Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Agria 5300 Agria 5300 Agria 5300 Agria 5300 Agria 5300
more images
5
Австрија Dornau 600, 6292, Österreich
1001 km
Agria 5300
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGRIA 1000 / 521 AGRIA 1000 / 521 AGRIA 1000 / 521 AGRIA 1000 / 521 AGRIA 1000 / 521
more images
5
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
AGRIA 1000 / 521
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agria 8100 Wildkrautbürste Agria 8100 Wildkrautbürste Agria 8100 Wildkrautbürste Agria 8100 Wildkrautbürste Agria 8100 Wildkrautbürste Agria 8100 Wildkrautbürste
more images
6
Германија Suhlendorf
1505 km
Agria 8100 Wildkrautbürste
2018
Втора рака
Класифицирана реклама
Agria Cleanstar 7100 Premium Kehrbesen Agria Cleanstar 7100 Premium Kehrbesen Agria Cleanstar 7100 Premium Kehrbesen Agria Cleanstar 7100 Premium Kehrbesen Agria Cleanstar 7100 Premium Kehrbesen Agria Cleanstar 7100 Premium Kehrbesen
more images
6
Германија Selm
1558 km
Agria Cleanstar 7100 Premium Kehrbesen
2011
Втора рака
Класифицирана реклама
Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800 Modesta MKF 4800 MKF 4800
more images
13
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Modesta MKF 4800 MKF 4800
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AGRIA 5500 AGRIA 5500 AGRIA 5500 AGRIA 5500
more images
4
Германија Goldenstedt
1595 km
AGRIA 5500
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agria 5500 Agria 5500 Agria 5500 Agria 5500 Agria 5500 Agria 5500 Agria 5500
more images
7
Холандија Bovenkarspel
1748 km
Agria 5500
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Agria 5100 Rabbit Agria 5100 Rabbit Agria 5100 Rabbit
more images
3
Германија Morbach
(Локација на дилерот)
1453 km
Agria 5100 Rabbit
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Agria agria 9600-112 Agria agria 9600-112 Agria agria 9600-112 Agria agria 9600-112 Agria agria 9600-112 Agria agria 9600-112 Agria agria 9600-112 Agria agria 9600-112
more images
8
Германија Stuttgart
1273 km
Agria agria 9600-112
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGRIA 5400 KL AGRIA 5400 KL AGRIA 5400 KL AGRIA 5400 KL AGRIA 5400 KL
more images
5
Германија Goldenstedt
1595 km
AGRIA 5400 KL
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agria 3100 Agria 3100 Agria 3100 Agria 3100 Agria 3100 Agria 3100 Agria 3100
more images
7
Холандија Bovenkarspel
1748 km
Agria 3100
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Agria 3400 Agria 3400 Agria 3400 Agria 3400 Agria 3400 Agria 3400 Agria 3400 Agria 3400 Agria 3400
more images
9
Германија Stuttgart
1273 km
Agria 3400
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22
more images
11
Германија Stuttgart
1273 km
Agria agria 5900 Taifun 22
2012
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22 Agria agria 5900 Taifun 22
more images
11
Германија Stuttgart
1273 km
Agria agria 5900 Taifun 22
2012
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Maelstrom 4800
more images
1
Полска Żychlin
1194 km
Maelstrom 4800
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800 INDIANAPOLIS 4800
more images
10
Хрватска Đakovo
492 km
INDIANAPOLIS 4800
1980
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI OB-2R/4800 IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI OB-2R/4800 IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI OB-2R/4800 IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI OB-2R/4800
more images
4
Полска Środa Wielkopolska
1229 km
IMIZUNI Sp. z o.o. IMIZUNI OB-2R/4800
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KLÖCKNER-FERROMATIK MAGNA VM550/ 4800 KLÖCKNER-FERROMATIK MAGNA VM550/ 4800
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
KLÖCKNER-FERROMATIK MAGNA VM550/ 4800
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
MAZAK FH 4800
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wemhöner Typ 1000 x 4800 mm Wemhöner Typ 1000 x 4800 mm Wemhöner Typ 1000 x 4800 mm Wemhöner Typ 1000 x 4800 mm Wemhöner Typ 1000 x 4800 mm Wemhöner Typ 1000 x 4800 mm Wemhöner Typ 1000 x 4800 mm
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Wemhöner Typ 1000 x 4800 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Negri Bossi 4800 H 3800 Negri Bossi 4800 H 3800 Negri Bossi 4800 H 3800
more images
3
Франција Groissiat
1388 km
Negri Bossi 4800 H 3800
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak FH 4800 Mazak FH 4800
more images
2
Холандија Zevenbergen
1714 km
Mazak FH 4800
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ep equipment EFL 352 Ep equipment EFL 352 Ep equipment EFL 352 Ep equipment EFL 352 Ep equipment EFL 352 Ep equipment EFL 352 Ep equipment EFL 352
more images
7
Полска Lisi Ogon
1315 km
Ep equipment EFL 352
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800 Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800
more images
15
Италија
886 km
Iveco AS260S48Y/FP CM motrice passo 4800
