категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Системи за филтрирање користени

процесна технологија Системи за филтрирање
Класифицирана реклама
Wolf Wolf Wolf Wolf Wolf Wolf Wolf Wolf Wolf Wolf Wolf Wolf Wolf Wolf Wolf
more images
15
Австрија Graz
789 km
Wolf
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FUNKE MOTION&CONTROL P480-1000 FUNKE MOTION&CONTROL P480-1000 FUNKE MOTION&CONTROL P480-1000 FUNKE MOTION&CONTROL P480-1000 FUNKE MOTION&CONTROL P480-1000 FUNKE MOTION&CONTROL P480-1000
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
FUNKE MOTION&CONTROL P480-1000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TEKA Filtercube FC 4H TEKA Filtercube FC 4H TEKA Filtercube FC 4H TEKA Filtercube FC 4H
more images
4
Словенија Na Produ 97, 2391 Prevalje, Slovenia
774 km
TEKA Filtercube FC 4H
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Teldust PFX 13-20-33 Teldust PFX 13-20-33
more images
2
Германија Meckesheim
1322 km
Teldust PFX 13-20-33
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 mc/h 80.000 mc/h 80.000
more images
2
Италија Annone Veneto
864 km
mc/h 80.000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wolf WK-COM N-W B85 Wolf WK-COM N-W B85
more images
2
Германија Linkenheim-Hochstetten
1334 km
Wolf WK-COM N-W B85
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sevenair SKG 50 SPEZ Sevenair SKG 50 SPEZ Sevenair SKG 50 SPEZ Sevenair SKG 50 SPEZ Sevenair SKG 50 SPEZ Sevenair SKG 50 SPEZ Sevenair SKG 50 SPEZ Sevenair SKG 50 SPEZ Sevenair SKG 50 SPEZ Sevenair SKG 50 SPEZ
more images
10
Австрија Vorchdorf
938 km
Sevenair SKG 50 SPEZ
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Plymoth EF 500 Plymoth EF 500
more images
2
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
Plymoth EF 500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252 ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252
more images
13
Германија Radeberg
1219 km
ICF 250m² ; 20.000m³/h ; 30kW FD 252
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Höcker Polytechnik PAFv 3/5-60/2518T Höcker Polytechnik PAFv 3/5-60/2518T Höcker Polytechnik PAFv 3/5-60/2518T Höcker Polytechnik PAFv 3/5-60/2518T Höcker Polytechnik PAFv 3/5-60/2518T
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Höcker Polytechnik PAFv 3/5-60/2518T
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 mc/h 65.000 mc/h 65.000
more images
2
Италија Annone Veneto
864 km
mc/h 65.000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu
more images
12
Германија Biebesheim am Rhein
1371 km
Robatherm RMC 12/15 Bj: 2007 wie neu
2007
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Domino DPX 500 168m3/h Domino DPX 500 168m3/h Domino DPX 500 168m3/h Domino DPX 500 168m3/h Domino DPX 500 168m3/h Domino DPX 500 168m3/h Domino DPX 500 168m3/h Domino DPX 500 168m3/h Domino DPX 500 168m3/h
more images
9
Унгарија Tata
724 km
Domino DPX 500 168m3/h
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2 Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2 Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2 Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2 Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2 Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Asco AAS 0.9, Gr. 3, Br. 3, RSD, AV2
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AL-KO AIRSAFE 1600 AL-KO AIRSAFE 1600 AL-KO AIRSAFE 1600 AL-KO AIRSAFE 1600
more images
4
Германија Nettetal
1603 km
AL-KO AIRSAFE 1600
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ringler RA 702-D 2x5.5 Ringler RA 702-D 2x5.5 Ringler RA 702-D 2x5.5
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Ringler RA 702-D 2x5.5
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 mc/h 75.000 mc/h 75.000 mc/h 75.000 mc/h 75.000 mc/h 75.000 mc/h 75.000
more images
6
Италија Annone Veneto
864 km
mc/h 75.000
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vacat-Technika SV 7.000/610/2 Vacat-Technika SV 7.000/610/2 Vacat-Technika SV 7.000/610/2 Vacat-Technika SV 7.000/610/2
more images
4
Полска Masłów Pierwszy
1039 km
Vacat-Technika SV 7.000/610/2
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ROMER RDI-2 / RDI-4 ROMER RDI-2 / RDI-4 ROMER RDI-2 / RDI-4 ROMER RDI-2 / RDI-4 ROMER RDI-2 / RDI-4 ROMER RDI-2 / RDI-4
more images
6
Полска Skarżysko-Kamienna
1061 km
ROMER RDI-2 / RDI-4
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5 Cortelia, Filcon RA 12-2,5
more images
10
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Filcon RA 12-2,5
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 ULT 200 HD.12 ULT 200 HD.12 ULT 200 HD.12 ULT 200 HD.12 ULT 200 HD.12 ULT 200 HD.12 ULT 200 HD.12 ULT 200 HD.12 ULT 200 HD.12 ULT 200 HD.12
more images
10
Германија Wald
1216 km
ULT 200 HD.12
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Donaldson Torit VS 550 Donaldson Torit VS 550
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Donaldson Torit VS 550
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fa. Wolf ATV DIN 18379 Fa. Wolf ATV DIN 18379 Fa. Wolf ATV DIN 18379 Fa. Wolf ATV DIN 18379
more images
4
Германија Seefeld
1095 km
Fa. Wolf ATV DIN 18379
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Friess GmbH FMF Friess GmbH FMF Friess GmbH FMF
more images
3
Германија Stuttgart
1264 km
Friess GmbH FMF
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ROMER Odpylacz OZ-4L ROMER Odpylacz OZ-4L ROMER Odpylacz OZ-4L ROMER Odpylacz OZ-4L
