Airtower 11 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
16

Punch TOX Pressotechnik S15.113.040

Amsterdam, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6220 km
подготвен за работа (се користи)
3

Table Type Boring and Milling Machine SACEM MST 110/AC

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6371 km
1980
користен
5

HOLZMA HPV 11/X/43/32 HOLZMA HPV 11/X/43/32

Dublin 2, ИрскаИрска
5474 km
2000
добра состојба (се користи)


airtower 11
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
6

Table Type Boring and Milling Machine SACEM MST-110 A/C

Bühl, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6593 km
1981
користен
1

BORING MILL TOSHIBA / SHIBAURA BFT-11BW

North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
користен
5

Dishwasher Hobart UXTLS-11

Schaafheimer Str. 5, 64832 Babenhausen, DEГерманија
6588 km
одличен (користен)
6

Hydraulic C-Frame press MÜLLER CD 100.11.19

Gammertingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6689 km
1978
користен
5

Shotblasting line RÖSLER RRB 11/5

Köln, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6416 km
2011
користен
7

External and internal grinding machine CINCINNATI R 117/1000

Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6698 km
1972
подготвен за работа (се користи)
9

Paper cutting machine Wohlenberg 115 MCS 2 TV

Krefeld, ГерманијаГерманија
6365 km
1989
одличен (користен)
2

Clamping Units SPANNZANGEN 173E/A1192

Nuernberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6749 km
1980
користен
5

Grinding machine Karstens / Weiss Rundschleifmaschinen W11 CNC konventionelle CNC Maschine

Neckartailfingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6674 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
5

Injection molding machine over 5000 KN HUSKY E 2000 RS135/115

Pegnitz, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6765 km
1998
користен
1

DUST COLLECTOR (PULSE JET) SLY STJ-4117-10

North Carolina, Соединети ДржавиСоединети Држави локација на застапништво
518 km
2012
користен
3

Grinding machine Karstens K11

Neckartailfingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6674 km
1989
добар (користен)
5

Side loader Baumann E4S 35/12-115/60 TRQ7,5

Baden-Württemberg, DeutschlandГерманија
6677 km
1993
добар (користен)
5

Karstens Grinder Karstens K11

Neckartailfingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6674 km
2017
добра состојба (се користи)
4

edge bander EBM KDP111SLK

Egenhofen / Herrnzell, ГерманијаГерманија
6816 km
1994
подготвен за работа (се користи)


airtower 11
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
AIRTOWER 11
продаде веднаш
на лидер на пазарот во Европа за малку, како € 0,49 на рекламата.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.
Сакате навистина да ја запрете историјата на разговорите?
Да Не
×
Разговор за пребарување на машини
име Е-пошта Вашата порака до дилерот
Стартувај разговор со дилерот
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт пишува
ИСПРАТИ ПОРАКА
  Вие разговарате со: 
  Вашето лице за контакт: 
  
Вашиот контакт се чини дека е неактивен
Прозорецот за разговор е близу