категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Транспорт, работни платформи користени

Градежни машини Транспорт, работни платформи
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
AZ Hebebühne S 1414
1991
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m
more images
12
Австрија Sankt Nikolai ob Draßling
756 km
ELEFANT SUP ELEFANT S19 ( Diesel u. 220V ) 19m
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250
more images
10
Германија Bruckmühl
1043 km
CMC PLA250
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie Z-45/25 J Genie Z-45/25 J Genie Z-45/25 J Genie Z-45/25 J Genie Z-45/25 J Genie Z-45/25 J
more images
6
Италија Napoli
631 km
Genie Z-45/25 J
2011
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JLG 800AJ JLG 800AJ JLG 800AJ JLG 800AJ JLG 800AJ JLG 800AJ JLG 800AJ JLG 800AJ JLG 800AJ JLG 800AJ
more images
10
Италија Zona Industriale Bellocchi
755 km
JLG 800AJ
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie 2646 Genie 2646 Genie 2646 Genie 2646 Genie 2646 Genie 2646 Genie 2646 Genie 2646
more images
8
Германија Massing
(Локација на дилерот)
1039 km
Genie 2646
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 280 TJ ST5 S1 Manitou 280 TJ ST5 S1 Manitou 280 TJ ST5 S1 Manitou 280 TJ ST5 S1 Manitou 280 TJ ST5 S1 Manitou 280 TJ ST5 S1 Manitou 280 TJ ST5 S1
more images
7
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou 280 TJ ST5 S1
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m ) Easylift R130 ( 13m )
more images
13
Австрија Sankt Nikolai ob Draßling
756 km
Easylift R130 ( 13m )
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250 CMC PLA250
more images
10
Германија Bruckmühl
1043 km
CMC PLA250
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Piaf 880 R Sonstige/Other Piaf 880 R Sonstige/Other Piaf 880 R Sonstige/Other Piaf 880 R Sonstige/Other Piaf 880 R Sonstige/Other Piaf 880 R Sonstige/Other Piaf 880 R
more images
7
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other Piaf 880 R
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GENIE GS 5390 RT GENIE GS 5390 RT GENIE GS 5390 RT GENIE GS 5390 RT GENIE GS 5390 RT GENIE GS 5390 RT GENIE GS 5390 RT GENIE GS 5390 RT
more images
8
Италија Zona Industriale Bellocchi
755 km
GENIE GS 5390 RT
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Haulotte H 18 SX Haulotte H 18 SX Haulotte H 18 SX Haulotte H 18 SX Haulotte H 18 SX
more images
5
Германија Massing
(Локација на дилерот)
1039 km
Haulotte H 18 SX
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 280 TJ ST5 S1 Manitou 280 TJ ST5 S1 Manitou 280 TJ ST5 S1 Manitou 280 TJ ST5 S1 Manitou 280 TJ ST5 S1 Manitou 280 TJ ST5 S1
more images
6
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou 280 TJ ST5 S1
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Friedrichsdorf
1395 km
Manitou 180 ATJ 4RD ST5 S1 RC FB 230V
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Multitel MJ201S Multitel MJ201S Multitel MJ201S Multitel MJ201S Multitel MJ201S Multitel MJ201S Multitel MJ201S Multitel MJ201S Multitel MJ201S
more images
9
Германија Bruckmühl
1043 km
Multitel MJ201S
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Iveco A1AA003F with Socage Europlanet boomlift Iveco A1AA003F with Socage Europlanet boomlift Iveco A1AA003F with Socage Europlanet boomlift Iveco A1AA003F with Socage Europlanet boomlift Iveco A1AA003F with Socage Europlanet boomlift Iveco A1AA003F with Socage Europlanet boomlift
more images
6
Германија
1369 km
Iveco A1AA003F with Socage Europlanet boomlift
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Haulotte COMPACT 12 DX Haulotte COMPACT 12 DX Haulotte COMPACT 12 DX Haulotte COMPACT 12 DX Haulotte COMPACT 12 DX Haulotte COMPACT 12 DX Haulotte COMPACT 12 DX Haulotte COMPACT 12 DX
more images
8
Италија Zona Industriale Bellocchi
755 km
Haulotte COMPACT 12 DX
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS JLG 6 RS
more images
14
Германија Massing
(Локација на дилерот)
1039 km
JLG 6 RS
