категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 300-349 мм. користени (80)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Машини за обработка на метал и машински алати Стругови ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 300-349 мм.
Класифицирана реклама
DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III
more images
13
Грција Δέλτα 570 22, Ελλάδα
136 km
DOOSAN Puma 240MSB LNS QLS III
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN LYNX 220LC DOOSAN LYNX 220LC
more images
2
DOOSAN LYNX 220LC
2022
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200
more images
8
Германија Brigachtal
1266 km
Index G200
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Gussago
1033 km
DAEWOO (DOOSAN) PUMA 300
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4 VDF - BOEHRINGER 315 DR-4
more images
5
Германија Butzbach
1406 km
VDF - BOEHRINGER 315 DR-4
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Goodway GLS - 150 M Goodway GLS - 150 M Goodway GLS - 150 M Goodway GLS - 150 M Goodway GLS - 150 M Goodway GLS - 150 M Goodway GLS - 150 M
more images
7
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Goodway GLS - 150 M
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Gildemeister CTX 410
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
HURCO TM 8
2010
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS SL10 INV 25326 HAAS SL10 INV 25326 HAAS SL10 INV 25326 HAAS SL10 INV 25326
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
HAAS SL10 INV 25326
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Index G 300 Index G 300 Index G 300 Index G 300 Index G 300 Index G 300 Index G 300 Index G 300 Index G 300 Index G 300 Index G 300 Index G 300 Index G 300
more images
13
Германија Leingarten
1292 km
Index G 300
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO HT45 SM2Y-BigBore EMCO HT45 SM2Y-BigBore EMCO HT45 SM2Y-BigBore EMCO HT45 SM2Y-BigBore EMCO HT45 SM2Y-BigBore
more images
5
Германија Pforzheim
1302 km
EMCO HT45 SM2Y-BigBore
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN LYNX 220 DOOSAN LYNX 220 DOOSAN LYNX 220 DOOSAN LYNX 220 DOOSAN LYNX 220
more images
5
Словенија Spodnje Negonje 35, 3250 Rogaška Slatina, Slovenija
713 km
DOOSAN LYNX 220
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Denzlingen
1307 km
Mazak Quick Turn Nexus 350-II M Universal 1500
2008
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
GILDEMEISTER CTX 310
2007
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAUB TNE 300 INV 25198 TRAUB TNE 300 INV 25198 TRAUB TNE 300 INV 25198 TRAUB TNE 300 INV 25198 TRAUB TNE 300 INV 25198
more images
5
Чешка република Beroun
1104 km
TRAUB TNE 300 INV 25198
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN LYNX 220 DOOSAN LYNX 220 DOOSAN LYNX 220 DOOSAN LYNX 220 DOOSAN LYNX 220 DOOSAN LYNX 220
more images
6
Германија
1369 km
DOOSAN LYNX 220
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Multiplex 6200Y Mazak Multiplex 6200Y Mazak Multiplex 6200Y Mazak Multiplex 6200Y Mazak Multiplex 6200Y Mazak Multiplex 6200Y
more images
6
Германија Lorch
1235 km
Mazak Multiplex 6200Y
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SE320 NUMERIC BASIC
more images
1
Германија Witten
1548 km
TRENS SE320 NUMERIC BASIC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 Gildemeister CTX 500 Gildemeister CTX 500 Gildemeister CTX 500 Gildemeister CTX 500 Gildemeister CTX 500 Gildemeister CTX 500 Gildemeister CTX 500 Gildemeister CTX 500
more images
8
Германија Hamburg
1593 km
Gildemeister CTX 500
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
NEF 400
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tsugami Mori BS18-III. INV 26065 Tsugami Mori BS18-III. INV 26065 Tsugami Mori BS18-III. INV 26065 Tsugami Mori BS18-III. INV 26065
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
Tsugami Mori BS18-III. INV 26065
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER Condor WEILER Condor WEILER Condor WEILER Condor WEILER Condor WEILER Condor WEILER Condor WEILER Condor WEILER Condor WEILER Condor WEILER Condor WEILER Condor
more images
12
Германија Aichach
1128 km
WEILER Condor
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LB 15II - OSP 7000L OKUMA LB 15II - OSP 7000L OKUMA LB 15II - OSP 7000L OKUMA LB 15II - OSP 7000L
more images
4
Германија Dreieich
1376 km
OKUMA LB 15II - OSP 7000L
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SE320 NUMERIC T
more images
1
Германија Witten
1548 km
TRENS SE320 NUMERIC T
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160 Hwacheon Cutex 160
more images
14
Германија Heilbronn
1290 km
Hwacheon Cutex 160
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR SR 32 J STAR SR 32 J STAR SR 32 J
more images
3
Германија Tiefenbronn
1290 km
STAR SR 32 J
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Goodway GLS 200 INV 23785 Goodway GLS 200 INV 23785 Goodway GLS 200 INV 23785
