категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Löwer RSM 280 SX Löwer RSM 280 SX Löwer RSM 280 SX
more images
3
Германија Gerolzhofen
1276 km
Löwer RSM 280 SX
1983
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1401 km
Löwer RSM 280 SX
1983
нештиклирано (искористено)
Класифицирана реклама
Elcon 280 DSXEA Elcon 280 DSXEA Elcon 280 DSXEA Elcon 280 DSXEA Elcon 280 DSXEA Elcon 280 DSXEA
more images
6
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1198 km
Elcon 280 DSXEA
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Elcon 280 DSXE Elcon 280 DSXE Elcon 280 DSXE Elcon 280 DSXE Elcon 280 DSXE Elcon 280 DSXE
more images
6
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1198 km
Elcon 280 DSXE
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280 DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280
more images
13
Германија Regensburg
(Локација на дилерот)
1115 km
DAF XF 480 4x2 BL SSC 2 x Tank Nr.: 280
Втора рака
Класифицирана реклама
unbekannt 280/220/H320 mm unbekannt 280/220/H320 mm unbekannt 280/220/H320 mm unbekannt 280/220/H320 mm unbekannt 280/220/H320 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt 280/220/H320 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U
more images
3
SOPREM H250/800ZR/SX/10M/U
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
MVE 280/2000 MVE 280/2000 MVE 280/2000 MVE 280/2000 MVE 280/2000 MVE 280/2000 MVE 280/2000 MVE 280/2000 MVE 280/2000
more images
9
Унгарија Tata
723 km
MVE 280/2000
1973
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAN D2566MK/280 MAN D2566MK/280 MAN D2566MK/280 MAN D2566MK/280
more images
4
Холандија ALKMAAR
(Локација на дилерот)
1767 km
MAN D2566MK/280
Втора рака
Класифицирана реклама
Linotype 280 Linotype 280 Linotype 280
more images
3
Германија Salzgitter
1446 km
Linotype 280
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Latex 280 HP Latex 280 HP Latex 280 HP Latex 280 HP Latex 280
more images
5
Германија Eppingen
1305 km
HP Latex 280
2015
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hoerbiger AZD1050/280 Hoerbiger AZD1050/280 Hoerbiger AZD1050/280 Hoerbiger AZD1050/280
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Hoerbiger AZD1050/280
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss 280/153/H197 mm Guss 280/153/H197 mm Guss 280/153/H197 mm Guss 280/153/H197 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Guss 280/153/H197 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 280/110/H350 mm unbekannt 280/110/H350 mm unbekannt 280/110/H350 mm unbekannt 280/110/H350 mm unbekannt 280/110/H350 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt 280/110/H350 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 280/140/H160 mm unbekannt 280/140/H160 mm unbekannt 280/140/H160 mm unbekannt 280/140/H160 mm unbekannt 280/140/H160 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt 280/140/H160 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm
more images
9
Германија Wiefelstede
1648 km
GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm
more images
11
Германија Wiefelstede
1648 km
GSL German Standard Lift 280/245/H310 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 280/4 (17 mm) unbekannt 280/4 (17 mm) unbekannt 280/4 (17 mm) unbekannt 280/4 (17 mm) unbekannt 280/4 (17 mm) unbekannt 280/4 (17 mm)
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt 280/4 (17 mm)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
TOSHIBA IS 280 GS
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MSK 260/280 E3 MSK 260/280 E3 MSK 260/280 E3 MSK 260/280 E3 MSK 260/280 E3
more images
5
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
MSK 260/280 E3
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx MEP 350sx
more images
9
Словенија Lig 17, 5213 Skladišče, Slovenija
822 km
MEP 350sx
2001
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH COBURG 20-10 FP 280 WALDRICH COBURG 20-10 FP 280
more images
2
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
WALDRICH COBURG 20-10 FP 280
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER PD 80-280 SCHULER PD 80-280 SCHULER PD 80-280 SCHULER PD 80-280 SCHULER PD 80-280 SCHULER PD 80-280 SCHULER PD 80-280 SCHULER PD 80-280 SCHULER PD 80-280 SCHULER PD 80-280
more images
10
Унгарија Tata
724 km
SCHULER PD 80-280
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
more images
8
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Selex NE 280 Selex NE 280 Selex NE 280 Selex NE 280
more images
4
Чешка република Tschechien
1035 km
Selex NE 280
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
APE Impianti Form 2000 HM SX
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Löwer Typ RSM 280 S Löwer Typ RSM 280 S
more images
2
Германија Gerolzhofen
(Локација на дилерот)
1276 km
Löwer Typ RSM 280 S
1975
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon BQ-280 PUR | binder | 1 clamps | 2013 | 400.000 Horizon BQ-280 PUR | binder | 1 clamps | 2013 | 400.000 Horizon BQ-280 PUR | binder | 1 clamps | 2013 | 400.000 Horizon BQ-280 PUR | binder | 1 clamps | 2013 | 400.000
more images
4
Германија Volkach
1279 km
Horizon BQ-280 PUR | binder | 1 clamps | 2013 | 400.000
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Oima Stratos 2200.270 SX Oima Stratos 2200.270 SX Oima Stratos 2200.270 SX Oima Stratos 2200.270 SX Oima Stratos 2200.270 SX Oima Stratos 2200.270 SX