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 180 ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 180 ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 180 ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 180 ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 180 ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 180 ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 180 ATJ RC 4RD ST5 S2 Manitou 180 ATJ RC 4RD ST5 S2
more images
8
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou 180 ATJ RC 4RD ST5 S2
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Friedrichsdorf
1395 km
Manitou 160 ATJ + plus 230Volt
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bruckmühl
1043 km
Platform Basket Spider27.14
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DELTA TOUCAN DUO Vertical mast lift DELTA TOUCAN DUO Vertical mast lift DELTA TOUCAN DUO Vertical mast lift DELTA TOUCAN DUO Vertical mast lift DELTA TOUCAN DUO Vertical mast lift DELTA TOUCAN DUO Vertical mast lift
more images
6
Германија
1369 km
DELTA TOUCAN DUO Vertical mast lift
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OIL & STEEL compact RE OIL & STEEL compact RE OIL & STEEL compact RE OIL & STEEL compact RE OIL & STEEL compact RE OIL & STEEL compact RE OIL & STEEL compact RE OIL & STEEL compact RE OIL & STEEL compact RE OIL & STEEL compact RE
more images
10
Италија Zona Industriale Bellocchi
755 km
OIL & STEEL compact RE
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PB Lifttechnik S171-12E PB Lifttechnik S171-12E PB Lifttechnik S171-12E PB Lifttechnik S171-12E PB Lifttechnik S171-12E PB Lifttechnik S171-12E PB Lifttechnik S171-12E PB Lifttechnik S171-12E PB Lifttechnik S171-12E
more images
9
Германија Massing
1039 km
PB Lifttechnik S171-12E
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 220TJP Manitou 220TJP Manitou 220TJP Manitou 220TJP Manitou 220TJP Manitou 220TJP
more images
6
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou 220TJP
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Haulotte STAR 10 Haulotte STAR 10 Haulotte STAR 10 Haulotte STAR 10 Haulotte STAR 10
more images
5
Германија Burghaun
1369 km
Haulotte STAR 10
2023
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Snorkel A38E Snorkel A38E Snorkel A38E Snorkel A38E Snorkel A38E Snorkel A38E Snorkel A38E Snorkel A38E
more images
8
Германија Bruckmühl
1043 km
Snorkel A38E
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JLG Toucan Vertical mast lift JLG Toucan Vertical mast lift JLG Toucan Vertical mast lift JLG Toucan Vertical mast lift JLG Toucan Vertical mast lift JLG Toucan Vertical mast lift
more images
6
Германија
1369 km
JLG Toucan Vertical mast lift
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JLG E300AJP JLG E300AJP JLG E300AJP JLG E300AJP JLG E300AJP JLG E300AJP JLG E300AJP JLG E300AJP JLG E300AJP
more images
9
Италија Zona Industriale Bellocchi
755 km
JLG E300AJP
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Haulotte Compact 10 Haulotte Compact 10 Haulotte Compact 10 Haulotte Compact 10 Haulotte Compact 10 Haulotte Compact 10 Haulotte Compact 10 Haulotte Compact 10
more images
8
Германија Massing
1039 km
Haulotte Compact 10
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie GS2632 Genie GS2632 Genie GS2632 Genie GS2632 Genie GS2632 Genie GS2632 Genie GS2632
more images
7
Германија Crailsheim
1237 km
Genie GS2632
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Friedrichsdorf
1395 km
Manitou MAN GO12
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bruckmühl
1043 km
Platform Basket RR9-200-E
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Haulotte HA18SPX Haulotte HA18SPX Haulotte HA18SPX Haulotte HA18SPX Haulotte HA18SPX Haulotte HA18SPX
more images
6
Италија Zona Industriale Bellocchi
755 km
Haulotte HA18SPX
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JLG 800 AJ JLG 800 AJ JLG 800 AJ JLG 800 AJ JLG 800 AJ JLG 800 AJ
more images
6
Германија Massing
(Локација на дилерот)
1039 km
JLG 800 AJ
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 160ATJ+ Manitou 160ATJ+ Manitou 160ATJ+ Manitou 160ATJ+ Manitou 160ATJ+ Manitou 160ATJ+ Manitou 160ATJ+
more images
7
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou 160ATJ+
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELS Lift Junior5.5 ELS Lift Junior5.5 ELS Lift Junior5.5 ELS Lift Junior5.5 ELS Lift Junior5.5 ELS Lift Junior5.5 ELS Lift Junior5.5 ELS Lift Junior5.5 ELS Lift Junior5.5 ELS Lift Junior5.5
more images
10
Германија Bruckmühl
1043 km
ELS Lift Junior5.5
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Teupen Leo 36 Teupen Leo 36 Teupen Leo 36 Teupen Leo 36 Teupen Leo 36
more images
5
Италија Zona Industriale Bellocchi
755 km
Teupen Leo 36
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JLG 1230 ES JLG 1230 ES JLG 1230 ES JLG 1230 ES JLG 1230 ES JLG 1230 ES JLG 1230 ES JLG 1230 ES JLG 1230 ES JLG 1230 ES JLG 1230 ES JLG 1230 ES JLG 1230 ES
more images
13
Германија Massing
(Локација на дилерот)
1039 km
JLG 1230 ES
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC Genie SX-135XC
more images
10
Германија Crailsheim
1237 km
Genie SX-135XC
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Haulotte Star10 Haulotte Star10 Haulotte Star10 Haulotte Star10 Haulotte Star10 Haulotte Star10 Haulotte Star10
more images
7
Германија Bruckmühl
1043 km
Haulotte Star10
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie GS 1432 Genie GS 1432 Genie GS 1432 Genie GS 1432 Genie GS 1432 Genie GS 1432 Genie GS 1432 Genie GS 1432
more images
8
Германија Crailsheim
1237 km
Genie GS 1432
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELS Lift EL14 ELS Lift EL14 ELS Lift EL14 ELS Lift EL14 ELS Lift EL14 ELS Lift EL14 ELS Lift EL14 ELS Lift EL14 ELS Lift EL14
more images
9
Германија Bruckmühl
1043 km
ELS Lift EL14
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 220 TJ+ Manitou 220 TJ+ Manitou 220 TJ+ Manitou 220 TJ+ Manitou 220 TJ+ Manitou 220 TJ+
more images
6
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou 220 TJ+
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 280TJ Manitou 280TJ Manitou 280TJ Manitou 280TJ Manitou 280TJ Manitou 280TJ
more images
6
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou 280TJ
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou Neotec Sky400-MA, Skyrailer 400RR Manitou Neotec Sky400-MA, Skyrailer 400RR Manitou Neotec Sky400-MA, Skyrailer 400RR Manitou Neotec Sky400-MA, Skyrailer 400RR Manitou Neotec Sky400-MA, Skyrailer 400RR Manitou Neotec Sky400-MA, Skyrailer 400RR Manitou Neotec Sky400-MA, Skyrailer 400RR Manitou Neotec Sky400-MA, Skyrailer 400RR Manitou Neotec Sky400-MA, Skyrailer 400RR Manitou Neotec Sky400-MA, Skyrailer 400RR
more images
10
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou Neotec Sky400-MA, Skyrailer 400RR
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
*Sonstige Podestleiter 52312 *Sonstige Podestleiter 52312 *Sonstige Podestleiter 52312
more images
3
Германија Crailsheim
1237 km
*Sonstige Podestleiter 52312
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 180ATJ RC 4RD ST5 S1 Manitou 180ATJ RC 4RD ST5 S1 Manitou 180ATJ RC 4RD ST5 S1 Manitou 180ATJ RC 4RD ST5 S1 Manitou 180ATJ RC 4RD ST5 S1 Manitou 180ATJ RC 4RD ST5 S1 Manitou 180ATJ RC 4RD ST5 S1 Manitou 180ATJ RC 4RD ST5 S1 Manitou 180ATJ RC 4RD ST5 S1 Manitou 180ATJ RC 4RD ST5 S1
more images
10
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou 180ATJ RC 4RD ST5 S1
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 220TJ Manitou 220TJ Manitou 220TJ Manitou 220TJ Manitou 220TJ Manitou 220TJ Manitou 220TJ Manitou 220TJ
more images
8
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou 220TJ
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Manitou 120 AETJC 2 3D Manitou 120 AETJC 2 3D Manitou 120 AETJC 2 3D Manitou 120 AETJC 2 3D Manitou 120 AETJC 2 3D Manitou 120 AETJC 2 3D Manitou 120 AETJC 2 3D Manitou 120 AETJC 2 3D Manitou 120 AETJC 2 3D Manitou 120 AETJC 2 3D
more images
10
Германија Crailsheim
1237 km
Manitou 120 AETJC 2 3D
2020
Втора рака
Јавете се

Искористено Транспорт, работни платформи

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.