Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Asa k11 користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
Karstens K11-650 (generalüberholt) K11-650 Karstens K11-650 (generalüberholt) K11-650 Karstens K11-650 (generalüberholt) K11-650 Karstens K11-650 (generalüberholt) K11-650 Karstens K11-650 (generalüberholt) K11-650 Karstens K11-650 (generalüberholt) K11-650
more images
6
Јавете се
Berghülen Германија
1211 km
2022
реновиран (користен)
ASA-RT ATB-RP030/600 ASA-RT ATB-RP030/600 ASA-RT ATB-RP030/600 ASA-RT ATB-RP030/600
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
ASA M6 ASA M6 ASA M6 ASA M6 ASA M6 ASA M6 ASA M6 ASA M6
more images
8
Јавете се
Castelginest Франција
1673 km
2017
многу добро (користено)
KARSTENS K 11 KARSTENS K 11 KARSTENS K 11 KARSTENS K 11 KARSTENS K 11 KARSTENS K 11 KARSTENS K 11 KARSTENS K 11
more images
8
Јавете се
Dreieich Германија
1376 km
1987
Втора рака
Contimeta Contimeta SIAT SM116 – K11/70 Contimeta Contimeta SIAT SM116 – K11/70 Contimeta Contimeta SIAT SM116 – K11/70 Contimeta Contimeta SIAT SM116 – K11/70 Contimeta Contimeta SIAT SM116 – K11/70 Contimeta Contimeta SIAT SM116 – K11/70
more images
6
Würzburg Германија
1289 km
2017
Втора рака
KARSTENS K11 KARSTENS K11 KARSTENS K11 KARSTENS K11 KARSTENS K11
more images
5
Јавете се
Rottweil Германија
1262 km
1990
работилница ремонтирана (искористена)
Späth ASA Späth ASA Späth ASA Späth ASA Späth ASA Späth ASA Späth ASA Späth ASA
more images
8
Јавете се
Borken Германија
1611 km
1990
добро (искористено)
Holzkraft ASA 7703 Holzkraft ASA 7703 Holzkraft ASA 7703
more images
3
Јавете се
Egenhofen, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1114 km
2022
Ново
Stürmer ASA 2403 Stürmer ASA 2403
more images
2
Јавете се
Nattheim, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1198 km
Втора рака
Holzkraft ASA 4303 Holzkraft ASA 4303
more images
2
Јавете се
Gerolzhofen Германија
1276 km
Ново
Karstens K11 1000 (verfügbar in 3 Monaten) Karstens K11 1000 (verfügbar in 3 Monaten)
more images
2
Јавете се
Heroldstatt Германија
1215 km
1986
многу добро (користено)
Sonstige/Other 1700 mm K11 457 HT Sonstige/Other 1700 mm K11 457 HT Sonstige/Other 1700 mm K11 457 HT Sonstige/Other 1700 mm K11 457 HT
more images
4
Јавете се
Haiterbach Германија
1283 km
Втора рака
Holzkraft ASA 2803 Holzkraft ASA 2803
more images
2
Јавете се
Bitburg Германија
1498 km
2022
Ново
Holzkraft ASA 21
more images
1
Јавете се
Германија
1113 km
2022
како нов (изложбена машина)
Holzkraft ASA 31 AFB Holzkraft ASA 31 AFB Holzkraft ASA 31 AFB
more images
3
Јавете се
Nattheim, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1198 km
2018
Втора рака
FAUDI ASA 0,4 D
more images
1
Јавете се
Karben Германија
1387 km
2000
нештиклирано (искористено)
Karstens K11 1000 (verfügbar in 10 Wochen) Karstens K11 1000 (verfügbar in 10 Wochen)
more images
2
Јавете се
Heroldstatt Германија
1215 km
1990
како нов (користен)
KARSTENS ASA 500 (175x500 mm) KARSTENS ASA 500 (175x500 mm) KARSTENS ASA 500 (175x500 mm) KARSTENS ASA 500 (175x500 mm) KARSTENS ASA 500 (175x500 mm) KARSTENS ASA 500 (175x500 mm) KARSTENS ASA 500 (175x500 mm) KARSTENS ASA 500 (175x500 mm) KARSTENS ASA 500 (175x500 mm) KARSTENS ASA 500 (175x500 mm)
more images
10
Јавете се
Mörsdorf Германија
1282 km
добро (искористено)
Holzkraft ASA 1903 Holzkraft ASA 1903
more images
2
Јавете се
Bitburg Германија
1498 km
2022
Ново
Holzkraft ASA 1903
more images
1
Јавете се
Германија
1113 km
2022
Ново
Karstens K11-1500 Karstens K11-1500
more images
2
Јавете се
Böhmenkirch Германија
1217 km
1988
многу добро (користено)
Karstens Premium Retrofit K11 650 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 650 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 650 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 650 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 650 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 650 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 650 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 650 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 650 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 650 (sofort verfügbar)
more images
10
Јавете се
Heroldstatt Германија
1215 km
2022
реновиран (користен)
Јавете се
Hünenberg, Швајцарија Швајцарија
(Локација на дилерот)
1223 km
1986
Втора рака
Holzkraft ASA 4303
more images
1
Јавете се
Bitburg Германија
1498 km
2022
Ново
Forkardt 3QLC-KS-400-168-Z15-S12 (ASA-A2 Gr.8) Forkardt 3QLC-KS-400-168-Z15-S12 (ASA-A2 Gr.8) Forkardt 3QLC-KS-400-168-Z15-S12 (ASA-A2 Gr.8)
more images
3
Јавете се
Bärau Швајцарија
1256 km
2006
како нов (користен)
Karstens ASA 16/400
more images
1
Јавете се
Kaufungen Германија
1419 km
1975
подготвен за употреба (искористен)
Siemens 6SE7033-7TG60-1AA1 G95 K01 K11 L3 Siemens 6SE7033-7TG60-1AA1 G95 K01 K11 L3 Siemens 6SE7033-7TG60-1AA1 G95 K01 K11 L3 Siemens 6SE7033-7TG60-1AA1 G95 K01 K11 L3
more images
4
Јавете се
Borken Германија
1611 km
многу добро (користено)
Karstens K11 650 (verfügbar in 4 Wochen) Karstens K11 650 (verfügbar in 4 Wochen) Karstens K11 650 (verfügbar in 4 Wochen) Karstens K11 650 (verfügbar in 4 Wochen)
more images
4
Јавете се
Heroldstatt Германија
1215 km
1982
многу добро (користено)
Holzkraft ASA 203
more images
1
Јавете се
Bitburg Германија
1498 km
2022
Ново
Karstens K11 650 (verfügbar in 5 Monaten) Karstens K11 650 (verfügbar in 5 Monaten)
more images
2
Јавете се
Heroldstatt Германија
1215 km
1988
многу добро (користено)
Holzkraft ASA 163
more images
1
Јавете се
Bitburg Германија
1498 km
2022
Ново
Karstens Premium Retrofit ASA 900 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit ASA 900 (sofort verfügbar)
more images
2
Јавете се
Heroldstatt Германија
1215 km
2022
реновиран (користен)
Holzkraft ASA 7703
more images
1
Јавете се
Bitburg Германија
1498 km
2022
Ново
Karstens Premium Retrofit K11 1000 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 1000 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 1000 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 1000 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 1000 (sofort verfügbar) Karstens Premium Retrofit K11 1000 (sofort verfügbar)
more images
6
Јавете се
Heroldstatt Германија
1215 km
2022
реновиран (користен)
Holzkraft ASA 141
more images
1
Јавете се
Bitburg Германија
1498 km
2022
Ново
CASATI B-26 CASATI B-26 CASATI B-26
more images
3
Јавете се
Athina Грција
437 km
како нов (користен)
scm group Casadei LIBRA 45/3 scm group Casadei LIBRA 45/3 scm group Casadei LIBRA 45/3 scm group Casadei LIBRA 45/3 scm group Casadei LIBRA 45/3 scm group Casadei LIBRA 45/3 scm group Casadei LIBRA 45/3 scm group Casadei LIBRA 45/3 scm group Casadei LIBRA 45/3
more images
9
Јавете се
Via Mitterling, 10, 39010 Gargazzone BZ, Italien Италија
1007 km
2022
како нов (изложбена машина)
Casadei DSB 410 Casadei DSB 410 Casadei DSB 410 Casadei DSB 410 Casadei DSB 410
more images
5
Јавете се
Raasdorf bei Wien Австрија
842 km
подготвен за употреба (искористен)
Casadei PFS 520 Tersa Casadei PFS 520 Tersa Casadei PFS 520 Tersa
more images
3
Јавете се
Германија
1113 km
2022
Ново
TACI ARRASATE PR. 90 TACI ARRASATE PR. 90 TACI ARRASATE PR. 90
more images
3
Јавете се
Leipzig Германија
1295 km
Втора рака
Fräsaufnahme SK50 Fräsaufnahme SK50 Fräsaufnahme SK50
more images
3
Јавете се
Pressbaum Австрија
855 km
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Juszczyn Полска
915 km
многу добро (користено)