more images
6
Полска Łódź
1150 km
Oima Stratos 2200.270 SX
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Helios VARD 280-2 TK Helios VARD 280-2 TK Helios VARD 280-2 TK Helios VARD 280-2 TK
more images
4
Германија Leipzig
1298 km
Helios VARD 280-2 TK
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG DEMAG
more images
14
Австрија Wien
847 km
DEMAG
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ford Ford Transit Kombi FT 280 K, Klima Ford Ford Transit Kombi FT 280 K, Klima Ford Ford Transit Kombi FT 280 K, Klima Ford Ford Transit Kombi FT 280 K, Klima Ford Ford Transit Kombi FT 280 K, Klima
more images
5
Германија München
(Локација на дилерот)
1089 km
Ford Ford Transit Kombi FT 280 K, Klima
Втора рака
Класифицирана реклама
AKE AKE AKE AKE
more images
4
Германија Gerolzhofen
(Локација на дилерот)
1276 km
AKE
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon BQ-280 PUR | binder | 1 clamps | 2014 | 71.000 Horizon BQ-280 PUR | binder | 1 clamps | 2014 | 71.000 Horizon BQ-280 PUR | binder | 1 clamps | 2014 | 71.000 Horizon BQ-280 PUR | binder | 1 clamps | 2014 | 71.000 Horizon BQ-280 PUR | binder | 1 clamps | 2014 | 71.000
more images
5
Германија Volkach
1279 km
Horizon BQ-280 PUR | binder | 1 clamps | 2014 | 71.000
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neckartailfingen
1250 km
muetek MPP 280
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013* Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013* Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013* Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013* Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013* Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013* Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013* Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013* Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013* Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013* Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013* Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013*
more images
12
Австрија Bergheim bei Salzburg
(Локација на дилерот)
980 km
Ford Transit Kasten FT 280 M Kasten HOCH LANG *2013*
2013
Втора рака
Класифицирана реклама
DEMAG Ergotech Concept 35 - 280 - 80 DEMAG Ergotech Concept 35 - 280 - 80 DEMAG Ergotech Concept 35 - 280 - 80 DEMAG Ergotech Concept 35 - 280 - 80 DEMAG Ergotech Concept 35 - 280 - 80 DEMAG Ergotech Concept 35 - 280 - 80
more images
6
Германија
1369 km
DEMAG Ergotech Concept 35 - 280 - 80
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Spänex SP 280 K-Baureihe Spänex SP 280 K-Baureihe Spänex SP 280 K-Baureihe
more images
3
Германија Gerolzhofen
(Локација на дилерот)
1276 km
Spänex SP 280 K-Baureihe
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CITOBORMA 280 B CITOBORMA 280 B
more images
2
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
CITOBORMA 280 B
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Friedrichsdorf
1395 km
Manitou 280 TJ Gen230Volt
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MOSA GE 3000 SX MOSA GE 3000 SX MOSA GE 3000 SX MOSA GE 3000 SX MOSA GE 3000 SX MOSA GE 3000 SX
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
MOSA GE 3000 SX
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schneider Zimmereimaschinen Typ L 280
more images
1
Германија Tannheim
1161 km
Schneider Zimmereimaschinen Typ L 280
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Metallkraft BMBS 230 x 280 H-DG Metallkraft BMBS 230 x 280 H-DG Metallkraft BMBS 230 x 280 H-DG Metallkraft BMBS 230 x 280 H-DG Metallkraft BMBS 230 x 280 H-DG
more images
5
Германија Feucht
(Локација на дилерот)
1191 km
Metallkraft BMBS 230 x 280 H-DG
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Fiat DOBLO 1.3 M JET SX Fiat DOBLO 1.3 M JET SX Fiat DOBLO 1.3 M JET SX Fiat DOBLO 1.3 M JET SX Fiat DOBLO 1.3 M JET SX Fiat DOBLO 1.3 M JET SX Fiat DOBLO 1.3 M JET SX Fiat DOBLO 1.3 M JET SX Fiat DOBLO 1.3 M JET SX Fiat DOBLO 1.3 M JET SX Fiat DOBLO 1.3 M JET SX
more images
11
Италија Cazzago di Pianiga - Ve
(Локација на дилерот)
889 km
Fiat DOBLO 1.3 M JET SX
Втора рака
Класифицирана реклама
Daub 1xRDTO 08 SX Daub 1xRDTO 08 SX Daub 1xRDTO 08 SX Daub 1xRDTO 08 SX Daub 1xRDTO 08 SX
more images
5
Германија Schwarzenberg/Erzgebirge
1209 km
Daub 1xRDTO 08 SX
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER C40-280 SCHULER C40-280 SCHULER C40-280
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
SCHULER C40-280
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hitachi ZX 280 LCN-3 Hitachi ZX 280 LCN-3 Hitachi ZX 280 LCN-3 Hitachi ZX 280 LCN-3 Hitachi ZX 280 LCN-3 Hitachi ZX 280 LCN-3
more images
6
Германија
1369 km
Hitachi ZX 280 LCN-3
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GDW LZ 280 VS GDW LZ 280 VS GDW LZ 280 VS GDW LZ 280 VS
more images
4
Германија Feucht
(Локација на дилерот)
1191 km
GDW LZ 280 VS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GDW LZ 280 VS-G GDW LZ 280 VS-G GDW LZ 280 VS-G GDW LZ 280 VS-G GDW LZ 280 VS-G
more images
5
Германија Feucht
(Локација на дилерот)
1191 km
GDW LZ 280 VS-G
Ново
Јавете се

Искористено 280 sx

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.