категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Agfascan xy 15 користени

Класифицирана реклама
GEKA Semipaxy 1000x400 mm B&R 15 GEKA Semipaxy 1000x400 mm B&R 15 GEKA Semipaxy 1000x400 mm B&R 15 GEKA Semipaxy 1000x400 mm B&R 15 GEKA Semipaxy 1000x400 mm B&R 15
more images
5
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
GEKA Semipaxy 1000x400 mm B&R 15"
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SAF OXYTOME 15 HPC SAF OXYTOME 15 HPC SAF OXYTOME 15 HPC SAF OXYTOME 15 HPC SAF OXYTOME 15 HPC SAF OXYTOME 15 HPC SAF OXYTOME 15 HPC
more images
7
Белгија Turnhout
1674 km
SAF OXYTOME 15 HPC
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160 Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160
more images
13
Германија Bornhöved
1627 km
Hans Leffer HSWG 2,8 / 800-1500 XY 360° -G160
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
XYZ Printing PartPro150 xP XYZ Printing PartPro150 xP
more images
2
Германија Hornberg
1290 km
XYZ Printing PartPro150 xP
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
XYZ Machinery GmbH V-1530 PRO
more images
1
Германија Neuss
1564 km
XYZ Machinery GmbH V-1530 PRO
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
XYZ PRO 1500 VS XYZ PRO 1500 VS XYZ PRO 1500 VS XYZ PRO 1500 VS
more images
4
Обединето Кралство Wishaw
2436 km
XYZ PRO 1500 VS
1999
како нов (користен)
Класифицирана реклама
XYZCAM CNC Router XYZ CAM V 1530 S XYZCAM CNC Router XYZ CAM V 1530 S XYZCAM CNC Router XYZ CAM V 1530 S XYZCAM CNC Router XYZ CAM V 1530 S XYZCAM CNC Router XYZ CAM V 1530 S
more images
5
Обединето Кралство 26 Dunlop Rd, Hunt End, Redditch B97 5XP, UK
2142 km
XYZCAM CNC Router XYZ CAM V 1530 S
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
XYZ Machinery GmbH V-1530 S ATC
more images
1
Германија Neuss
1564 km
XYZ Machinery GmbH V-1530 S ATC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
XYZCAM V-1530 S ATC XYZCAM V-1530 S ATC XYZCAM V-1530 S ATC XYZCAM V-1530 S ATC XYZCAM V-1530 S ATC XYZCAM V-1530 S ATC XYZCAM V-1530 S ATC XYZCAM V-1530 S ATC
more images
8
Обединето Кралство 26 Dunlop Rd, Hunt End, Redditch B97 5XP, UK
2142 km
XYZCAM V-1530 S ATC
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Франција Nevers
(Локација на дилерот)
1591 km
GABBIANI Horizontal panel saw with lifting tables GALAXY 115
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gevry Achtermann TEP 6-15 Gevry Achtermann TEP 6-15 Gevry Achtermann TEP 6-15 Gevry Achtermann TEP 6-15 Gevry Achtermann TEP 6-15 Gevry Achtermann TEP 6-15 Gevry Achtermann TEP 6-15 Gevry Achtermann TEP 6-15
more images
8
Унгарија Tata
724 km
Gevry Achtermann TEP 6-15
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
15 lfm Reifenregal Nedcon H 3 m T 50 cm Auflast/Fach 1000kg 15 lfm Reifenregal Nedcon H 3 m T 50 cm Auflast/Fach 1000kg 15 lfm Reifenregal Nedcon H 3 m T 50 cm Auflast/Fach 1000kg 15 lfm Reifenregal Nedcon H 3 m T 50 cm Auflast/Fach 1000kg 15 lfm Reifenregal Nedcon H 3 m T 50 cm Auflast/Fach 1000kg 15 lfm Reifenregal Nedcon H 3 m T 50 cm Auflast/Fach 1000kg
more images
6
Австрија Aumühle
960 km
15 lfm Reifenregal Nedcon H 3 m T 50 cm Auflast/Fach 1000kg
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h
more images
5
Германија Neumarkt
(Локација на дилерот)
1170 km
Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h Weishaupt L5 Z/D Ölbrenner 15-100kg/h
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
15 Stueck 62/104 mm 15 Stueck 62/104 mm 15 Stueck 62/104 mm 15 Stueck 62/104 mm 15 Stueck 62/104 mm
more images
5
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1589 km
15 Stueck 62/104 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kemper Sp 15 Kemper Sp 15 Kemper Sp 15
more images
3
Холандија Utrecht
(Локација на дилерот)
1718 km
Kemper Sp 15
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Länge: 2.200 mm / CS: 150 x 50 x 15 mm/ Materialstärke: 2,25 mm / cremeweiß Länge: 2.200 mm / CS: 150 x 50 x 15 mm/ Materialstärke: 2,25 mm / cremeweiß Länge: 2.200 mm / CS: 150 x 50 x 15 mm/ Materialstärke: 2,25 mm / cremeweiß
more images
3
Германија Neukamperfehn
1681 km
Länge: 2.200 mm / CS: 150 x 50 x 15 mm/ Materialstärke: 2,25 mm / cremeweiß
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Inductotherm, 6000 KW/15 Ton Capacity VIP ZT L1 Inductotherm, 6000 KW/15 Ton Capacity VIP ZT L1 Inductotherm, 6000 KW/15 Ton Capacity VIP ZT L1 Inductotherm, 6000 KW/15 Ton Capacity VIP ZT L1 Inductotherm, 6000 KW/15 Ton Capacity VIP ZT L1 Inductotherm, 6000 KW/15 Ton Capacity VIP ZT L1 Inductotherm, 6000 KW/15 Ton Capacity VIP ZT L1
more images
7
Индија Ahmedabad
5123 km
Inductotherm, 6000 KW/15 Ton Capacity VIP ZT L1
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
15 lfm Kragarmregal OHRA 2,5m Höhe 2,5 m hoch,Tragkraft 300 kg pro Ausleger 15 lfm Kragarmregal OHRA 2,5m Höhe 2,5 m hoch,Tragkraft 300 kg pro Ausleger 15 lfm Kragarmregal OHRA 2,5m Höhe 2,5 m hoch,Tragkraft 300 kg pro Ausleger 15 lfm Kragarmregal OHRA 2,5m Höhe 2,5 m hoch,Tragkraft 300 kg pro Ausleger 15 lfm Kragarmregal OHRA 2,5m Höhe 2,5 m hoch,Tragkraft 300 kg pro Ausleger
more images
5
Австрија Aumühle
960 km
15 lfm Kragarmregal OHRA 2,5m Höhe 2,5 m hoch,Tragkraft 300 kg pro Ausleger
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Länge: 2.000 mm / CS: 150 x 50 x 15 mm/ Materialstärke: 2,25 mm / cremeweiß Länge: 2.000 mm / CS: 150 x 50 x 15 mm/ Materialstärke: 2,25 mm / cremeweiß Länge: 2.000 mm / CS: 150 x 50 x 15 mm/ Materialstärke: 2,25 mm / cremeweiß
more images
3
Германија Neukamperfehn
1681 km
Länge: 2.000 mm / CS: 150 x 50 x 15 mm/ Materialstärke: 2,25 mm / cremeweiß
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15
more images
10
Италија
763 km
HOMAG KF 20/20/QA/15
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BT RR M14/15 BT RR M14/15 BT RR M14/15 BT RR M14/15
more images
4
Италија Udine
844 km
BT RR M14/15
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAFI MTE 2/ 15 MAFI MTE 2/ 15 MAFI MTE 2/ 15 MAFI MTE 2/ 15 MAFI MTE 2/ 15 MAFI MTE 2/ 15 MAFI MTE 2/ 15 MAFI MTE 2/ 15 MAFI MTE 2/ 15
more images
9
Германија Crailsheim
1237 km
MAFI MTE 2/ 15
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schlickrotojet-Wheelabrator USF Berger PT 1 - WW312/380/15 Schlickrotojet-Wheelabrator USF Berger PT 1 - WW312/380/15 Schlickrotojet-Wheelabrator USF Berger PT 1 - WW312/380/15 Schlickrotojet-Wheelabrator USF Berger PT 1 - WW312/380/15 Schlickrotojet-Wheelabrator USF Berger PT 1 - WW312/380/15 Schlickrotojet-Wheelabrator USF Berger PT 1 - WW312/380/15
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
Schlickrotojet-Wheelabrator USF Berger PT 1 - WW312/380/15
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Словачка Kežmarok
844 km
HOMAG FPL620/06/15/P S/LQ
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E
more images
15
Германија
1395 km
Torwegge Barberan Verbundplattenanlage PWR 100+/35/15/E
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BARGSTEDT TLF 420/39/15 BARGSTEDT TLF 420/39/15 BARGSTEDT TLF 420/39/15 BARGSTEDT TLF 420/39/15 BARGSTEDT TLF 420/39/15 BARGSTEDT TLF 420/39/15 BARGSTEDT TLF 420/39/15 BARGSTEDT TLF 420/39/15
more images
8
Италија
763 km
BARGSTEDT TLF 420/39/15
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfatek 15/1 ISO INNOVAZIONE
more images
1
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek 15/1 ISO INNOVAZIONE
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EBU EISENWERK HENSEL Bayreuth 15 EBU EISENWERK HENSEL Bayreuth 15 EBU EISENWERK HENSEL Bayreuth 15 EBU EISENWERK HENSEL Bayreuth 15 EBU EISENWERK HENSEL Bayreuth 15 EBU EISENWERK HENSEL Bayreuth 15
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
EBU EISENWERK HENSEL Bayreuth 15
1960
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Samco LP/15 Samco LP/15 Samco LP/15 Samco LP/15 Samco LP/15 Samco LP/15 Samco LP/15 Samco LP/15 Samco LP/15 Samco LP/15 Samco LP/15 Samco LP/15
