категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Arburg 221 користени

arburg
Класифицирана реклама
ARBURG ALLROUNDER 221-55-250
more images
1
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
ARBURG ALLROUNDER 221-55-250
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M Arburg Allrounder 221 M
more images
8
Холандија Dokkum
1755 km
Arburg Allrounder 221 M
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG 221 M 250 55 VD ARBURG 221 M 250 55 VD ARBURG 221 M 250 55 VD
more images
3
Германија Grenzach-Wyhlen
(Локација на дилерот)
1292 km
ARBURG 221 M 250 55 VD
1998
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Baden-Württemberg, Германија
1262 km
ARBURG Allrounder 221
нештиклирано (искористено)
Класифицирана реклама
Arburg 221KS 350-100U
more images
1
Полска Łódź
1150 km
Arburg 221KS 350-100U
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 221M 350-75
more images
1
Полска Łódź
1150 km
Arburg 221M 350-75
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Selecta 270S-250-60
more images
1
Словачка
802 km
Arburg Selecta 270S-250-60
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C Arburg ALLROUNDER 370 C
more images
8
Романија București
480 km
Arburg ALLROUNDER 370 C
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG Allrounder 320 C 500
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ARBURG Allrounder 320 C 500
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 275V 250-70 Arburg Allrounder 275V 250-70
more images
2
Чешка република Tschechien
1035 km
Arburg Allrounder 275V 250-70
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Arburg Multilift H - spare parts
more images
1
Германија Pegnitz
(Локација на дилерот)
1203 km
Arburg Arburg Multilift H - spare parts
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Arburg Arburg Arburg Arburg Arburg
more images
6
Австрија Wien
847 km
Arburg
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270 S 350-60 Arburg 270 S 350-60 Arburg 270 S 350-60 Arburg 270 S 350-60
more images
4
Словачка
802 km
Arburg 270 S 350-60
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 270 C Arburg 270 C Arburg 270 C Arburg 270 C Arburg 270 C Arburg 270 C
more images
6
Arburg 270 C
1996
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Arburg A 270S-350-60
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 270U 350-100U Arburg Allrounder 270U 350-100U
more images
2
Чешка република Tschechien
1035 km
Arburg Allrounder 270U 350-100U
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Arburg 630 A 2500-800 Alldrive, 2016 Arburg Arburg 630 A 2500-800 Alldrive, 2016 Arburg Arburg 630 A 2500-800 Alldrive, 2016 Arburg Arburg 630 A 2500-800 Alldrive, 2016 Arburg Arburg 630 A 2500-800 Alldrive, 2016
more images
5
Германија Pegnitz
1202 km
Arburg Arburg 630 A 2500-800 Alldrive, 2016
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG
more images
9
Австрија Wien
847 km
ARBURG
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 720S 3200-2100 Arburg 720S 3200-2100
more images
2
Словачка Trenčín
860 km
Arburg 720S 3200-2100
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 420 S 1300-350 Arburg 420 S 1300-350 Arburg 420 S 1300-350 Arburg 420 S 1300-350 Arburg 420 S 1300-350 Arburg 420 S 1300-350
more images
6
Германија Eislingen/Fils
1230 km
Arburg 420 S 1300-350
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
ARBURG ALLROUNDER 520C 2000-675
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 1200T-800-170 Arburg Allrounder 1200T-800-170 Arburg Allrounder 1200T-800-170
more images
3
Чешка република Tschechien
1035 km
Arburg Allrounder 1200T-800-170
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Arburg Hydraulikpumpe, AKP28 + AKP6 / 250.957 / R9 Arburg Arburg Hydraulikpumpe, AKP28 + AKP6 / 250.957 / R9 Arburg Arburg Hydraulikpumpe, AKP28 + AKP6 / 250.957 / R9 Arburg Arburg Hydraulikpumpe, AKP28 + AKP6 / 250.957 / R9
more images
4
Германија Pegnitz
1202 km
Arburg Arburg Hydraulikpumpe, AKP28 + AKP6 / 250.957 / R9
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG
more images
15
Австрија Wien
847 km
ARBURG
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 320 C 500 - 100 U Arburg Allrounder 320 C 500 - 100 U
more images
2
Словачка
802 km
Arburg Allrounder 320 C 500 - 100 U
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG 720 S 3200-2100 (ca.34.000 h) ARBURG 720 S 3200-2100 (ca.34.000 h) ARBURG 720 S 3200-2100 (ca.34.000 h) ARBURG 720 S 3200-2100 (ca.34.000 h) ARBURG 720 S 3200-2100 (ca.34.000 h)
more images
5
Германија Straßenhaus
1477 km
