категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете специјални машини користени

специјални машини
Класифицирана реклама
DMMET GROUP DPM DMMET GROUP DPM DMMET GROUP DPM DMMET GROUP DPM DMMET GROUP DPM DMMET GROUP DPM DMMET GROUP DPM DMMET GROUP DPM DMMET GROUP DPM DMMET GROUP DPM DMMET GROUP DPM DMMET GROUP DPM
more images
12
Турција Sarımeşe, Nazım Demirci Cd. No:368, 41000 Kartepe/Kocaeli, Turkey
702 km
DMMET GROUP DPM
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FELDER Austria 40.04.020.07 FELDER Austria 40.04.020.07 FELDER Austria 40.04.020.07 FELDER Austria 40.04.020.07
more images
4
Бугарија Пловдив
256 km
FELDER Austria 40.04.020.07
2007
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZUND PN XL1200 ZUND PN XL1200 ZUND PN XL1200
more images
3
Полска Nowy Targ
885 km
ZUND PN XL1200
2002
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Homburg
1411 km
Hofstätter N/A
1997
добро (искористено)
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MTCH MT-7050W100 MTCH MT-7050W100 MTCH MT-7050W100 MTCH MT-7050W100
more images
4
Италија Romano di Lombardia
1060 km
MTCH MT-7050W100
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI-SEIKI NZ 1500 T2Y2 MORI-SEIKI NZ 1500 T2Y2 MORI-SEIKI NZ 1500 T2Y2 MORI-SEIKI NZ 1500 T2Y2 MORI-SEIKI NZ 1500 T2Y2 MORI-SEIKI NZ 1500 T2Y2 MORI-SEIKI NZ 1500 T2Y2 MORI-SEIKI NZ 1500 T2Y2 MORI-SEIKI NZ 1500 T2Y2 MORI-SEIKI NZ 1500 T2Y2
more images
10
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
MORI-SEIKI NZ 1500 T2Y2
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Röper H100 Röper H100 Röper H100 Röper H100
more images
4
Германија Gönnersdorf
1517 km
Röper H100
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3 DISAMATIC 2013 MK3
more images
13
Полска Grudziądz
1336 km
DISAMATIC 2013 MK3
1978
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Agromech Agromech Agromech Agromech Agromech Agromech Agromech Agromech Agromech Agromech
more images
10
Agromech
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
 DITCH WITCH RT125 QUAD DITCH WITCH RT125 QUAD DITCH WITCH RT125 QUAD DITCH WITCH RT125 QUAD DITCH WITCH RT125 QUAD DITCH WITCH RT125 QUAD DITCH WITCH RT125 QUAD DITCH WITCH RT125 QUAD DITCH WITCH RT125 QUAD DITCH WITCH RT125 QUAD
more images
10
Полска Wronowice
1021 km
DITCH WITCH RT125 QUAD
2020
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTCH MT-35W50 MTCH MT-35W50 MTCH MT-35W50
more images
3
Италија Romano di Lombardia
1060 km
MTCH MT-35W50
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Mittweida
1242 km
TEGISA-Köln Induktionsrinnen Schmelz-Giessofen
2015
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rotection Engineering GmbH Rotection F40 Rotection Engineering GmbH Rotection F40 Rotection Engineering GmbH Rotection F40 Rotection Engineering GmbH Rotection F40
more images
4
Германија Offenbach am Main
1379 km
Rotection Engineering GmbH Rotection F40
2021
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
elkom multitherm-basic type 3113 elkom multitherm-basic type 3113 elkom multitherm-basic type 3113 elkom multitherm-basic type 3113 elkom multitherm-basic type 3113
more images
5
elkom multitherm-basic type 3113
2009
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
Kambic KK-19870 CHLT Kambic KK-19870 CHLT Kambic KK-19870 CHLT Kambic KK-19870 CHLT Kambic KK-19870 CHLT Kambic KK-19870 CHLT
more images
6
Полска Bydgoszcz
1313 km
Kambic KK-19870 CHLT
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SOTIN TECO-MINI 98 SOTIN TECO-MINI 98 SOTIN TECO-MINI 98 SOTIN TECO-MINI 98 SOTIN TECO-MINI 98
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
SOTIN TECO-MINI 98
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Holmatro Holmatro
more images
2
Германија Mannheim
1356 km
Holmatro
