Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Arburg a 220 90 350 art 585 користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Arburg
Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350
more images
5
Јавете се
Łódź Полска
1150 km
1992
многу добро (користено)
ARBURG Allround 220-90-350 ARBURG Allround 220-90-350
more images
2
Јавете се
Gransee Германија
1422 km
1988
добро (искористено)
Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350
more images
9
Јавете се
Łódź Полска
1150 km
1993
многу добро (користено)
Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350 Arburg 220-90-350
more images
5
Јавете се
Łódź Полска
1150 km
1993
многу добро (користено)
Arburg 220M 350-90 Arburg 220M 350-90 Arburg 220M 350-90 Arburg 220M 350-90
more images
4
Јавете се
Łódź Полска
1150 km
1997
многу добро (користено)
Arburg 220M 350-90 Arburg 220M 350-90 Arburg 220M 350-90 Arburg 220M 350-90
more images
4
Јавете се
Hemhofen Германија
1229 km
1991
подготвен за употреба (искористен)
ARBURG ALLROUNDER 220M 350-90 ARBURG ALLROUNDER 220M 350-90
more images
2
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
подготвен за употреба (искористен)
Arburg 220M 350-90 Arburg 220M 350-90 Arburg 220M 350-90 Arburg 220M 350-90 Arburg 220M 350-90 Arburg 220M 350-90
more images
6
Јавете се
Łódź Полска
1150 km
1997
многу добро (користено)
Arburg 220D 350-90 Arburg 220D 350-90 Arburg 220D 350-90
more images
3
Јавете се
Łódź Полска
1150 km
1991
многу добро (користено)
Arburg 350/90 270 m Arburg 350/90 270 m Arburg 350/90 270 m Arburg 350/90 270 m
more images
4
Јавете се
Saint-Victoret Франција
1367 km
1993
нештиклирано (искористено)
ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG
more images
11
Јавете се
Wien Австрија
847 km
1997
многу добро (користено)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1271 km
нештиклирано (искористено)
Arburg ALLROUNDER 270-90-350 Arburg ALLROUNDER 270-90-350 Arburg ALLROUNDER 270-90-350
more images
3
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
1986
подготвен за употреба (искористен)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1271 km
нештиклирано (искористено)
ARBURG ALLROUNDER 270M 350-90
more images
1
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
1992
подготвен за употреба (искористен)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1271 km
нештиклирано (искористено)
ARBURG ALLROUNDER 350-90 270D ARBURG ALLROUNDER 350-90 270D ARBURG ALLROUNDER 350-90 270D
more images
3
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
подготвен за употреба (искористен)
Baden-Württemberg, Германија Германија
1271 km
нештиклирано (искористено)
ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG
more images
10
Јавете се
Wien Австрија
847 km
1997
многу добро (користено)
Arburg 420S 800 – 350 Arburg 420S 800 – 350
more images
2
Јавете се
Trenčín Словачка
860 km
2000
Втора рака
Arburg Arburg 570 A 2000-800 Alldrive, 2014 Arburg Arburg 570 A 2000-800 Alldrive, 2014 Arburg Arburg 570 A 2000-800 Alldrive, 2014 Arburg Arburg 570 A 2000-800 Alldrive, 2014
more images
4
Јавете се
Pegnitz Германија
1202 km
2014
Втора рака
Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex
more images
14
Јавете се
Словачка
802 km
2006
Втора рака
Arburg 470S 1300-350
more images
1
Јавете се
Łódź Полска
1150 km
2001
многу добро (користено)
Arburg 221K 350 - 100 Arburg 221K 350 - 100 Arburg 221K 350 - 100 Arburg 221K 350 - 100 Arburg 221K 350 - 100 Arburg 221K 350 - 100 Arburg 221K 350 - 100 Arburg 221K 350 - 100
more images
8
Јавете се
Wrocław Полска
1116 km
1999
добро (искористено)
Arburg 470C 1500-350 neue Pumpe Arburg 470C 1500-350 neue Pumpe Arburg 470C 1500-350 neue Pumpe Arburg 470C 1500-350 neue Pumpe Arburg 470C 1500-350 neue Pumpe Arburg 470C 1500-350 neue Pumpe Arburg 470C 1500-350 neue Pumpe Arburg 470C 1500-350 neue Pumpe
more images
8
Јавете се
Hannover Германија
1502 km
2003
многу добро (користено)
ARBURG A 630 S 2500-800 MULTILIFT H (44.300 h)
more images
1
Јавете се
Heilbronn Германија
1288 km
2007
многу добро (користено)
ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG
more images
7
Јавете се
Wien Австрија
847 km
1997
многу добро (користено)
Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex Arburg 420 C 1000 - 350 / 60 Allrounder Centex
more images
14
Јавете се
Словачка
802 km
2006
Втора рака
Arburg 470S 1300-350 Arburg 470S 1300-350 Arburg 470S 1300-350 Arburg 470S 1300-350
more images
4
Јавете се
Łódź Полска
1150 km
2001
многу добро (користено)
ARBURG 270 H 350-170 Hi-Drive ARBURG 270 H 350-170 Hi-Drive ARBURG 270 H 350-170 Hi-Drive ARBURG 270 H 350-170 Hi-Drive ARBURG 270 H 350-170 Hi-Drive
more images
5
Јавете се
Straßenhaus Германија
1477 km
2012
Втора рака
Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350 Arburg 470S 1000-350
more images
15
Јавете се
Duisburg Германија
1582 km
2002
добро (искористено)
Arburg Allrounder 420 A 1000-400 Arburg Allrounder 420 A 1000-400 Arburg Allrounder 420 A 1000-400 Arburg Allrounder 420 A 1000-400 Arburg Allrounder 420 A 1000-400 Arburg Allrounder 420 A 1000-400 Arburg Allrounder 420 A 1000-400 Arburg Allrounder 420 A 1000-400 Arburg Allrounder 420 A 1000-400 Arburg Allrounder 420 A 1000-400 Arburg Allrounder 420 A 1000-400
more images
11
Јавете се
Langenfeld (Rheinland) Германија
1547 km
2005
многу добро (користено)
Arburg Arburg Arburg Arburg
more images
4
Јавете се
Wien Австрија
847 km
1991
добро (искористено)
Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60 Arburg 270-350-60
more images
8
Јавете се
Sonneberg Германија
1270 km
1997
добро (искористено)
Arburg 420C 1000-350 Arburg 420C 1000-350
more images
2
Јавете се
Łódź Полска
1150 km
2002
многу добро (користено)
ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350
more images
4
Јавете се
Straßenhaus Германија
1477 km
2001
Втора рака
Arburg 420C-1300-350 (172) Arburg 420C-1300-350 (172) Arburg 420C-1300-350 (172) Arburg 420C-1300-350 (172) Arburg 420C-1300-350 (172) Arburg 420C-1300-350 (172) Arburg 420C-1300-350 (172) Arburg 420C-1300-350 (172)
more images
8
Јавете се
Koszalin Полска
1458 km
2004
многу добро (користено)
ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350 ARBURG 420 C 1000-350
more images
11
Јавете се
Hattingen Германија
1552 km
1995
Втора рака
ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG ARBURG
more images
5
Јавете се
Wien Австрија
847 km
1997
многу добро (користено)
Arburg 470C 1500-350 Arburg 470C 1500-350 Arburg 470C 1500-350 Arburg 470C 1500-350 Arburg 470C 1500-350 Arburg 470C 1500-350
more images
6
Јавете се