категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Цилиндрични машини за брусење 600-1099mm должина на мелење користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за мелење Цилиндрични машини за брусење 600-1099mm должина на мелење
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1216 km
FORTUNA FMUP 43D 450/1000 35-45 POLYGONSCHLEIF
1991
добро (искористено)
аукција
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg, Германија
1275 km
GEIBEL & HOTZ RS 600 CNC P
2015
добро (искористено)
Класифицирана реклама
TOS Hostivar BUAJ 28/630 TOS Hostivar BUAJ 28/630 TOS Hostivar BUAJ 28/630 TOS Hostivar BUAJ 28/630 TOS Hostivar BUAJ 28/630
more images
5
Словачка
802 km
TOS Hostivar BUAJ 28/630
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Halberstadt
1403 km
KELLENBERGER 1000 U
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS-HOSTIVAR BUA 20 TOS-HOSTIVAR BUA 20 TOS-HOSTIVAR BUA 20 TOS-HOSTIVAR BUA 20 TOS-HOSTIVAR BUA 20
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
TOS-HOSTIVAR BUA 20
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER UR 175 x 1000 CNC KELLENBERGER UR 175 x 1000 CNC KELLENBERGER UR 175 x 1000 CNC KELLENBERGER UR 175 x 1000 CNC KELLENBERGER UR 175 x 1000 CNC KELLENBERGER UR 175 x 1000 CNC KELLENBERGER UR 175 x 1000 CNC KELLENBERGER UR 175 x 1000 CNC KELLENBERGER UR 175 x 1000 CNC KELLENBERGER UR 175 x 1000 CNC
more images
10
Германија Malsch
1324 km
KELLENBERGER UR 175 x 1000 CNC
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER KEL VARIA CNC KELLENBERGER KEL VARIA CNC KELLENBERGER KEL VARIA CNC
more images
3
Германија Rottweil
1262 km
KELLENBERGER KEL VARIA CNC
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOL-MONTA UB 32/1000 CNC HOL-MONTA UB 32/1000 CNC HOL-MONTA UB 32/1000 CNC HOL-MONTA UB 32/1000 CNC
more images
4
Полска Rybnik
977 km
HOL-MONTA UB 32/1000 CNC
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER RJ 1000 KELLENBERGER RJ 1000 KELLENBERGER RJ 1000 KELLENBERGER RJ 1000 KELLENBERGER RJ 1000 KELLENBERGER RJ 1000 KELLENBERGER RJ 1000 KELLENBERGER RJ 1000
more images
8
Швајцарија Root
1225 km
KELLENBERGER RJ 1000
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Ennepetal
1538 km
TACCHELLA Elektra 1018 MPC
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaudt E450 U1000 Schaudt E450 U1000 Schaudt E450 U1000 Schaudt E450 U1000 Schaudt E450 U1000 Schaudt E450 U1000 Schaudt E450 U1000 Schaudt E450 U1000 Schaudt E450 U1000 Schaudt E450 U1000 Schaudt E450 U1000 Schaudt E450 U1000
more images
12
Германија Heilbronn
1290 km
Schaudt E450 U1000
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JUNKER Lean Selection JUNKER Lean Selection JUNKER Lean Selection JUNKER Lean Selection
more images
4
Германија Hilden
1552 km
JUNKER Lean Selection
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER UR175-1000 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-1000 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-1000 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-1000 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-1000 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-1000 BEMA STEP
more images
6
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER UR175-1000 BEMA STEP
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZOCCA RU 1000/3 ZOCCA RU 1000/3 ZOCCA RU 1000/3
more images
3
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
ZOCCA RU 1000/3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000 KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000 KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000 KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000 KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000 KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000 KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000 KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000 KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000 KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000 KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000 KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000
more images
12
Швајцарија Berneck
1158 km
KELLENBERGER Kellenberger UR 175x1000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OVERBECK 1000R OVERBECK 1000R OVERBECK 1000R OVERBECK 1000R