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Tuboly WM500 Tuboly WM500 Tuboly WM500
more images
3
Германија Meßkirch
1222 km
Tuboly WM500
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Forsun FSLSRMARK Forsun FSLSRMARK Forsun FSLSRMARK Forsun FSLSRMARK Forsun FSLSRMARK Forsun FSLSRMARK Forsun FSLSRMARK Forsun FSLSRMARK Forsun FSLSRMARK Forsun FSLSRMARK Forsun FSLSRMARK
more images
11
Литванија Kaunas
1489 km
Forsun FSLSRMARK
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GLUETEC Variomatic Plus GLUETEC Variomatic Plus GLUETEC Variomatic Plus GLUETEC Variomatic Plus GLUETEC Variomatic Plus GLUETEC Variomatic Plus GLUETEC Variomatic Plus GLUETEC Variomatic Plus GLUETEC Variomatic Plus GLUETEC Variomatic Plus
more images
10
Јордан Amman
1654 km
GLUETEC Variomatic Plus
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428 Cortelia, Hazemag HA 1428
more images
10
Германија Horst
1627 km
Cortelia, Hazemag HA 1428
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Jülicher JS 1500/150/2 Jülicher JS 1500/150/2 Jülicher JS 1500/150/2 Jülicher JS 1500/150/2 Jülicher JS 1500/150/2 Jülicher JS 1500/150/2 Jülicher JS 1500/150/2 Jülicher JS 1500/150/2 Jülicher JS 1500/150/2
more images
9
Германија Lahn
1638 km
Jülicher JS 1500/150/2
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Holmatro Holmatro Holmatro Holmatro
more images
4
Германија Mannheim
1356 km
Holmatro
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Bezner Ravensburg WPR-60/120 Bezner Ravensburg WPR-60/120 Bezner Ravensburg WPR-60/120 Bezner Ravensburg WPR-60/120 Bezner Ravensburg WPR-60/120 Bezner Ravensburg WPR-60/120 Bezner Ravensburg WPR-60/120 Bezner Ravensburg WPR-60/120 Bezner Ravensburg WPR-60/120 Bezner Ravensburg WPR-60/120
more images
10
Германија Meiningen
1324 km
Bezner Ravensburg WPR-60/120
2000
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Permo BWT Group Permo BWT Group Permo BWT Group
more images
3
Permo BWT Group
неисправен носач за резервни делови (користен)
Класифицирана реклама
Urban Urban
more images
2
Холандија Baarn
1712 km
Urban
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fecken Kirfel S24 Fecken Kirfel S24 Fecken Kirfel S24
more images
3
Данска Holeby
1642 km
Fecken Kirfel S24
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Volvo FE340 Volvo FE340 Volvo FE340 Volvo FE340 Volvo FE340 Volvo FE340 Volvo FE340 Volvo FE340 Volvo FE340 Volvo FE340 Volvo FE340
more images
11
Volvo FE340
2010
Втора рака
Класифицирана реклама
Holmatro Holmatro
more images
2
Германија Mannheim
1356 km
Holmatro
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZUND PN XL 2500 CV25
more images
1
Полска Nowy Targ
885 km
ZUND PN XL 2500 CV25
2008
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAK SM1 XY MOTOR DEMAK SM1 XY MOTOR DEMAK SM1 XY MOTOR DEMAK SM1 XY MOTOR DEMAK SM1 XY MOTOR DEMAK SM1 XY MOTOR DEMAK SM1 XY MOTOR DEMAK SM1 XY MOTOR DEMAK SM1 XY MOTOR
more images
9
Полска Homrzyska
885 km
DEMAK SM1 XY MOTOR
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wetrok 500B Wetrok 500B Wetrok 500B Wetrok 500B Wetrok 500B Wetrok 500B
more images
6
Шведска Stormhallsvägen 10, 432 32 Varberg, Sweden
1855 km
Wetrok 500B
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
13
Бугарија Burgas
480 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G Helmers 164G
more images
15
Helmers 164G
2004
Втора рака
Класифицирана реклама
 I.S.T -Italia Sistemi Tecnologici HR 600 I.S.T -Italia Sistemi Tecnologici HR 600 I.S.T -Italia Sistemi Tecnologici HR 600 I.S.T -Italia Sistemi Tecnologici HR 600 I.S.T -Italia Sistemi Tecnologici HR 600 I.S.T -Italia Sistemi Tecnologici HR 600 I.S.T -Italia Sistemi Tecnologici HR 600 I.S.T -Italia Sistemi Tecnologici HR 600
more images
8
Бугарија Шумен
465 km
I.S.T -Italia Sistemi Tecnologici HR 600