more images
4
Полска Skarżysko-Kamienna
1061 km
ROMER Odpylacz OZ-4L
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Asco AAS0.9 Cortelia, Asco AAS0.9 Cortelia, Asco AAS0.9 Cortelia, Asco AAS0.9 Cortelia, Asco AAS0.9 Cortelia, Asco AAS0.9
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Asco AAS0.9
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Seitz Seitz
more images
2
Германија Friesoythe
1645 km
Seitz
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
GF-FILTERTECHNIK FU 150 GF-FILTERTECHNIK FU 150 GF-FILTERTECHNIK FU 150
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
GF-FILTERTECHNIK FU 150
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042 Cortelia, Infastaub AJN042
more images
7
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Infastaub AJN042
1997
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
1
Германија Friesoythe
1645 km
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
DONALDSON TORIT DFT 3-12
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
DONALDSON TORIT DFT 3-12
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Poeth B.V. PCP24-20 Cortelia, Poeth B.V. PCP24-20 Cortelia, Poeth B.V. PCP24-20 Cortelia, Poeth B.V. PCP24-20 Cortelia, Poeth B.V. PCP24-20 Cortelia, Poeth B.V. PCP24-20
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Poeth B.V. PCP24-20
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PlymoVent MFA/ TB PlymoVent MFA/ TB PlymoVent MFA/ TB PlymoVent MFA/ TB
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
PlymoVent MFA/ TB
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Buehler MVRT-52
more images
1
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Buehler MVRT-52
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Metal Working srl UNIT-POLYGONAL H2o-G1-1300-DR Metal Working srl UNIT-POLYGONAL H2o-G1-1300-DR Metal Working srl UNIT-POLYGONAL H2o-G1-1300-DR Metal Working srl UNIT-POLYGONAL H2o-G1-1300-DR Metal Working srl UNIT-POLYGONAL H2o-G1-1300-DR Metal Working srl UNIT-POLYGONAL H2o-G1-1300-DR
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Metal Working srl UNIT-POLYGONAL H2o-G1-1300-DR
2019
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Buehler MVRT-78
more images
1
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Buehler MVRT-78
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DONALDSON DFT 3-18
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
DONALDSON DFT 3-18
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Bühler MVRS-18 Cortelia, Bühler MVRS-18
more images
2
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Bühler MVRS-18
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DONALDSON TDS 20 DONALDSON TDS 20 DONALDSON TDS 20
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
DONALDSON TDS 20
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hunkeler Systeme AG HKU 2000-N Hunkeler Systeme AG HKU 2000-N Hunkeler Systeme AG HKU 2000-N Hunkeler Systeme AG HKU 2000-N Hunkeler Systeme AG HKU 2000-N
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Hunkeler Systeme AG HKU 2000-N
2019
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZENNER VRZ 400/63/5-W ZENNER VRZ 400/63/5-W ZENNER VRZ 400/63/5-W
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ZENNER VRZ 400/63/5-W
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Knoll HL 650/ 4700 Knoll HL 650/ 4700 Knoll HL 650/ 4700 Knoll HL 650/ 4700 Knoll HL 650/ 4700 Knoll HL 650/ 4700
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Knoll HL 650/ 4700
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
technotrans alpha.d technotrans alpha.d technotrans alpha.d
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
technotrans alpha.d
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PALL SFG 7194 GNW80 PALL SFG 7194 GNW80
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
PALL SFG 7194 GNW80
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JUNGHANS AFP 30-02 JUNGHANS AFP 30-02 JUNGHANS AFP 30-02 JUNGHANS AFP 30-02
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
JUNGHANS AFP 30-02
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TEKA Filtercube 4N (MV) TEKA Filtercube 4N (MV) TEKA Filtercube 4N (MV) TEKA Filtercube 4N (MV) TEKA Filtercube 4N (MV)
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
TEKA Filtercube 4N (MV)
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FLOTTWEG/ NETZSCH FLOTTWEG/ NETZSCH FLOTTWEG/ NETZSCH FLOTTWEG/ NETZSCH FLOTTWEG/ NETZSCH FLOTTWEG/ NETZSCH
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
FLOTTWEG/ NETZSCH
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JUNGHANS AFP 30-02 JUNGHANS AFP 30-02
more images
2
Германија Berlin
1365 km
JUNGHANS AFP 30-02
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Jakob Handte & Co PF 12-187 Jakob Handte & Co PF 12-187 Jakob Handte & Co PF 12-187 Jakob Handte & Co PF 12-187 Jakob Handte & Co PF 12-187
more images
5
Германија Berlin
1365 km
Jakob Handte & Co PF 12-187
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SEITZ ENZINGER NOLL VACUBLOC SEITZ ENZINGER NOLL VACUBLOC SEITZ ENZINGER NOLL VACUBLOC
more images
3
Германија Berlin
1365 km
SEITZ ENZINGER NOLL VACUBLOC
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Системи за филтрирање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.