more images
4
Германија Staufenberg
1418 km
OVERBECK 1000R
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Studer S-40 CNC Studer S-40 CNC Studer S-40 CNC Studer S-40 CNC Studer S-40 CNC Studer S-40 CNC Studer S-40 CNC Studer S-40 CNC
more images
8
Швајцарија Bienne
1303 km
Studer S-40 CNC
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MSO FM 1000 MSO FM 1000 MSO FM 1000 MSO FM 1000 MSO FM 1000 MSO FM 1000 MSO FM 1000 MSO FM 1000
more images
8
Германија Sternenfels
1303 km
MSO FM 1000
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 90-3 KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 90-3 KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 90-3 KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 90-3
more images
4
Германија Kirchheim unter Teck
1240 km
KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 90-3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHAUDT E450 N1000 SCHAUDT E450 N1000 SCHAUDT E450 N1000 SCHAUDT E450 N1000
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
SCHAUDT E450 N1000
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STUDER S 40-3 STUDER S 40-3 STUDER S 40-3
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
STUDER S 40-3
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kellenberger UR 175 x 1000 Kellenberger UR 175 x 1000 Kellenberger UR 175 x 1000 Kellenberger UR 175 x 1000 Kellenberger UR 175 x 1000 Kellenberger UR 175 x 1000 Kellenberger UR 175 x 1000
more images
7
Германија Hagen
1529 km
Kellenberger UR 175 x 1000
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm Olivetti R5 625x300mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Olivetti R5 625x300mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COMETA Susy COMETA Susy COMETA Susy COMETA Susy COMETA Susy
more images
5
Германија Aach
1230 km
COMETA Susy
1980
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
TSCHUDIN HTG 610-40 TSCHUDIN HTG 610-40
more images
2
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
TSCHUDIN HTG 610-40
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER R175x1000 KELLENBERGER R175x1000 KELLENBERGER R175x1000 KELLENBERGER R175x1000 KELLENBERGER R175x1000 KELLENBERGER R175x1000 KELLENBERGER R175x1000 KELLENBERGER R175x1000
more images
8
Швајцарија Bienne
1303 km
KELLENBERGER R175x1000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAFT Omicron E 600 | Omicron E 1000  | Omicron E 1500 KRAFT Omicron E 600 | Omicron E 1000  | Omicron E 1500 KRAFT Omicron E 600 | Omicron E 1000  | Omicron E 1500 KRAFT Omicron E 600 | Omicron E 1000  | Omicron E 1500 KRAFT Omicron E 600 | Omicron E 1000  | Omicron E 1500
more images
5
Италија
763 km
KRAFT Omicron E 600 | Omicron E 1000 | Omicron E 1500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaudt A501 N Schaudt A501 N
more images
2
Германија Bad Buchau
1196 km
Schaudt A501 N
1972
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Malsch
1326 km
JUNKER Lean Selection allround
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KARSTENS K 52-650 KARSTENS K 52-650 KARSTENS K 52-650 KARSTENS K 52-650
more images
4
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
KARSTENS K 52-650
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
berco berco berco
more images
3
Франција Montévrain
1686 km
berco
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JUNKER BUAJ 31 CNC JUNKER BUAJ 31 CNC JUNKER BUAJ 31 CNC JUNKER BUAJ 31 CNC JUNKER BUAJ 31 CNC JUNKER BUAJ 31 CNC JUNKER BUAJ 31 CNC JUNKER BUAJ 31 CNC JUNKER BUAJ 31 CNC JUNKER BUAJ 31 CNC
more images
10
Германија Oelde
(Локација на дилерот)
1537 km
JUNKER BUAJ 31 CNC
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAFT Omicron 32** CNC
more images
1
Италија
763 km
KRAFT Omicron 32** CNC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER URF320 KELLENBERGER URF320 KELLENBERGER URF320 KELLENBERGER URF320 KELLENBERGER URF320 KELLENBERGER URF320 KELLENBERGER URF320 KELLENBERGER URF320 KELLENBERGER URF320
more images
9
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER URF320
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER | 1000 U KELLENBERGER | 1000 U KELLENBERGER | 1000 U KELLENBERGER | 1000 U KELLENBERGER | 1000 U KELLENBERGER | 1000 U
more images
6
Германија Oberndorf am Neckar
1277 km
KELLENBERGER | 1000 U
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
JUNKER Jucrank 5002/50 JUNKER Jucrank 5002/50 JUNKER Jucrank 5002/50 JUNKER Jucrank 5002/50 JUNKER Jucrank 5002/50
more images
5
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1418 km
JUNKER Jucrank 5002/50
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER 600RJ KELLENBERGER 600RJ KELLENBERGER 600RJ KELLENBERGER 600RJ KELLENBERGER 600RJ KELLENBERGER 600RJ KELLENBERGER 600RJ KELLENBERGER 600RJ KELLENBERGER 600RJ KELLENBERGER 600RJ KELLENBERGER 600RJ
more images
11
Швајцарија Beringen
1240 km
KELLENBERGER 600RJ
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
JUNKER Jucam 5000 JUNKER Jucam 5000 JUNKER Jucam 5000 JUNKER Jucam 5000 JUNKER Jucam 5000 JUNKER Jucam 5000
more images
6
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
JUNKER Jucam 5000
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Monheim am Rhein
1550 km
GEIBEL & HOTZ RS 1000 C
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER KEL-VIVA KELLENBERGER KEL-VIVA KELLENBERGER KEL-VIVA KELLENBERGER KEL-VIVA
more images
4
Германија Kirchheim unter Teck
1240 km
KELLENBERGER KEL-VIVA
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Hostivař BUT 63x2000 TOS Hostivař BUT 63x2000 TOS Hostivař BUT 63x2000 TOS Hostivař BUT 63x2000 TOS Hostivař BUT 63x2000
more images
5
Романија București
469 km
TOS Hostivař BUT 63x2000
1980
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER UR 125 x 600 KELLENBERGER UR 125 x 600 KELLENBERGER UR 125 x 600 KELLENBERGER UR 125 x 600 KELLENBERGER UR 125 x 600
more images
5
Германија Staufenberg
1418 km
KELLENBERGER UR 125 x 600
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER KEL-VARIA R-RS 175-1000 KELLENBERGER KEL-VARIA R-RS 175-1000 KELLENBERGER KEL-VARIA R-RS 175-1000 KELLENBERGER KEL-VARIA R-RS 175-1000 KELLENBERGER KEL-VARIA R-RS 175-1000 KELLENBERGER KEL-VARIA R-RS 175-1000 KELLENBERGER KEL-VARIA R-RS 175-1000
more images
7
Германија Kirchheim unter Teck
1240 km
KELLENBERGER KEL-VARIA R-RS 175-1000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 12-3 KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 12-3 KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 12-3 KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 12-3 KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 12-3 KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 12-3 KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 12-3
more images
7
Германија Kirchheim unter Teck
1240 km
KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 12-3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER KEL-VARIA UR/RS 225-1000 KELLENBERGER KEL-VARIA UR/RS 225-1000 KELLENBERGER KEL-VARIA UR/RS 225-1000 KELLENBERGER KEL-VARIA UR/RS 225-1000 KELLENBERGER KEL-VARIA UR/RS 225-1000 KELLENBERGER KEL-VARIA UR/RS 225-1000
more images
6
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER KEL-VARIA UR/RS 225-1000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TSCHUDIN HTG 610
more images
1
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
TSCHUDIN HTG 610
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER 600U BEMA INNEN KELLENBERGER 600U BEMA INNEN KELLENBERGER 600U BEMA INNEN KELLENBERGER 600U BEMA INNEN KELLENBERGER 600U BEMA INNEN
more images
5
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER 600U BEMA INNEN
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER UR175-600 BEMA STEP KELLENBERGER UR175-600 BEMA STEP
more images
2
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER UR175-600 BEMA STEP
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER 600U BEMA Aktuell KELLENBERGER 600U BEMA Aktuell KELLENBERGER 600U BEMA Aktuell KELLENBERGER 600U BEMA Aktuell KELLENBERGER 600U BEMA Aktuell KELLENBERGER 600U BEMA Aktuell KELLENBERGER 600U BEMA Aktuell
more images
7
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER 600U BEMA Aktuell
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell
more images
10
Германија Kirchheim
(Локација на дилерот)
1242 km
KELLENBERGER 1000U BEMA Aktuell
Втора рака
Јавете се

Искористено Цилиндрични машини за брусење 600-1099mm должина на мелење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.