чистење технологија Понуди
8

Washing machine MEG MEG 5S24/72-P-5FA

Pforzheim , ГерманијаГерманија
6614 km
2002
добар (користен)
0

Sweeper Nilfisk SR 1301 B

Lüdenscheid, ГерманијаГерманија
6436 km
2013
подготвен за работа (се користи)
5

AQUAJET® Aquacutter™ HD6000™ Only 202h! AQUAJET AB HD6000

Berlin, ГерманијаГерманија
6743 km
2005
добра состојба (се користи)
6

Part cleaning machine parts washing machine ITS VC 12500

Eichenhain 6, 35641 Schöffengrund-Laufdorf, DEГерманија
6522 km
неискористен (користен)
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.