Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Arburg 270 m користени

Arburg
Класифицирана реклама
Arburg Typ 270 M 500-90 Arburg Typ 270 M 500-90
more images
2
Германија Sankt Georgen
1278 km
Arburg Typ 270 M 500-90
1996
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG
more images
11
Австрија Wien
847 km
ARBURG
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface
more images
11
Германија Hannover
1502 km
Arburg 270C 400-100 m. Kernzug, Robot Interface
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270 S 350-60 Arburg 270 S 350-60 Arburg 270 S 350-60 Arburg 270 S 350-60
more images
4
Словачка
802 km
Arburg 270 S 350-60
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg ALLROUNDER Centex 270 C 500 - 250 Arburg ALLROUNDER Centex 270 C 500 - 250 Arburg ALLROUNDER Centex 270 C 500 - 250 Arburg ALLROUNDER Centex 270 C 500 - 250 Arburg ALLROUNDER Centex 270 C 500 - 250
more images
5
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Arburg ALLROUNDER Centex 270 C 500 - 250
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker
more images
12
Германија Hannover
1502 km
Arburg 320C 400-100 m. Integralpicker
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M
more images
8
Холандија Dokkum
1755 km
Arburg Allrounder 221 M
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270 C
more images
1
Србија Niš
191 km
Arburg 270 C
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 221 M 350-75 Arburg 221 M 350-75 Arburg 221 M 350-75
more images
3
Германија Schwaigern
1298 km
Arburg 221 M 350-75
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Typ 270 S 500-60 Arburg Typ 270 S 500-60
more images
2
Германија Sankt Georgen
1278 km
Arburg Typ 270 S 500-60
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG 221 M 250 55 VD ARBURG 221 M 250 55 VD ARBURG 221 M 250 55 VD
more images
3
Германија Grenzach-Wyhlen
(Локација на дилерот)
1292 km
ARBURG 221 M 250 55 VD
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270-250-60 Arburg 270-250-60 Arburg 270-250-60 Arburg 270-250-60 Arburg 270-250-60 Arburg 270-250-60 Arburg 270-250-60
more images
7
Германија Sonneberg
1270 km
Arburg 270-250-60
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg ALLROUNDER 270-90-350 Arburg ALLROUNDER 270-90-350 Arburg ALLROUNDER 270-90-350
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Arburg ALLROUNDER 270-90-350
1986
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60
more images
8
Германија Sonneberg
1270 km
Arburg 270-350-60
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ALLROUNDER 270 250-60 ARBURG ALLROUNDER 270 250-60 ARBURG ALLROUNDER 270 250-60 ARBURG ALLROUNDER 270 250-60 ARBURG ALLROUNDER 270 250-60
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ARBURG ALLROUNDER 270 250-60
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ALLROUNDER 270-90-500D ARBURG ALLROUNDER 270-90-500D
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ARBURG ALLROUNDER 270-90-500D
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S Arburg Allrounder 270S
more images
14
Романија Timișoara
460 km
Arburg Allrounder 270S
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Selecta 270S-250-60
more images
1
Словачка
802 km
Arburg Selecta 270S-250-60
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Arburg A 270S-350-60
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270C 500-100 Arburg 270C 500-100 Arburg 270C 500-100 Arburg 270C 500-100 Arburg 270C 500-100 Arburg 270C 500-100
more images
6
Полска Łódź
1150 km
Arburg 270C 500-100
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3) Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3)
more images
15
Полска Koszalin
1458 km
Arburg 270C-400-250 + robot Multilift(3)
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG 270S250-60 ARBURG 270S250-60 ARBURG 270S250-60
more images
3
Германија Haslach im Kinzigtal
1304 km
ARBURG 270S250-60
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg ALLROUNDER SELECTA 270S 500-60 Arburg ALLROUNDER SELECTA 270S 500-60 Arburg ALLROUNDER SELECTA 270S 500-60 Arburg ALLROUNDER SELECTA 270S 500-60
more images
4
Германија Berlin
1365 km
Arburg ALLROUNDER SELECTA 270S 500-60
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG Allrounder 270C 500-200 ARBURG Allrounder 270C 500-200 ARBURG Allrounder 270C 500-200 ARBURG Allrounder 270C 500-200
more images
4
Словачка
802 km
ARBURG Allrounder 270C 500-200