ARBURG 720 S 3200-2100 (ca.34.000 h)
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300
more images
2
Полска Łódź
1150 km
Arburg 630S 2500-1300
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 270S 350-100U Arburg Allrounder 270S 350-100U
more images
2
Чешка република Tschechien
1035 km
Arburg Allrounder 270S 350-100U
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Arburg Spritzeinheit IU30 / 209.030
more images
1
Германија Pegnitz
1202 km
Arburg Arburg Spritzeinheit IU30 / 209.030
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG
more images
7
Австрија Wien
847 km
ARBURG
1988
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675
more images
4
Словачка
802 km
Arburg 520 C 2000-675
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800 Arburg 520C 2000-800
more images
14
Полска Łódź
1150 km
Arburg 520C 2000-800
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 1200T-800-170 Arburg Allrounder 1200T-800-170 Arburg Allrounder 1200T-800-170
more images
3
Чешка република Tschechien
1035 km
Arburg Allrounder 1200T-800-170
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Arburg 757 Leiterplatte Schnittstellenkarte V.03 / Arburg Arburg 757 Leiterplatte Schnittstellenkarte V.03 /
more images
2
Германија Pegnitz
1202 km
Arburg Arburg 757 Leiterplatte Schnittstellenkarte V.03 /
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675 Arburg 520 C 2000-675
more images
15
Словачка
802 km
Arburg 520 C 2000-675
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800 Arburg 570C 2000-800
more images
15
Полска Łódź
1150 km
Arburg 570C 2000-800
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 370S 700–290 Arburg Allrounder 370S 700–290
more images
2
Чешка република Tschechien
1035 km
Arburg Allrounder 370S 700–290
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Arburg 920 S 4600-2100 + Multilift, 2012 Arburg Arburg 920 S 4600-2100 + Multilift, 2012 Arburg Arburg 920 S 4600-2100 + Multilift, 2012 Arburg Arburg 920 S 4600-2100 + Multilift, 2012 Arburg Arburg 920 S 4600-2100 + Multilift, 2012
more images
5
Германија Pegnitz
(Локација на дилерот)
1203 km
Arburg Arburg 920 S 4600-2100 + Multilift, 2012
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ARBURG Allrounder 270C 500-200 ARBURG Allrounder 270C 500-200 ARBURG Allrounder 270C 500-200 ARBURG Allrounder 270C 500-200
more images
4
Словачка
802 km
ARBURG Allrounder 270C 500-200
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 270S 350 - 70U Arburg Allrounder 270S 350 - 70U
more images
2
Чешка република Tschechien
1035 km
Arburg Allrounder 270S 350 - 70U
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 370S 700-290U Arburg 370S 700-290U Arburg 370S 700-290U Arburg 370S 700-290U Arburg 370S 700-290U Arburg 370S 700-290U Arburg 370S 700-290U Arburg 370S 700-290U Arburg 370S 700-290U Arburg 370S 700-290U Arburg 370S 700-290U
more images
11
Словачка Trenčín
860 km
Arburg 370S 700-290U
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија
1369 km
Arburg 820S 4000 / 3200
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300 Arburg 630S 2500-1300
more images
15
Словачка
802 km
Arburg 630S 2500-1300
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 420 C 1300 - 675 Arburg Allrounder 420 C 1300 - 675 Arburg Allrounder 420 C 1300 - 675 Arburg Allrounder 420 C 1300 - 675 Arburg Allrounder 420 C 1300 - 675
more images
5
Германија
1369 km
Arburg Allrounder 420 C 1300 - 675
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 320 C 500 - 170
more images
1
Словачка Trenčín
860 km
Arburg 320 C 500 - 170
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 820S 4000-800 Arburg 820S 4000-800 Arburg 820S 4000-800 Arburg 820S 4000-800 Arburg 820S 4000-800
more images
5
Словачка Trenčín
860 km
Arburg 820S 4000-800
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290 Arburg Allrounder 375 V 500-290
more images
15
Словачка
802 km
Arburg Allrounder 375 V 500-290
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 320C 500-100 Arburg 320C 500-100 Arburg 320C 500-100 Arburg 320C 500-100 Arburg 320C 500-100 Arburg 320C 500-100 Arburg 320C 500-100 Arburg 320C 500-100
more images
8
Словачка Trenčín
860 km
Arburg 320C 500-100
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100 Arburg 720 S 3200-2100
more images
15
Словачка Nové Mesto nad Váhom
853 km
Arburg 720 S 3200-2100
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U
more images
15
Словачка Trenčín
860 km
Arburg 320C 600-250U
2007
Втора рака
Јавете се

Искористено Arburg 221

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.