more images
12
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Samco LP/15
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Baumann XY
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FRIZ MFP / 20 / MT / 15 / 27 FRIZ MFP / 20 / MT / 15 / 27 FRIZ MFP / 20 / MT / 15 / 27 FRIZ MFP / 20 / MT / 15 / 27 FRIZ MFP / 20 / MT / 15 / 27 FRIZ MFP / 20 / MT / 15 / 27 FRIZ MFP / 20 / MT / 15 / 27 FRIZ MFP / 20 / MT / 15 / 27
more images
8
Италија
763 km
FRIZ MFP / 20 / MT / 15 / 27
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB KMRB 80 K 2 M0/15 VEB KMRB 80 K 2 M0/15 VEB KMRB 80 K 2 M0/15 VEB KMRB 80 K 2 M0/15
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
VEB KMRB 80 K 2 M0/15
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Zinser 2115
more images
1
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Zinser 2115
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2 HOMAG KF 64/12/E/10/D  KF 62/12/A/15/2
more images
15
Полска Wioska
1249 km
HOMAG KF 64/12/E/10/D KF 62/12/A/15/2
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15 Genie GS 1432 #15
more images
15
Холандија Wijchen
1661 km
Genie GS 1432 #15
2022
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2 HOMAG KF 65/15/G/A/25/2
more images
15
Италија
763 km
HOMAG KF 65/15/G/A/25/2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ridgid 15/18/22/28 mm Ridgid 15/18/22/28 mm Ridgid 15/18/22/28 mm Ridgid 15/18/22/28 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Ridgid 15/18/22/28 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BAIER Praegepressen GEBA 77/15 BAIER Praegepressen GEBA 77/15 BAIER Praegepressen GEBA 77/15 BAIER Praegepressen GEBA 77/15 BAIER Praegepressen GEBA 77/15 BAIER Praegepressen GEBA 77/15 BAIER Praegepressen GEBA 77/15
more images
7
Полска Zgierz
1154 km
BAIER Praegepressen GEBA 77/15
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Vecoplan VTH/55/15/2	Vecoplan VTH/55/15/2	Vecoplan VTH/55/15/2	Vecoplan VTH/55/15/2	Vecoplan VTH/55/15/2	Vecoplan VTH/55/15/2	Vecoplan VTH/55/15/2	Vecoplan VTH/55/15/2	Vecoplan VTH/55/15/2	Vecoplan VTH/55/15/2	Vecoplan VTH/55/15/2
more images
11
Полска Miechucino
1444 km
Vecoplan VTH/55/15/2
1995
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG OPTIMAT KFL525/7/A3/15 HOMAG OPTIMAT KFL525/7/A3/15 HOMAG OPTIMAT KFL525/7/A3/15
more images
3
Германија Herford
1532 km
HOMAG OPTIMAT KFL525/7/A3/15
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG FL 20/04/15/S PROFILINE HOMAG FL 20/04/15/S PROFILINE HOMAG FL 20/04/15/S PROFILINE HOMAG FL 20/04/15/S PROFILINE HOMAG FL 20/04/15/S PROFILINE HOMAG FL 20/04/15/S PROFILINE HOMAG FL 20/04/15/S PROFILINE HOMAG FL 20/04/15/S PROFILINE HOMAG FL 20/04/15/S PROFILINE HOMAG FL 20/04/15/S PROFILINE
more images
10
Италија
763 km
HOMAG FL 20/04/15/S PROFILINE
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 635/15/30 unbekannt 635/15/30 unbekannt 635/15/30 unbekannt 635/15/30
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt 635/15/30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15 HOMAG KF 20/20/QA/15
more images
15
Италија
763 km
HOMAG KF 20/20/QA/15
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 680/15/30 unbekannt 680/15/30 unbekannt 680/15/30 unbekannt 680/15/30
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt 680/15/30
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEM KMEB80K4/15/MO VEM KMEB80K4/15/MO VEM KMEB80K4/15/MO VEM KMEB80K4/15/MO
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
VEM KMEB80K4/15/MO
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 200/15/H65 mm unbekannt 200/15/H65 mm unbekannt 200/15/H65 mm unbekannt 200/15/H65 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt 200/15/H65 mm
Втора рака
Јавете се

Искористено Agfascan xy 15

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.