2017
Втора рака
Класифицирана реклама
ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800 ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800 ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800 ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800 ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800 ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800
more images
6
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1589 km
ABB Kent Messtechnik 65 WP 4800
2017
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 1010 x 10 x 4800 mm
more images
1
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 1010 x 10 x 4800 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GETINGE Belimed Fedegari IWT Steris LANCER 4800 TISS
more images
1
Германија Bremen
1602 km
GETINGE Belimed Fedegari IWT Steris LANCER 4800 TISS
2016
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FPM 512 FPM 512 FPM 512 FPM 512 FPM 512 FPM 512 FPM 512
more images
7
Холандија Bovenkarspel
1748 km
FPM 512
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
GEA CFS TWG 4800 / 600 GEA CFS TWG 4800 / 600 GEA CFS TWG 4800 / 600 GEA CFS TWG 4800 / 600
more images
4
Шведска Ystad
1643 km
GEA CFS TWG 4800 / 600
2002
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Smulders 01T3223 Smulders 01T3223 Smulders 01T3223 Smulders 01T3223
more images
4
Холандија Lemmer
1737 km
Smulders 01T3223
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Eco-Mulsh CBpr 4800 Eco-Mulsh CBpr 4800
more images
2
Франција Nogent-sur-Vernisson
1649 km
Eco-Mulsh CBpr 4800
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heizohack 14-800 Heizohack 14-800 Heizohack 14-800 Heizohack 14-800
more images
4
Србија Beograd
364 km
Heizohack 14-800
2012
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
RICO PRCB 40160 INV 24800
more images
1
Чешка република Beroun
1104 km
RICO PRCB 40160 INV 24800
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaumaplast 10248 und 08480-0 Schaumaplast 10248 und 08480-0 Schaumaplast 10248 und 08480-0 Schaumaplast 10248 und 08480-0 Schaumaplast 10248 und 08480-0 Schaumaplast 10248 und 08480-0 Schaumaplast 10248 und 08480-0 Schaumaplast 10248 und 08480-0 Schaumaplast 10248 und 08480-0 Schaumaplast 10248 und 08480-0
more images
10
Германија Babenhausen
1160 km
Schaumaplast 10248 und 08480-0
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rexroth R480043175 Hub 300 mm Rexroth R480043175 Hub 300 mm Rexroth R480043175 Hub 300 mm Rexroth R480043175 Hub 300 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Rexroth R480043175 Hub 300 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Linde L14 // Hubhöhe 4800mm // Baujahr 2011 Linde L14 // Hubhöhe 4800mm // Baujahr 2011 Linde L14 // Hubhöhe 4800mm // Baujahr 2011 Linde L14 // Hubhöhe 4800mm // Baujahr 2011 Linde L14 // Hubhöhe 4800mm // Baujahr 2011 Linde L14 // Hubhöhe 4800mm // Baujahr 2011 Linde L14 // Hubhöhe 4800mm // Baujahr 2011 Linde L14 // Hubhöhe 4800mm // Baujahr 2011
more images
8
Германија Düsseldorf
1565 km
Linde L14 // Hubhöhe 4800mm // Baujahr 2011
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift
more images
15
Холандија Groenlo
1630 km
Sonstige/Other Doosan G25E 5 LPG, Triplex Mast 4800mm, Freelift
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Renault Kerax 370 6X4 BOITE MANUELLE *224800 KM* Renault Kerax 370 6X4 BOITE MANUELLE *224800 KM* Renault Kerax 370 6X4 BOITE MANUELLE *224800 KM* Renault Kerax 370 6X4 BOITE MANUELLE *224800 KM* Renault Kerax 370 6X4 BOITE MANUELLE *224800 KM* Renault Kerax 370 6X4 BOITE MANUELLE *224800 KM* Renault Kerax 370 6X4 BOITE MANUELLE *224800 KM* Renault Kerax 370 6X4 BOITE MANUELLE *224800 KM* Renault Kerax 370 6X4 BOITE MANUELLE *224800 KM* Renault Kerax 370 6X4 BOITE MANUELLE *224800 KM*
more images
10
Белгија Bernissart
1702 km
Renault Kerax 370 6X4 BOITE MANUELLE *224800 KM*
2007
Втора рака
Класифицирана реклама
Франција Bonneville
1323 km
MAZAK PFH4800
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bosch Rexroth NFD03.1-480-007 Bosch Rexroth NFD03.1-480-007 Bosch Rexroth NFD03.1-480-007 Bosch Rexroth NFD03.1-480-007
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
Bosch Rexroth NFD03.1-480-007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER EB4-800-3.1-700
more images
1
Италија Settimo Torinese
1197 km
SCHULER EB4-800-3.1-700
добро (искористено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
Rexroth R480056430
Втора рака
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
Crisplant 480031
Втора рака
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
AVENTICS R480053390
Втора рака
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
Rexroth R480072081
Втора рака

Искористено Agria 4800

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.

Прелистајте ги најпопуларните ознаки на машините:


Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши