услуга профилот

Parkelj d.o.o. од Ljubljana

Parkelj d.o.o.


Frau Irena Lah

Volavlje 1
1000 Ljubljana

Словенија


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон
Прикажи број на факс


Since January 1st 2017 we are general representative for Still forklift trucks in Slovenia.

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4328317.jpg
Counterbalance LINDE E18C - 2508303
повеќе »
4328297.jpg
Counterbalance LINDE H25T - 2508736
повеќе »
4328244.jpg
Counterbalance Caterpillar - 254001 GP 45K
повеќе »
Испрати пребарување на Parkelj d.o.o.

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Одговори ве молам од*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.