Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu
Друга 4 денови
Leeds Обединето Кралство
7091 km
2013
одличен (користен)
CONSTMACH дизајнира и произведува постројки за дробење и скрининг со различни конфигурации и вредности на капацитет според потребите и преференциите на клиентот. Вредностите на производствениот капацитет на нашите постројки за дробење и проверка се менуваат од 50 до 1.000 tph. Конфигурациите и изгледот на нашите постројки за дробење и скрининг се дефинирани според различни критериуми како што се Bq2ddcjuih Производен капацитет: 250-300 tph Максимална големина на хранење: 1,100 x 800 mm Количина...
Eggenfelden, Германија Германија
(локација на застапништво)
8252 km
2021
ново
Друга 4 денови
Leeds Обединето Кралство
7091 km
2012
одличен (користен)
35743, Турција Турција
(локација на застапништво)
9878 km
2020
ново
CONSTMACH е водечка фабрика за серија на бетони, дробилки и машини за производство на бетонски блокови на Турција од нејзиното основање, 2002 г. Целосни силоси, постројки за испитување и перење песок, подвижни дробилки се други видови производи што ги произведува CONSTMACH. Hasjiqb Нашите производи се извезуваат во над педесет земји на пет континенти. САД, Франција, Шпанија, Канада, Мексико, Холандија, Швајцарија, Полска, Украина, Бугарија, Северна Македонија, Словенија, Словачка, Србија, Шведс...
RB Barneveld, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
7598 km
2004
користен
Eggenfelden, Германија Германија
(локација на застапништво)
8252 km
2021
ново
Izmir, Турција Турција
(локација на застапништво)
9861 km
2021
ново
STEINFURT, Германија Германија
(локација на застапништво)
7698 km
2011
одличен (користен)
Eggenfelden, Германија Германија
(локација на застапништво)
8252 km
2021
ново
Izmir, Турција Турција
(локација на застапништво)
9861 km
2021
ново
Eggenfelden, Германија Германија
(локација на застапништво)
8252 km
2021
ново
Steinfurt Германија
7698 km
1998
потребна е поправка (користени)
Eggenfelden, Германија Германија
(локација на застапништво)
8252 km
2021
ново
Kozağaç, 231/1. Sk. No:1, 35390 Buca Organize Sanayi Bölgesi/Buca/İzmir, Turkey Турција
9861 km
2020
ново
STEINFURT, Германија Германија
(локација на застапништво)
7698 km
1995
добар (користен)
RA SCHAIJK, Холандија Холандија
(локација на застапништво)
7622 km
2012
користен
Eggenfelden, Германија Германија
(локација на застапништво)
8252 km
2021
ново
Metten Германија
8229 km
подготвен за работа (се користи)
Izmir, Турција Турција
(локација на застапништво)
9861 km
2020
ново
STEINFURT, Германија Германија
(локација на застапништво)
7698 km
1996
добар (користен)
Eggenfelden, Германија Германија
(локација на застапништво)
8252 km
2021
ново
Lichtenau, Германија Германија
(локација на застапништво)
7811 km
1992
потребна е поправка (користени)
Izmir, Турција Турција
(локација на застапништво)
9861 km
2020
ново
Eggenfelden, Германија Германија
(локација на застапништво)
8252 km
2021
ново
Lichtenau, Германија Германија
(локација на застапништво)
7811 km
2019
ново

Machineseeker.mk е официјален спонзор на: