Купете Asahi okuma користени (182)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
okuma
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
ASAHI OKUMA AF1513-4
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
ASAHI OKUMA RH60
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
ASAHI OKUMA ORH120
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1591 km
ASAHI OKUMA RH60
1988
Втора рака
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Италија Lombardia, Италија
1129 km
Okuma LB4000 EX-MC
2008
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Okuma LVT 300-M Okuma LVT 300-M Okuma LVT 300-M Okuma LVT 300-M Okuma LVT 300-M Okuma LVT 300-M Okuma LVT 300-M Okuma LVT 300-M Okuma LVT 300-M Okuma LVT 300-M Okuma LVT 300-M
more images
11
Унгарија Hungary
643 km
Okuma LVT 300-M
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II
more images
8
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Okuma Corporation LB 3000 EX II
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e Okuma GENOS M560-V-e
more images
8
Унгарија Kalocsa
589 km
Okuma GENOS M560-V-e
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Okuma LFS 10 – 2SP
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LB 15 II OKUMA LB 15 II OKUMA LB 15 II OKUMA LB 15 II OKUMA LB 15 II OKUMA LB 15 II
more images
6
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
OKUMA LB 15 II
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Twinstar LT2000 EX Okuma Twinstar LT2000 EX Okuma Twinstar LT2000 EX Okuma Twinstar LT2000 EX
more images
4
Австрија Sankt Margarethen im Lungau
884 km
Okuma Twinstar LT2000 EX
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB 300M Okuma LB 300M Okuma LB 300M Okuma LB 300M Okuma LB 300M Okuma LB 300M
more images
6
Италија
763 km
Okuma LB 300M
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA MB 4000 H OKUMA MB 4000 H OKUMA MB 4000 H OKUMA MB 4000 H OKUMA MB 4000 H
more images
5
Италија Santa Lucia di Piave
895 km
OKUMA MB 4000 H
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W Okuma MacTurn 250 W
more images
15
Турција Fevziçakmak, 42050 Büyükkayacık Osb/Karatay/Konya, Türkei
1012 km
Okuma MacTurn 250 W
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550 OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550 OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550 OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
OKUMA LB 15
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA OPUS 5000 CPU /IF RACK 9A OKUMA OPUS 5000 CPU /IF RACK 9A
more images
2
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
OKUMA OPUS 5000 CPU /IF RACK 9A
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB 3000 EX Okuma LB 3000 EX Okuma LB 3000 EX Okuma LB 3000 EX Okuma LB 3000 EX Okuma LB 3000 EX
more images
6
Италија
763 km
Okuma LB 3000 EX
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA MA50HB OKUMA MA50HB OKUMA MA50HB
more images
3
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
OKUMA MA50HB
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma A-700III Okuma A-700III Okuma A-700III Okuma A-700III Okuma A-700III Okuma A-700III Okuma A-700III Okuma A-700III
more images
8
Okuma A-700III
2007
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546 Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546 Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LB 15 II-M OKUMA LB 15 II-M OKUMA LB 15 II-M OKUMA LB 15 II-M
more images
4
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
OKUMA LB 15 II-M
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA MU 400 VA OKUMA MU 400 VA OKUMA MU 400 VA OKUMA MU 400 VA OKUMA MU 400 VA
more images
5
Германија Erwitte
1508 km
OKUMA MU 400 VA
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB 300 MC Okuma LB 300 MC Okuma LB 300 MC Okuma LB 300 MC Okuma LB 300 MC Okuma LB 300 MC
more images
6
Италија
763 km
Okuma LB 300 MC
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Okuma LB 4000 EX-MY Okuma LB 4000 EX-MY Okuma LB 4000 EX-MY Okuma LB 4000 EX-MY Okuma LB 4000 EX-MY Okuma LB 4000 EX-MY Okuma LB 4000 EX-MY Okuma LB 4000 EX-MY Okuma LB 4000 EX-MY Okuma LB 4000 EX-MY
more images
10
Германија Werlte
1638 km
Okuma LB 4000 EX-MY
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma E4809-770-107-F / 1006-2100-46-137 Platine Okuma E4809-770-107-F / 1006-2100-46-137 Platine Okuma E4809-770-107-F / 1006-2100-46-137 Platine Okuma E4809-770-107-F / 1006-2100-46-137 Platine