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270C 400-100 Arburg 270C 400-100 Arburg 270C 400-100 Arburg 270C 400-100
more images
4
Полска Łódź
1150 km
Arburg 270C 400-100
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270C-500-100 (138) Arburg 270C-500-100 (138) Arburg 270C-500-100 (138) Arburg 270C-500-100 (138) Arburg 270C-500-100 (138) Arburg 270C-500-100 (138) Arburg 270C-500-100 (138) Arburg 270C-500-100 (138)
more images
8
Полска Koszalin
1458 km
Arburg 270C-500-100 (138)
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG 270S350-60 ARBURG 270S350-60
more images
2
Германија Haslach im Kinzigtal
1304 km
ARBURG 270S350-60
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ALLROUNDER 270C 400-100 ARBURG ALLROUNDER 270C 400-100 ARBURG ALLROUNDER 270C 400-100 ARBURG ALLROUNDER 270C 400-100 ARBURG ALLROUNDER 270C 400-100 ARBURG ALLROUNDER 270C 400-100
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ARBURG ALLROUNDER 270C 400-100
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270U 250-70 mit dem Angußpicker
more images
1
Полска Łódź
1150 km
Arburg 270U 250-70 mit dem Angußpicker
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ALLROUNDER 270D 500-90 ARBURG ALLROUNDER 270D 500-90 ARBURG ALLROUNDER 270D 500-90 ARBURG ALLROUNDER 270D 500-90 ARBURG ALLROUNDER 270D 500-90
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ARBURG ALLROUNDER 270D 500-90
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270S 250-60 Arburg 270S 250-60 Arburg 270S 250-60
more images
3
Полска Łódź
1150 km
Arburg 270S 250-60
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ALLROUNDER VARIMA 270VS-500-150 ARBURG ALLROUNDER VARIMA 270VS-500-150
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ARBURG ALLROUNDER VARIMA 270VS-500-150
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270S 250-60 Arburg 270S 250-60 Arburg 270S 250-60 Arburg 270S 250-60 Arburg 270S 250-60 Arburg 270S 250-60
more images
6
Полска Łódź
1150 km
Arburg 270S 250-60
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ALLROUNDER 270M 350-90
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ARBURG ALLROUNDER 270M 350-90
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270S 250-60
more images
1
Полска Łódź
1150 km
Arburg 270S 250-60
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ALLROUNDER 270M 500-210 ARBURG ALLROUNDER 270M 500-210 ARBURG ALLROUNDER 270M 500-210 ARBURG ALLROUNDER 270M 500-210
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ARBURG ALLROUNDER 270M 500-210
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270U 250-70
more images
1
Полска Łódź
1150 km
Arburg 270U 250-70
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ALLROUNDER 270M 500-210 ARBURG ALLROUNDER 270M 500-210
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ARBURG ALLROUNDER 270M 500-210
1986
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270U 250-70
more images
1
Полска Łódź
1150 km
Arburg 270U 250-70
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ALLROUNDER 350-90 270D ARBURG ALLROUNDER 350-90 270D ARBURG ALLROUNDER 350-90 270D
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ARBURG ALLROUNDER 350-90 270D
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ALLROUNDER 270M 500-210
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ARBURG ALLROUNDER 270M 500-210
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG
more images
15
Австрија Wien
847 km
ARBURG
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Arburg Arburg Arburg
more images
4
Австрија Wien
847 km
Arburg
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Arburg Arburg Arburg Arburg Arburg Arburg Arburg Arburg
more images
9
Австрија Wien
847 km
Arburg
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG
more images
10
Австрија Wien
847 km
ARBURG
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C
more images
8
Романија București
480 km
Arburg ALLROUNDER 370 C
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 320K 700-250 Arburg 320K 700-250
more images
2
Словачка
802 km
Arburg 320K 700-250
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex
more images
15
Словачка
802 km
Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex
more images
14
Словачка
802 km
Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300 Arburg 630 S 2500-1300
more images
10
Словачка Trenčín
860 km
Arburg 630 S 2500-1300
2001
Втора рака
Јавете се

Искористено Arburg 270 m

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши