Festo DN-80-25-PPV
фиксна цена додава се ДДВ
Состојба
Користено
Локација
Wiefelstede Германија
Pneumatic cylinder Festo DN-80-25-PPV
more Images
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Festo DN-80-25-PPV
Податоци за машината
Ознака на машината:
Pneumatic cylinder
Произведувач:
Festo
Модел:
DN-80-25-PPV
Состојба:
половен
Цена и локација
фиксна цена додава се ДДВ
Локација на продавачот:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Германија Германија
Повикајте
Детали за понудата
ID на огласот:
A3428304
Референтен број:
18719
Ажурирање:
последно на 12.06.2024
Опис
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: Festo
-Type: DN-80-25-PPV
-Piston: Ø 80 mm
-Stroke: 25 mm
-Pressure: max. 12 bar