Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
10

Saw-drilling plugs milling machine Stemas Typ 04 CLS

Bielefeld, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6464 km
2009
одличен (користен)
8

CNC Machine Centre / CNC router Isel Flatcom M Series M50

Unit Barleyfield Industrial Estate 20, Brynmawr, GBОбединето Кралство
5721 km
2012
одличен (користен)
4

Matrix 1 Automatic Upstroke Crosscut Stromab

Liverpool, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5686 km
2013
користен
9

Saege.Fraes and drilling machine Koch SBFD-A+BL25

Leopoldshöhe, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6478 km
1991
добар (користен)
5

Electric Circular Saw SCM SI 3200

More Scm Si 3200
S.S.16 km 437,00 16, 64028 Silvi Marina (TE), ITИталија
7334 km
добар (користен)


машин...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
4

Pneumatic cut-off saw for solid wood Stromab TR 500 - MATRIX 4 6000

Henri Lebbestraat 150, 8790 Waregem, BEБелгија
6188 km
2003
одличен (користен)
3

Double miter saw Salvarani OK 350 Super

Marsala 3, 36027 Rosà (VICENZA), ITИталија
6992 km
1996
добар (користен)
7

Double head automatic mitre saw Fromm Fromnia 660

Henri Lebbestraat 150, 8790 Waregem, BEБелгија
6188 km
добра состојба (се користи)
6

SPLITTER FERWOOD SPLIT 3-60 L

Via Langhe 4/A, 12042 Pollenzo, ITИталија
6780 km
добар (користен)
5

Electronic end-cut-off machine Essepigi Compisit 300

San Giovanni al Natisone (Udine), ИталијаИталија локација на застапништво
7089 km
1996
користен
10

Automatic cutter veneer RAUTE RWS

Klenik 35, 6257 Pivka, SIСловенија
7160 km
2004
добра состојба (се користи)
4

Vertical panel saw Push Meniconi SVP 145

Rosà (VICENZA), ИталијаИталија локација на застапништво
6992 km
2003
користен
2

MITRE cutter Schleicher

Vechelde/Wierthe, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6570 km
користен
6

ACOSTA DELTA/V/700 ACOSTA DELTA/V/700 ACOSTA DELTA/V/700

Kłodawa, ПолскаПолска локација на застапништво
6839 km
1986
користен
1

Optimization line Omga T2005

Tamsalu, ЕстонијаЕстонија локација на застапништво
7064 km
2005
користен
6

Automatic line for slats/frames cutting AMS AUTOMAZIONI LINEA DI TAGLIO

Roveredo di Guà (VR), ИталијаИталија локација на застапништво
6996 km
2004
користен
6

Cropper Omga T 920

Rosà (VICENZA), ИталијаИталија локација на застапништво
6992 km
2000
користен
6

WORKING CENTER FOR BORING - ROUTING WITH SCM RECORD 132 PRISMA

Pollenzo, ИталијаИталија локација на застапништво
6780 km
добар (користен)
6

Squadratrice a controllo numerico SCM SI 400E

More Scm Si 400
Silvi Marina (TE), ИталијаИталија локација на застапништво
7334 km
како и нови (ex-дисплеј)
6

electronic double shear FIORENZA BTTF

Maron di Brugnera, ИталијаИталија локација на застапништво
7036 km
2004
користен
6

Beam saws Giben Sigmatic 201 GIBEN SIGMATIC 201

Terre Roveresche, ИталијаИталија локација на застапништво
7181 km
1999
користен
6

Cross cutting line with the ripping Schroeder

Jonavos raj., ЛитванијаЛитванија локација на застапништво
7218 km
користен
3

Crosscut saws Omga Tr 2cn Second hand 20 omga tr 2 cn

gravina di catania, ИталијаИталија локација на застапништво
7702 km
2004
користен
6

SPLITTER HOMAG FL 20/06/15

Via Langhe 4/A, 12042 Pollenzo, ITИталија
6780 km
добар (користен)
1

Pneumatic double shear FIORENZA

Maron di Brugnera, ИталијаИталија локација на застапништво
7036 km
користен
5

shear with 2 heads FIORENZA

Maron di Brugnera, ИталијаИталија локација на застапништво
7036 km
користен
6

DOUBLE END TENONER CELASCHI MODUL T1 360

Via Langhe 4/A, 12042 Pollenzo, ITИталија
6780 km
добар (користен)
6

DOUBLE SIDE SQUARING EDGE BANDER HOMAG KL 26/8/A12/30/S2

Pollenzo, ИталијаИталија локација на застапништво
6780 km
добар (користен)
6

CNC WORKING CENTRE FOR BORING ROUTING BIESSE ROVER A NBC 412

Pollenzo, ИталијаИталија локација на застапништво
6780 km
користен
6

NUMERIC CONTROLLED BEAM PANEL SAW GABBIANI GALAXY 105 T

Pollenzo, ИталијаИталија локација на застапништво
6780 km
користен
6

CNC WORKING CENTRE FOR BORING ROUTING SCM ACCORD 40

More Scm Accord 40
Pollenzo, ИталијаИталија локација на застапништво
6780 km
користен
6

CNC WORKING CENTRE FOR BORING ROUTING WEEKE VENTURE 2.5

More Weeke Venture 2
Pollenzo, ИталијаИталија локација на застапништво
6780 km
користен
6

NUMERIC CONTROLLED BEAM PANEL SAW GABBIANI GALAXY 115 T

Pollenzo, ИталијаИталија локација на застапништво
6780 km
користен
10

Electronic Squaring GRIGGIO QUADRA 400, CE

S.S.16 km 437,00 16, 64028 Silvi Marina (TE), ITИталија
7334 km
2018
ново
6

Semi-automatic Crosscut Saw Salvamac Classic 60

SAN VENDEMIANO TV ITALY, ИталијаИталија локација на застапништво
7020 km
2018
ново
6

Semi-automatic Crosscut Saw Salvamac Classic 50

SAN VENDEMIANO TV ITALY, ИталијаИталија локација на застапништво
7020 km
2018
ново


машин...
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување

продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу