категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за тркалање на конци користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за нишки Машини за тркалање на конци
Класифицирана реклама
WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5
more images
10
Бугарија Пловдив
256 km
WMW UPW 12,5
1980
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SENY D-14 EH SENY D-14 EH SENY D-14 EH SENY D-14 EH SENY D-14 EH SENY D-14 EH
more images
6
Грција Athina
437 km
SENY D-14 EH
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Турција Yenidoğan, Sahabeler Cd No:20 D:20, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
603 km
GROB M95A
1979
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
(Локација на дилерот)
1031 km
ESCOFIER P440 CN - ms
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW BAD DÜBEN UPW 25x100
more images
1
Германија Leipzig
1298 km
WMW BAD DÜBEN UPW 25x100
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ORT RP 15B INV 23935 ORT RP 15B INV 23935 ORT RP 15B INV 23935 ORT RP 15B INV 23935
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
ORT RP 15B INV 23935
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ORT RP 18B ORT RP 18B ORT RP 18B ORT RP 18B ORT RP 18B ORT RP 18B ORT RP 18B
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ORT RP 18B
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW UPWS 16 WMW UPWS 16 WMW UPWS 16 WMW UPWS 16 WMW UPWS 16 WMW UPWS 16 WMW UPWS 16
more images
7
Бугарија Пловдив
256 km
WMW UPWS 16
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PROFIROLL BAD DUEBEN Rollex L HP PROFIROLL BAD DUEBEN Rollex L HP PROFIROLL BAD DUEBEN Rollex L HP PROFIROLL BAD DUEBEN Rollex L HP PROFIROLL BAD DUEBEN Rollex L HP
more images
5
Швајцарија Europa
1515 km
PROFIROLL BAD DUEBEN Rollex L HP
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
(Локација на дилерот)
1031 km
ORT RP50U CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V Escofier France Germany I300V
more images
14
Германија Neu-Ulm
1190 km
Escofier France Germany I300V
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MONNIER & ZAHNER MZ 600
more images
1
Германија Metzingen
1244 km
MONNIER & ZAHNER MZ 600
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW GWR 80 WMW GWR 80 WMW GWR 80 WMW GWR 80 WMW GWR 80 WMW GWR 80 WMW GWR 80 WMW GWR 80 WMW GWR 80 WMW GWR 80 WMW GWR 80 WMW GWR 80 WMW GWR 80
more images
13
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
WMW GWR 80
1960
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt WAGNER unbekannt
more images
5
Германија Lindlar
1517 km
WAGNER unbekannt
1960
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEM WMW GWR 80GR VEM WMW GWR 80GR VEM WMW GWR 80GR VEM WMW GWR 80GR VEM WMW GWR 80GR VEM WMW GWR 80GR
more images
6
Грција Agios Athanasios
217 km
VEM WMW GWR 80GR
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
ORT 3RP48 CN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RWT Abele & Höltich RWT 20 X FR RWT Abele & Höltich RWT 20 X FR RWT Abele & Höltich RWT 20 X FR RWT Abele & Höltich RWT 20 X FR RWT Abele & Höltich RWT 20 X FR
more images
5
Германија Blumberg
1252 km
RWT Abele & Höltich RWT 20 X FR
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1 IZPE TU-1
more images
14
Грција Athina
437 km
IZPE TU-1
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 PEE WEE P 20  PEE WEE P 20
more images
2
Германија Finnentrop
1495 km
PEE WEE P 20
1986
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
THOMMEN G07 THOMMEN G07 THOMMEN G07 THOMMEN G07 THOMMEN G07 THOMMEN G07 THOMMEN G07 THOMMEN G07 THOMMEN G07 THOMMEN G07 THOMMEN G07
more images
11
Швајцарија Beringen
1240 km
THOMMEN G07
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Lapointe Marand 340e Lapointe Marand 340e Lapointe Marand 340e Lapointe Marand 340e Lapointe Marand 340e Lapointe Marand 340e Lapointe Marand 340e
more images
7
Обединето Кралство Chapel Brampton
2080 km
Lapointe Marand 340e
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
Thommen PR17 CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WAGNER RU4 WAGNER RU4 WAGNER RU4
more images
3
Босна и Херцеговина Jelah
457 km
WAGNER RU4
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија
1591 km
SENY D80B
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INGRAMATIC RP2 INGRAMATIC RP2 INGRAMATIC RP2 INGRAMATIC RP2 INGRAMATIC RP2 INGRAMATIC RP2 INGRAMATIC RP2 INGRAMATIC RP2 INGRAMATIC RP2 INGRAMATIC RP2 INGRAMATIC RP2
