категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Asahi okuma користени

okuma
Класифицирана реклама
ASAHI-OKUMA AOT-8XL
more images
1
Германија
1591 km
ASAHI-OKUMA AOT-8XL
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
ASAHI OKUMA ORH120
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
ASAHI OKUMA RH60
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
ASAHI OKUMA RH60
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
ASAHI OKUMA AF1513-4
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C
more images
6
Италија
763 km
Okuma MULTUS B400C
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA MA 50 HB OKUMA MA 50 HB OKUMA MA 50 HB OKUMA MA 50 HB OKUMA MA 50 HB OKUMA MA 50 HB OKUMA MA 50 HB OKUMA MA 50 HB OKUMA MA 50 HB OKUMA MA 50 HB OKUMA MA 50 HB
more images
11
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
OKUMA MA 50 HB
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LB 15 II OKUMA LB 15 II OKUMA LB 15 II OKUMA LB 15 II OKUMA LB 15 II OKUMA LB 15 II
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
OKUMA LB 15 II
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LT-10 M / OSP-100 Okuma LT-10 M / OSP-100 Okuma LT-10 M / OSP-100 Okuma LT-10 M / OSP-100 Okuma LT-10 M / OSP-100 Okuma LT-10 M / OSP-100 Okuma LT-10 M / OSP-100 Okuma LT-10 M / OSP-100 Okuma LT-10 M / OSP-100
more images
9
Турција Minareliçavuş, N. 208. Sk. No:9, 16220 Nilüfer/Bursa, Türkiye
624 km
Okuma LT-10 M / OSP-100
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB-2000 EX Okuma LB-2000 EX Okuma LB-2000 EX Okuma LB-2000 EX Okuma LB-2000 EX Okuma LB-2000 EX
more images
6
Бугарија Kostievo
247 km
Okuma LB-2000 EX
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25 OKUMA LR 25
more images
14
Швајцарија Root
1225 km
OKUMA LR 25
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LT200-MY Okuma LT200-MY Okuma LT200-MY Okuma LT200-MY Okuma LT200-MY
more images
5
Италија
763 km
Okuma LT200-MY
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Okuma LFS 10 – 2SP
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546 Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546 Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA OPUS 5000 CPU /IF RACK 9A OKUMA OPUS 5000 CPU /IF RACK 9A
more images
2
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
OKUMA OPUS 5000 CPU /IF RACK 9A
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Okuma Corporation LT 200 M Twin Star
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Genos L300 Okuma Genos L300 Okuma Genos L300 Okuma Genos L300 Okuma Genos L300
more images
5
Унгарија Cegléd
637 km
Okuma Genos L300
2012
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LVT300M Okuma LVT300M Okuma LVT300M Okuma LVT300M Okuma LVT300M Okuma LVT300M Okuma LVT300M Okuma LVT300M Okuma LVT300M Okuma LVT300M Okuma LVT300M
more images
11
Унгарија Hungary
643 km
Okuma LVT300M
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H Okuma MB-4000H
more images
8
Германија Wiesbaden
1406 km
Okuma MB-4000H
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550 OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550 OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550 OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
Okuma LB15
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LT 10 OKUMA LT 10 OKUMA LT 10 OKUMA LT 10
more images
4
Италија Cologno Monzese
1096 km
OKUMA LT 10
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Genos L200 Okuma Genos L200 Okuma Genos L200
more images
3
Унгарија Cegléd
637 km
Okuma Genos L200
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB 200M Okuma LB 200M Okuma LB 200M Okuma LB 200M Okuma LB 200M
more images
5
Италија
763 km
Okuma LB 200M
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LCC15 2S OKUMA LCC15 2S OKUMA LCC15 2S OKUMA LCC15 2S OKUMA LCC15 2S OKUMA LCC15 2S OKUMA LCC15 2S OKUMA LCC15 2S OKUMA LCC15 2S
more images
9
Франција Bonneville
1323 km
OKUMA LCC15 2S
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma VTM200 1ST Okuma VTM200 1ST Okuma VTM200 1ST Okuma VTM200 1ST Okuma VTM200 1ST Okuma VTM200 1ST Okuma VTM200 1ST
more images
7
Германија Bergisch Gladbach
1529 km
Okuma VTM200 1ST
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e
more images
8
Унгарија Székesfehérvár
672 km
Okuma GENOS M560-V-e
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C
more images
5
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA MA 500 HB OKUMA MA 500 HB OKUMA MA 500 HB OKUMA MA 500 HB OKUMA MA 500 HB OKUMA MA 500 HB
more images
6
Италија Santa Lucia di Piave
895 km
OKUMA MA 500 HB
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MU 6300V-L Okuma MU 6300V-L Okuma MU 6300V-L Okuma MU 6300V-L Okuma MU 6300V-L Okuma MU 6300V-L Okuma MU 6300V-L Okuma MU 6300V-L
more images
8
Италија
763 km
Okuma MU 6300V-L
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA ACE CENTER MF-46VA OKUMA ACE CENTER MF-46VA OKUMA ACE CENTER MF-46VA OKUMA ACE CENTER MF-46VA OKUMA ACE CENTER MF-46VA OKUMA ACE CENTER MF-46VA OKUMA ACE CENTER MF-46VA OKUMA ACE CENTER MF-46VA
more images
8
Франција Bonneville
1323 km
OKUMA ACE CENTER MF-46VA
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC Okuma MA 500 HB 6 APC
more images
8
Германија Bergisch Gladbach
1529 km
Okuma MA 500 HB 6 APC
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 00198 Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 00198 Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 00198
more images
3
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 00198
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LCC15 2S Okuma LCC15 2S Okuma LCC15 2S Okuma LCC15 2S Okuma LCC15 2S Okuma LCC15 2S Okuma LCC15 2S
more images
7
Франција Bonneville
1323 km
Okuma LCC15 2S
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB3000 EX MC-1000 Okuma LB3000 EX MC-1000 Okuma LB3000 EX MC-1000 Okuma LB3000 EX MC-1000 Okuma LB3000 EX MC-1000 Okuma LB3000 EX MC-1000
more images
6
Германија Bergisch Gladbach
1529 km
Okuma LB3000 EX MC-1000
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A
more images
6
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LR45 OKUMA LR45 OKUMA LR45
more images
3
Германија Bergisch Gladbach
(Локација на дилерот)
1529 km
OKUMA LR45
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-100 Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-100 Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-100 Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-100
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-100
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LU-45 MC1000 OKUMA LU-45 MC1000 OKUMA LU-45 MC1000
more images
3
Германија Bergisch Gladbach
(Локација на дилерот)
1529 km
OKUMA LU-45 MC1000
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-102 Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-102 Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-102 Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-102
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-102
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LT-300M OKUMA LT-300M OKUMA LT-300M OKUMA LT-300M OKUMA LT-300M OKUMA LT-300M
more images
6
Германија Bergisch Gladbach
(Локација на дилерот)
1529 km
OKUMA LT-300M
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 02508 Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 02508 Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 02508
more images
3
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 02508
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA MACTURN350W OKUMA MACTURN350W OKUMA MACTURN350W OKUMA MACTURN350W OKUMA MACTURN350W OKUMA MACTURN350W OKUMA MACTURN350W OKUMA MACTURN350W OKUMA MACTURN350W OKUMA MACTURN350W
more images
10
Германија Bergisch Gladbach
(Локација на дилерот)
1529 km
OKUMA MACTURN350W
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A / 1911-1509-44-90 Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A / 1911-1509-44-90 Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A / 1911-1509-44-90 Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A / 1911-1509-44-90 Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A / 1911-1509-44-90 Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A / 1911-1509-44-90
more images
6
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A / 1911-1509-44-90
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma DC Power Supply 6 Axes PCB mit E4809-436-002-A Okuma DC Power Supply 6 Axes PCB mit E4809-436-002-A Okuma DC Power Supply 6 Axes PCB mit E4809-436-002-A Okuma DC Power Supply 6 Axes PCB mit E4809-436-002-A
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma DC Power Supply 6 Axes PCB mit E4809-436-002-A
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma SDU-600.W Spindle Drive Unit Model 1A E04809-045-019D Okuma SDU-600.W Spindle Drive Unit Model 1A E04809-045-019D Okuma SDU-600.W Spindle Drive Unit Model 1A E04809-045-019D Okuma SDU-600.W Spindle Drive Unit Model 1A E04809-045-019D
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma SDU-600.W Spindle Drive Unit Model 1A E04809-045-019D
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma SDU-600.W Spindle Drive Unit Model 1A E04809-045-071 Okuma SDU-600.W Spindle Drive Unit Model 1A E04809-045-071 Okuma SDU-600.W Spindle Drive Unit Model 1A E04809-045-071 Okuma SDU-600.W Spindle Drive Unit Model 1A E04809-045-071
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma SDU-600.W Spindle Drive Unit Model 1A E04809-045-071
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma BDU-30A Brushless Servomotor Drive Unit mit E4809-045-061-D
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Asahi okuma

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.