категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Alfatek MBC 9-1 BLP Alfatek MBC 9-1 BLP Alfatek MBC 9-1 BLP Alfatek MBC 9-1 BLP Alfatek MBC 9-1 BLP
more images
5
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek MBC 9-1 BLP
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sigmatek Sigmatek Kompakt Steuerung NC4 / Sigmatek Sigmatek Kompakt Steuerung NC4 /
more images
2
Германија Pegnitz
1202 km
Sigmatek Sigmatek Kompakt Steuerung NC4 /
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
Германија Германија
1264 km
SIGMATEK 0248.569.00
Втора рака
Класифицирана реклама
SPT PLASMATEKNIK SPARCON 9 SPT PLASMATEKNIK SPARCON 9 SPT PLASMATEKNIK SPARCON 9 SPT PLASMATEKNIK SPARCON 9 SPT PLASMATEKNIK SPARCON 9 SPT PLASMATEKNIK SPARCON 9
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
SPT PLASMATEKNIK SPARCON 9
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALFATEK MPB V/OL 12/1 ALFATEK MPB V/OL 12/1 ALFATEK MPB V/OL 12/1 ALFATEK MPB V/OL 12/1 ALFATEK MPB V/OL 12/1 ALFATEK MPB V/OL 12/1
more images
6
Грција Βόλος
269 km
ALFATEK MPB V/OL 12/1
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1577 km
Sigmatek PS 242
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Alfatek MBV 9/1 OLP SV OLIO Alfatek MBV 9/1 OLP SV OLIO
more images
2
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek MBV 9/1 OLP SV OLIO
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Rotatek RK 300 Rotatek RK 300
more images
2
Турција Topkapi - Istanbul
(Локација на дилерот)
602 km
Rotatek RK 300
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Polatek 1600 ST Polatek 1600 ST Polatek 1600 ST Polatek 1600 ST
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Polatek 1600 ST
2014
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Австрија Perchtoldsdorf
844 km
Rotatek Combi 420
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rotatek RK 300
more images
1
Италија Italia
763 km
Rotatek RK 300
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Купи го сега
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1577 km
Sigmatek PS 241
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Alfatek 28 VAL ISO INNOVAZIONE Alfatek 28 VAL ISO INNOVAZIONE Alfatek 28 VAL ISO INNOVAZIONE
more images
3
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek 28 VAL ISO INNOVAZIONE
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek DG10000SE PRO Aflatek DG10000SE PRO Aflatek DG10000SE PRO
more images
3
Латвија Rīga
1716 km
Aflatek DG10000SE PRO
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Rotatek Rotatek
more images
2
Полска Daleszewo
1410 km
Rotatek
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1577 km
Sigmatek TO 322
добро (искористено)
Класифицирана реклама
Alfatek MBS 9/1 WLP Alfatek MBS 9/1 WLP Alfatek MBS 9/1 WLP Alfatek MBS 9/1 WLP
more images
4
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek MBS 9/1 WLP
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek DG7000SE PRO Aflatek DG7000SE PRO Aflatek DG7000SE PRO
more images
3
Латвија Rīga
1716 km
Aflatek DG7000SE PRO
2023
Ново
Јавете се
Купи го сега
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1577 km
Sigmatek CP 127
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE
more images
15
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek MBC 6.1 ISO BHPE
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek DG7000E PRO Aflatek DG7000E PRO
more images
2
Латвија Rīga
1716 km
Aflatek DG7000E PRO
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfatek Elvira Alfatek Elvira Alfatek Elvira Alfatek Elvira Alfatek Elvira Alfatek Elvira Alfatek Elvira Alfatek Elvira Alfatek Elvira
more images
9
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek Elvira
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek UNI16-CR50 Aflatek UNI16-CR50 Aflatek UNI16-CR50
more images
3
Латвија Riga
1716 km
Aflatek UNI16-CR50
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant
more images
15
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek Bottling plant
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H Aflatek ZBL-50H
more images
15
Латвија Riga
1716 km
Aflatek ZBL-50H
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfatek 8-1 Alfatek 8-1 Alfatek 8-1
more images
3
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek 8-1
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Латвија Riga
1716 km
Aflatek UNI16-LR200
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant
more images
15
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek Bottling plant
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek ZBL-P50H
more images
1
Латвија Riga
1716 km
Aflatek ZBL-P50H
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1 Alfatek Easy Compact 7.1
more images
14
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek Easy Compact 7.1
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic Aflatek ZBL-50H Hydraulic
more images
15
Латвија Riga
1716 km
Aflatek ZBL-50H Hydraulic
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfatek 12 12 4 Alfatek 12 12 4 Alfatek 12 12 4 Alfatek 12 12 4 Alfatek 12 12 4 Alfatek 12 12 4 Alfatek 12 12 4
more images
7
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek 12 12 4
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Латвија Riga
1716 km
Aflatek UNI16-LR100
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant Alfatek Bottling plant
more images
11
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek Bottling plant
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Латвија Riga
1716 km
Aflatek UNI16-LR50
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfatek 15/1 ISO INNOVAZIONE
more images
1
Италија Fumane (Verona)
(Локација на дилерот)
978 km
Alfatek 15/1 ISO INNOVAZIONE
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek UNI16-CR100 Aflatek UNI16-CR100 Aflatek UNI16-CR100
more images
3
Латвија Riga
1716 km
Aflatek UNI16-CR100
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek ZBL-60H
more images
1
Латвија Riga
(Локација на дилерот)
1716 km
Aflatek ZBL-60H
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek ZBL-60HM
more images
1
Латвија Riga
(Локација на дилерот)
1716 km
Aflatek ZBL-60HM
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Латвија Riga
1716 km
Aflatek BIG22-LR50
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Латвија Riga
1716 km
Aflatek BIG22-LR100
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Латвија Riga
1716 km
Aflatek BIG22-LR200
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek ZL-60V
more images
1
Латвија Riga
1716 km
Aflatek ZL-60V
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek Screw10A-200 Aflatek Screw10A-200 Aflatek Screw10A-200 Aflatek Screw10A-200 Aflatek Screw10A-200 Aflatek Screw10A-200 Aflatek Screw10A-200
more images
7
Латвија Rīga
1716 km
Aflatek Screw10A-200
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek Screw60VSD Aflatek Screw60VSD Aflatek Screw60VSD Aflatek Screw60VSD Aflatek Screw60VSD Aflatek Screw60VSD Aflatek Screw60VSD Aflatek Screw60VSD Aflatek Screw60VSD Aflatek Screw60VSD Aflatek Screw60VSD Aflatek Screw60VSD
more images
12
Латвија Rīga
1716 km
Aflatek Screw60VSD
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek Screw20A Aflatek Screw20A
more images
2
Латвија Rīga
1716 km
Aflatek Screw20A
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek Silent40-1
more images
1
Латвија Rīga
1716 km
Aflatek Silent40-1
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek Silent50-2
more images
1
Латвија Rīga
1716 km
Aflatek Silent50-2
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek AirPro200W
more images
1
Латвија Rīga
1716 km
Aflatek AirPro200W
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Aflatek Air15
more images
1
Латвија Rīga
1716 km
Aflatek Air15
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се

Искористено Atek

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.