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hydac FCM-100-K-N-2B10-B Hydac FCM-100-K-N-2B10-B Hydac FCM-100-K-N-2B10-B Hydac FCM-100-K-N-2B10-B Hydac FCM-100-K-N-2B10-B Hydac FCM-100-K-N-2B10-B
more images
6
Германија Schmitshausen
1400 km
Hydac FCM-100-K-N-2B10-B
1997
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard VIMEC V64 Standard
more images
15
Романија Oradea
605 km
VIMEC V64 Standard
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CMM TECH K80 KID CMM TECH K80 KID CMM TECH K80 KID CMM TECH K80 KID CMM TECH K80 KID CMM TECH K80 KID CMM TECH K80 KID CMM TECH K80 KID
more images
8
Германија Düsseldorf
1561 km
CMM TECH K80 KID
2021
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
3
Бугарија Burgas
480 km
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Wenzhou Gaoda Machinery Co. Wenzhou Gaoda Machinery Co. Wenzhou Gaoda Machinery Co. Wenzhou Gaoda Machinery Co. Wenzhou Gaoda Machinery Co. Wenzhou Gaoda Machinery Co. Wenzhou Gaoda Machinery Co. Wenzhou Gaoda Machinery Co. Wenzhou Gaoda Machinery Co. Wenzhou Gaoda Machinery Co.
more images
10
Wenzhou Gaoda Machinery Co.
2020
Ново
Класифицирана реклама
Schlatter 350 Schlatter 350
more images
2
Германија Meßkirch
1222 km
Schlatter 350
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hydac FCC-5/15-S-M-N5DM002-BM Hydac FCC-5/15-S-M-N5DM002-BM Hydac FCC-5/15-S-M-N5DM002-BM Hydac FCC-5/15-S-M-N5DM002-BM Hydac FCC-5/15-S-M-N5DM002-BM Hydac FCC-5/15-S-M-N5DM002-BM
more images
6
Германија Schmitshausen
1400 km
Hydac FCC-5/15-S-M-N5DM002-BM
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ATLAS ATLAS ATLAS ATLAS ATLAS ATLAS ATLAS ATLAS ATLAS ATLAS ATLAS ATLAS
more images
12
Унгарија Tatabánya
714 km
ATLAS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CMM TECH K60 CMM TECH K60 CMM TECH K60 CMM TECH K60 CMM TECH K60
more images
5
Германија Düsseldorf
1561 km
CMM TECH K60
2020
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
UMIT MAKINA PY-30 / PC-10 UMIT MAKINA PY-30 / PC-10 UMIT MAKINA PY-30 / PC-10 UMIT MAKINA PY-30 / PC-10 UMIT MAKINA PY-30 / PC-10 UMIT MAKINA PY-30 / PC-10 UMIT MAKINA PY-30 / PC-10
more images
7
Романија Pufești
656 km
UMIT MAKINA PY-30 / PC-10
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331 FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331 FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331 FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331 FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331 FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331 FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331 FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331 FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331 FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331 FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331
more images
11
Унгарија Kiskunlacháza
658 km
FFG Flensburg 750.30.0780.000, 1450-00-180-5331
1988
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863 Ulstein breguen KVGS - 1863
more images
13
Ulstein breguen KVGS - 1863
2016
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Tekuwa GmbH/AAC-Kabelbearbeitungssysteme PFA115 & PFA120 Tekuwa GmbH/AAC-Kabelbearbeitungssysteme PFA115 & PFA120 Tekuwa GmbH/AAC-Kabelbearbeitungssysteme PFA115 & PFA120 Tekuwa GmbH/AAC-Kabelbearbeitungssysteme PFA115 & PFA120 Tekuwa GmbH/AAC-Kabelbearbeitungssysteme PFA115 & PFA120 Tekuwa GmbH/AAC-Kabelbearbeitungssysteme PFA115 & PFA120
more images
6
Германија Malberg
1472 km
Tekuwa GmbH/AAC-Kabelbearbeitungssysteme PFA115 & PFA120
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sealey LP401 Sealey LP401
more images
2
Обединето Кралство 2 Queensway, Croydon CR0 4BD, UK
1985 km
Sealey LP401
2021
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено специјални машини

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.