Купете Машини за дупчење хартија користени (83)

 • Подреди резултати

 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за печатење и печатење Машини за завршна обработка Машини за дупчење хартија
Класифицирана реклама
 Duerselen PB 04
more images
Германија Nürnberg
1.204 km


DuerselenPB 04

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Constantin Hang 117-01
 Constantin Hang 117-01
 Constantin Hang 117-01
 Constantin Hang 117-01
 Constantin Hang 117-01
 Constantin Hang 117-01
more images
Полска Radom
1.089 km


Constantin Hang117-01

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Hang Drilling System 345-31
 Hang Drilling System 345-31
 Hang Drilling System 345-31
 Hang Drilling System 345-31
 Hang Drilling System 345-31
 Hang Drilling System 345-31
more images
Германија Kaarst
1.572 km


HangDrilling System 345-31

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 480 AB
 Nagel Citoborma 480 AB
 Nagel Citoborma 480 AB
 Nagel Citoborma 480 AB
 Nagel Citoborma 480 AB
 Nagel Citoborma 480 AB
 Nagel Citoborma 480 AB
 Nagel Citoborma 480 AB
more images
Германија Lauda-Königshofen
1.286 km


NagelCitoborma 480 AB

Јавете се
Класифицирана реклама
 ERNST NAGEL SP+ Offline
 ERNST NAGEL SP+ Offline
more images
Германија Hattersheim am Main
1.390 km


ERNST NAGELSP+ Offline

Јавете се
Класифицирана реклама
 IRAM 16
 IRAM 16
 IRAM 16
more images
Швајцарија Lufingen
1.229 km


IRAM16

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 270 B
more images
Германија Nürnberg
1.204 km


NagelCitoborma 270 B

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 190
 Nagel Citoborma 190
 Nagel Citoborma 190
 Nagel Citoborma 190
 Nagel Citoborma 190
 Nagel Citoborma 190
 Nagel Citoborma 190
more images
Полска Radom
1.089 km


NagelCitoborma 190

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 DUERSELEN PB 04
 DUERSELEN PB 04
 DUERSELEN PB 04
more images
Германија Weil der Stadt
1.280 km


DUERSELENPB 04

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Hang 106DTK4
 Hang 106DTK4
 Hang 106DTK4
more images
Германија Lauda-Königshofen
1.286 km


Hang106DTK4

Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 150
more images
Германија Nürnberg
1.204 km


NagelCitoborma 150

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 490
 Nagel Citoborma 490
 Nagel Citoborma 490
 Nagel Citoborma 490
 Nagel Citoborma 490
 Nagel Citoborma 490
 Nagel Citoborma 490
 Nagel Citoborma 490
more images
Полска Radom
1.089 km


NagelCitoborma 490

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Hang 107-20
 Hang 107-20
 Hang 107-20
 Hang 107-20
more images
Германија Lauda-Königshofen
1.286 km


Hang107-20

Јавете се
Класифицирана реклама
 Foellmer
 Foellmer
 Foellmer
 Foellmer
 Foellmer
 Foellmer
more images
Германија Nürnberg
1.204 km


Foellmer

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Constantin Hang 114-00/4
 Constantin Hang 114-00/4
 Constantin Hang 114-00/4
 Constantin Hang 114-00/4
 Constantin Hang 114-00/4
 Constantin Hang 114-00/4
 Constantin Hang 114-00/4
more images
Полска Radom
1.089 km


Constantin Hang114-00/4

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Hang 113-00
 Hang 113-00
 Hang 113-00
 Hang 113-00
 Hang 113-00
 Hang 113-00
 Hang 113-00
more images
Полска Radom
1.089 km


Hang113-00

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 280
 Nagel Citoborma 280
 Nagel Citoborma 280
 Nagel Citoborma 280
 Nagel Citoborma 280
 Nagel Citoborma 280
 Nagel Citoborma 280
more images
Полска Radom
1.089 km


NagelCitoborma 280

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Dürselen PB 16A
 Dürselen PB 16A
 Dürselen PB 16A
 Dürselen PB 16A
 Dürselen PB 16A
 Dürselen PB 16A
more images
Полска Radom
1.089 km


DürselenPB 16A

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
more images
Полска Radom
1.089 km


NagelCitoborma 180

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
more images
Полска Radom
1.089 km


NagelCitoborma 280B

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 480AB
 Nagel Citoborma 480AB
 Nagel Citoborma 480AB
 Nagel Citoborma 480AB
 Nagel Citoborma 480AB
 Nagel Citoborma 480AB
 Nagel Citoborma 480AB
more images
Полска Radom
1.089 km


Nagel Citoborma 480AB

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Durselen Corta PB-01 STE
 Durselen Corta PB-01 STE
 Durselen Corta PB-01 STE
 Durselen Corta PB-01 STE
 Durselen Corta PB-01 STE
 Durselen Corta PB-01 STE
 Durselen Corta PB-01 STE
 Durselen Corta PB-01 STE
more images
Полска Radom
1.089 km


DurselenCorta PB-01 STE

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
 Nagel Citoborma 180
more images
Полска Radom
1.089 km


NagelCitoborma 180

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 290AB
 Nagel Citoborma 290AB
 Nagel Citoborma 290AB
 Nagel Citoborma 290AB
 Nagel Citoborma 290AB
 Nagel Citoborma 290AB
 Nagel Citoborma 290AB
more images
Полска Radom
1.089 km


NagelCitoborma 290AB

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
 Nagel Citoborma 280B
more images
Полска Radom
1.089 km


NagelCitoborma 280B

Потврден дилер
Јавете се