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma E4809-770-107-F / 1006-2100-46-137 Platine
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Унгарија Унгарија
686 km
Okuma LB3000 EX II
2018
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II
more images
9
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Okuma Corporation LB 3000 EX II
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB3000EX-II Okuma LB3000EX-II Okuma LB3000EX-II Okuma LB3000EX-II Okuma LB3000EX-II Okuma LB3000EX-II Okuma LB3000EX-II Okuma LB3000EX-II Okuma LB3000EX-II Okuma LB3000EX-II
more images
10
Германија Brigachtal
1266 km
Okuma LB3000EX-II
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C Okuma MULTUS B400C
more images
15
Италија
763 km
Okuma MULTUS B400C
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MA-400HA
more images
1
Германија Werlte
1638 km
Okuma MA-400HA
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma E4809-820-010-B Platine 1006-2225-21-47 Okuma E4809-820-010-B Platine 1006-2225-21-47 Okuma E4809-820-010-B Platine 1006-2225-21-47 Okuma E4809-820-010-B Platine 1006-2225-21-47
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma E4809-820-010-B Platine 1006-2225-21-47
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Унгарија Унгарија
686 km
Okuma GENOS L3000-e
2019
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Okuma LT2000 3T2MY Okuma LT2000 3T2MY Okuma LT2000 3T2MY Okuma LT2000 3T2MY Okuma LT2000 3T2MY
more images
5
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Okuma LT2000 3T2MY
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LB 300 MY OKUMA LB 300 MY OKUMA LB 300 MY OKUMA LB 300 MY OKUMA LB 300 MY
more images
5
Италија Santa Lucia di Piave
895 km
OKUMA LB 300 MY
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB 200M Okuma LB 200M Okuma LB 200M Okuma LB 200M Okuma LB 200M
more images
5
Италија
763 km
Okuma LB 200M
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB300-MY Okuma LB300-MY Okuma LB300-MY Okuma LB300-MY Okuma LB300-MY Okuma LB300-MY Okuma LB300-MY Okuma LB300-MY
more images
8
Германија Werlte
1638 km
Okuma LB300-MY
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Okuma Corporation LT 200 M Twin Star
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LU 15 Okuma LU 15 Okuma LU 15 Okuma LU 15
more images
4
Германија Hamburg
1593 km
Okuma LU 15
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Hagen
1533 km
Okuma MB-500H
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LT 15 M OKUMA LT 15 M OKUMA LT 15 M OKUMA LT 15 M OKUMA LT 15 M OKUMA LT 15 M OKUMA LT 15 M OKUMA LT 15 M OKUMA LT 15 M
more images
9
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
OKUMA LT 15 M
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LB 25 II Okuma LB 25 II
more images
2
Италија
763 km
Okuma LB 25 II
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY Okuma Genos L200E-MY
more images
9
Германија Werlte
1638 km
Okuma Genos L200E-MY
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C
more images
5
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma E0451-596-004 DC-S1A DC Power Supply 4 Axes CZ-270C
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB Okuma MA 500HB
more images
7
Италија
763 km
Okuma MA 500HB
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 00198 Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 00198 Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 00198
more images
3
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma OPUS 5000 GHP Power Supply 5000T SN: 00198
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MX55 VB Okuma MX55 VB Okuma MX55 VB Okuma MX55 VB Okuma MX55 VB Okuma MX55 VB Okuma MX55 VB
more images
7
Италија
763 km
Okuma MX55 VB
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A
more images
6
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma Opus 5000 II Main Board II A E4809-045-086-A
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MX45-VAE Okuma MX45-VAE Okuma MX45-VAE Okuma MX45-VAE Okuma MX45-VAE Okuma MX45-VAE Okuma MX45-VAE Okuma MX45-VAE Okuma MX45-VAE
more images
9
Литванија Lithuania
1518 km
Okuma MX45-VAE
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-100 Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-100 Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-100 Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-100
more images
4
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Okuma BL-D30A Servo Drive SN: 22-100
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се