type: Abel HMD-G-50-500
Flow rate: max. 50 m³/h
Discharge pressure: 15 bar
Motor: 30 KW, 400 V, 50 Hz, 1500 rpm,
- with blower :
The pump is controlled via frequencly converter.:
Gijdpfxed Ey I Ho Ahaet
type: Abel HMD-G-50-500
Flow rate: max. 50 m³/h
Discharge pressure: 15 bar
- with blower :
Доставувач
Забелешка: Регистрирајте се бесплатно или најавете се, за пристап до сите информации.
Регистриран од: 2013
175 Огласи онлајн
Испрати барање
Телефон & Факс
+49 2855 ... огласи
Овие огласи исто така може да ве заинтересираат.
Мал оглас
Voerde (Niederrhein)
1.595 km
ABELHMD-G-50-500
Мал оглас
Hedel
1.685 km
ScaniaG450 8x4 triple, PALFINGER PK92002 (92tm) FLYJI...
Voerde
ABELHMD-G-50-500
Voerde
ABELHMD-G-50-500
AbelHMD-G-50-0500
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Hessisch Oldendorf
AVSDW460 DO2 15 AK14A
Voerde (Niederrhein)
ABELHMD-G-50-500 Schlammpumpe
ABELHMD-G-50-500
Chemnitz
JUNGHANS
ABELHMD-G-50-500
ABELHMD-G-50-500
Sinsheim
Abel (55 kW)PC57.1