категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Affeldt AVN 170 14FF Affeldt AVN 170 14FF Affeldt AVN 170 14FF Affeldt AVN 170 14FF Affeldt AVN 170 14FF Affeldt AVN 170 14FF Affeldt AVN 170 14FF Affeldt AVN 170 14FF Affeldt AVN 170 14FF Affeldt AVN 170 14FF Affeldt AVN 170 14FF Affeldt AVN 170 14FF
more images
12
Холандија Emmeloord
1724 km
Affeldt AVN 170 14FF
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RAVNI (France)  R - 1,5 - 5,0 RAVNI (France)  R - 1,5 - 5,0 RAVNI (France)  R - 1,5 - 5,0 RAVNI (France)  R - 1,5 - 5,0 RAVNI (France)  R - 1,5 - 5,0 RAVNI (France)  R - 1,5 - 5,0 RAVNI (France)  R - 1,5 - 5,0
more images
7
Босна и Херцеговина Odžak
470 km
RAVNI (France) R - 1,5 - 5,0
1991
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
RAVNE 3700 RAVNE 3700 RAVNE 3700 RAVNE 3700 RAVNE 3700 RAVNE 3700
more images
6
Италија CANTU' - COMO
1112 km
RAVNE 3700
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36 Sonstige/Other PANAV NS 1 36
more images
15
Чешка република
1130 km
Sonstige/Other PANAV NS 1 36
2009
Втора рака
Класифицирана реклама
Холандија Barneveld
1692 km
Alfa Laval AVNX 4030 AT - Decanter
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Sonstige / Other Avneco 5 Stufen, 20A Sonstige/Other Sonstige / Other Avneco 5 Stufen, 20A Sonstige/Other Sonstige / Other Avneco 5 Stufen, 20A Sonstige/Other Sonstige / Other Avneco 5 Stufen, 20A
more images
4
Германија Spelle
1609 km
Sonstige/Other Sonstige / Other Avneco 5 Stufen, 20A
Ново
Класифицирана реклама
Alfa Laval AVNX 416 - B - 310 Alfa Laval AVNX 416 - B - 310 Alfa Laval AVNX 416 - B - 310 Alfa Laval AVNX 416 - B - 310 Alfa Laval AVNX 416 - B - 310 Alfa Laval AVNX 416 - B - 310 Alfa Laval AVNX 416 - B - 310 Alfa Laval AVNX 416 - B - 310
more images
8
Грција Megara
425 km
Alfa Laval AVNX 416 - B - 310
1981
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfa Laval AVNX 937 bzw. NX 4500 Alfa Laval AVNX 937 bzw. NX 4500 Alfa Laval AVNX 937 bzw. NX 4500 Alfa Laval AVNX 937 bzw. NX 4500
more images
4
Германија Voerde
1595 km
Alfa Laval AVNX 937 bzw. NX 4500
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39 Sonstige/Other PANAV NV39
more images
15
Чешка република
1130 km
Sonstige/Other PANAV NV39
2010
Втора рака
Класифицирана реклама
Affeldt SA 05.30 Affeldt SA 05.30 Affeldt SA 05.30 Affeldt SA 05.30 Affeldt SA 05.30 Affeldt SA 05.30 Affeldt SA 05.30 Affeldt SA 05.30 Affeldt SA 05.30 Affeldt SA 05.30
more images
10
Германија Menden (Sauerland)
1521 km
Affeldt SA 05.30
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FEINTOOL SMG 630 FEINTOOL SMG 630 FEINTOOL SMG 630 FEINTOOL SMG 630 FEINTOOL SMG 630 FEINTOOL SMG 630 FEINTOOL SMG 630 FEINTOOL SMG 630 FEINTOOL SMG 630 FEINTOOL SMG 630
more images
10
Франција Coutances
1984 km
FEINTOOL SMG 630
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Avn

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.