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
Goodway GLS 200 INV 23785
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1225 km
GILDEMEISTER SPRINT 65 Linear
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Multiplex 6200 Mazak Multiplex 6200 Mazak Multiplex 6200
more images
3
Германија Lorch
1235 km
Mazak Multiplex 6200
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SE320 NUMERIC T
more images
1
Германија Witten
1548 km
TRENS SE320 NUMERIC T
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Comev Italy Comev Italy Comev Italy
more images
3
Литванија Kaunas
1490 km
Comev Italy
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ROMI GL300S ROMI GL300S ROMI GL300S ROMI GL300S ROMI GL300S
more images
5
Германија Olching
1101 km
ROMI GL300S
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550 OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550 OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550 OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
OKUMA LFS 10 - 2SP INV 25550
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA DOOSAN Lynx 220LSYA
more images
14
Германија Werlte
1638 km
DOOSAN Lynx 220LSYA
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HARDINGE T51 SP MYT HARDINGE T51 SP MYT HARDINGE T51 SP MYT HARDINGE T51 SP MYT
more images
4
Германија Mögglingen
1221 km
HARDINGE T51 SP MYT
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak MULTIPLEX 6200 Mazak MULTIPLEX 6200 Mazak MULTIPLEX 6200 Mazak MULTIPLEX 6200 Mazak MULTIPLEX 6200 Mazak MULTIPLEX 6200 Mazak MULTIPLEX 6200 Mazak MULTIPLEX 6200
more images
8
Германија Leingarten
1292 km
Mazak MULTIPLEX 6200
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister CTX 310 V3 Eco Gildemeister CTX 310 V3 Eco Gildemeister CTX 310 V3 Eco Gildemeister CTX 310 V3 Eco Gildemeister CTX 310 V3 Eco Gildemeister CTX 310 V3 Eco Gildemeister CTX 310 V3 Eco Gildemeister CTX 310 V3 Eco
more images
8
Холандија Eindhoven
1658 km
Gildemeister CTX 310 V3 Eco
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10 Niles N 10
more images
15
Германија Starnberg
1085 km
Niles N 10
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546 Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546 Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
Okuma LFS 12 - 2SP INV 25546
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO Emcoturn 242 TC EMCO Emcoturn 242 TC
more images
2
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
EMCO Emcoturn 242 TC
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CITIZEN M32 CITIZEN M32 CITIZEN M32 CITIZEN M32
more images
4
Германија Tiefenbronn
1290 km
CITIZEN M32
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908 Takisawa NEX-908
more images
15
Швајцарија Zuchwil
1286 km
Takisawa NEX-908
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QTS 350 Mazak QTS 350 Mazak QTS 350 Mazak QTS 350 Mazak QTS 350 Mazak QTS 350 Mazak QTS 350 Mazak QTS 350 Mazak QTS 350 Mazak QTS 350 Mazak QTS 350 Mazak QTS 350
more images
12
Полска Targowisko
940 km
Mazak QTS 350
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CITIZEN CINCOM L 32 INV 25609 CITIZEN CINCOM L 32 INV 25609 CITIZEN CINCOM L 32 INV 25609 CITIZEN CINCOM L 32 INV 25609
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
CITIZEN CINCOM L 32 INV 25609
2016
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister TWIN 42 INV 22745 Gildemeister TWIN 42 INV 22745 Gildemeister TWIN 42 INV 22745 Gildemeister TWIN 42 INV 22745
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
Gildemeister TWIN 42 INV 22745
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tornado TORNADO T80 INV 25754 Tornado TORNADO T80 INV 25754
more images
2
Чешка република Beroun
1104 km
Tornado TORNADO T80 INV 25754
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS  SL 30 Big Bore INV 25549 HAAS  SL 30 Big Bore INV 25549 HAAS  SL 30 Big Bore INV 25549 HAAS  SL 30 Big Bore INV 25549
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
HAAS SL 30 Big Bore INV 25549
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister SPRINT 20 linear INV 23406 Gildemeister SPRINT 20 linear INV 23406 Gildemeister SPRINT 20 linear INV 23406
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
Gildemeister SPRINT 20 linear INV 23406
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TORNOS MULTIDECO 26/6 INV 22619 TORNOS MULTIDECO 26/6 INV 22619 TORNOS MULTIDECO 26/6 INV 22619 TORNOS MULTIDECO 26/6 INV 22619 TORNOS MULTIDECO 26/6 INV 22619 TORNOS MULTIDECO 26/6 INV 22619
more images
6
Чешка република Beroun
1104 km
TORNOS MULTIDECO 26/6 INV 22619
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HANWHA ML26H INV 23235 HANWHA ML26H INV 23235 HANWHA ML26H INV 23235
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
HANWHA ML26H INV 23235
2001
добро (искористено)
Јавете се