категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Basf nyloprint користени

Класифицирана реклама
BASF Nyloprint BASF Nyloprint BASF Nyloprint
more images
3
Германија Dollern
(Локација на дилерот)
1608 km
BASF Nyloprint
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BASF Combi F1 Super BASF Combi F1 Super BASF Combi F1 Super BASF Combi F1 Super
more images
4
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
BASF Combi F1 Super
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Desta BAS-FSA 500 / S Desta BAS-FSA 500 / S Desta BAS-FSA 500 / S Desta BAS-FSA 500 / S Desta BAS-FSA 500 / S Desta BAS-FSA 500 / S
more images
6
Полска Radom
1089 km
Desta BAS-FSA 500 / S
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Desta horizontale Pressauslage BAS FSA 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät Desta horizontale Pressauslage BAS FSA 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät Desta horizontale Pressauslage BAS FSA 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät
more images
3
Германија Kirchberg
(Локација на дилерот)
1267 km
Desta horizontale Pressauslage BAS FSA 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DESTA BAS-FSA 350 DESTA BAS-FSA 350 DESTA BAS-FSA 350 DESTA BAS-FSA 350
more images
4
Германија Diesdorf
1484 km
DESTA BAS-FSA 350
2002
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Desta horizontale Pressauslage BAS FSA A 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät Desta horizontale Pressauslage BAS FSA A 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät
more images
2
Германија Kirchberg
(Локација на дилерот)
1267 km
Desta horizontale Pressauslage BAS FSA A 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
UTECO AMBER 808.IM UV UTECO AMBER 808.IM UV UTECO AMBER 808.IM UV UTECO AMBER 808.IM UV UTECO AMBER 808.IM UV UTECO AMBER 808.IM UV UTECO AMBER 808.IM UV
more images
7
Италија Brescia
1024 km
UTECO AMBER 808.IM UV
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска
1084 km
Trans-Foamers TF-HC72
2018
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Bielawa
1084 km
Trans-Foamers SFC TF-H
2021
Ново
Јавете се

Искористено Basf nyloprint

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.