more images
11
Италија Calolziocorte
1094 km
INGRAMATIC RP2
1974
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEE-WEE UPW 50 PEE-WEE UPW 50 PEE-WEE UPW 50 PEE-WEE UPW 50 PEE-WEE UPW 50 PEE-WEE UPW 50
more images
6
Германија Diez
1436 km
PEE-WEE UPW 50
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Excello Michigan 3225 Excello Michigan 3225 Excello Michigan 3225 Excello Michigan 3225 Excello Michigan 3225 Excello Michigan 3225 Excello Michigan 3225 Excello Michigan 3225
more images
8
Обединето Кралство Chapel Brampton
2080 km
Excello Michigan 3225
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW UPW 25.1 WMW UPW 25.1 WMW UPW 25.1
more images
3
Германија Finnentrop
1495 km
WMW UPW 25.1
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GLORIA SUPER PRECISION GLORIA SUPER PRECISION GLORIA SUPER PRECISION GLORIA SUPER PRECISION GLORIA SUPER PRECISION GLORIA SUPER PRECISION GLORIA SUPER PRECISION GLORIA SUPER PRECISION GLORIA SUPER PRECISION GLORIA SUPER PRECISION GLORIA SUPER PRECISION
more images
11
Италија Cascina Faustina
1115 km
GLORIA SUPER PRECISION
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
IZPE 320 HR IZPE 320 HR IZPE 320 HR IZPE 320 HR IZPE 320 HR
more images
5
Шпанија Cestona
1972 km
IZPE 320 HR
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
 ABELE RWT 8 X (bis 80 kN) viele Walzen ABELE RWT 8 X (bis 80 kN) viele Walzen
more images
2
Германија Kassel
1433 km
ABELE RWT 8 X (bis 80 kN) viele Walzen
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INGRAMATIC RP1/V INGRAMATIC RP1/V INGRAMATIC RP1/V INGRAMATIC RP1/V INGRAMATIC RP1/V INGRAMATIC RP1/V
more images
6
Италија Arluno
1118 km
INGRAMATIC RP1/V
1988
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEE-WEE P10
more images
1
Германија
1591 km
PEE-WEE P10
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Bretzfeld
1278 km
ROLLWALZTECHNIK u
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SENY RM 15 SENY RM 15 SENY RM 15 SENY RM 15
more images
4
Германија Diez
1436 km
SENY RM 15
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IZPE 300 H IZPE 300 H IZPE 300 H IZPE 300 H
more images
4
Шпанија Cestona
1972 km
IZPE 300 H
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FETTE R 40 (12 - 39 mm) FETTE R 40 (12 - 39 mm)
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
FETTE R 40 (12 - 39 mm)
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INGRAMATIC RP0/V INGRAMATIC RP0/V INGRAMATIC RP0/V INGRAMATIC RP0/V INGRAMATIC RP0/V INGRAMATIC RP0/V INGRAMATIC RP0/V INGRAMATIC RP0/V INGRAMATIC RP0/V INGRAMATIC RP0/V
more images
10
Италија Arluno
1118 km
INGRAMATIC RP0/V
1987
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEE-WEE P15
more images
1
Германија
1591 km
PEE-WEE P15
1968
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Bretzfeld
1278 km
ROLLWALZTECHNIK RWT 20 X CNC/AC
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEE-WEE P 30 U PEE-WEE P 30 U PEE-WEE P 30 U
more images
3
Германија Diez
1436 km
PEE-WEE P 30 U
2004
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEE-WEE S-831 PEE-WEE S-831 PEE-WEE S-831 PEE-WEE S-831
more images
4
Шпанија Zestoa
1975 km
PEE-WEE S-831
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5 WMW UPW 12,5
more images
5
Германија Finnentrop
1495 km
WMW UPW 12,5
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEE-WEE P20US
more images
1
Германија
1591 km
PEE-WEE P20US
1968
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Diez
1436 km
SENY D 80B
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW UPW 25 WMW UPW 25 WMW UPW 25
more images
3
Германија Finnentrop
1495 km
WMW UPW 25
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEDA FD 15
more images
1
Германија Finnentrop
1495 km
FEDA FD 15
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FEDA FD 15
more images
1
Германија Finnentrop
1495 km
FEDA FD 15
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
PEE-WEE PEE-WEE PEE-WEE PEE-WEE PEE-WEE PEE-WEE
more images
6
Германија Finnentrop
1495 km
PEE-WEE
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Thommen Schweiz Thommen G15
more images
1
Германија Finnentrop
1495 km
Thommen Schweiz Thommen G15
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Машини за тркалање на конци

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.