Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Basf користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
BASF Nyloprint BASF Nyloprint BASF Nyloprint
more images
3
Јавете се
Dollern, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1608 km
Втора рака
BASF Combi F1 Super BASF Combi F1 Super BASF Combi F1 Super BASF Combi F1 Super
more images
4
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
2003
подготвен за употреба (искористен)
Desta BAS-FSA 500 / S Desta BAS-FSA 500 / S Desta BAS-FSA 500 / S Desta BAS-FSA 500 / S Desta BAS-FSA 500 / S Desta BAS-FSA 500 / S
more images
6
Јавете се
Radom Полска
1089 km
како нов (користен)
Desta horizontale Pressauslage BAS FSA 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät Desta horizontale Pressauslage BAS FSA 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät Desta horizontale Pressauslage BAS FSA 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät
more images
3
Јавете се
Kirchberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1267 km
1999
подготвен за употреба (искористен)
DESTA BAS-FSA 350 DESTA BAS-FSA 350 DESTA BAS-FSA 350 DESTA BAS-FSA 350
more images
4
Јавете се
Diesdorf Германија
1484 km
2002
реновиран (користен)
Desta horizontale Pressauslage BAS FSA A 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät Desta horizontale Pressauslage BAS FSA A 700 mit Markiereinrichtung und Zählgerät
more images
2
Јавете се
Kirchberg, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1267 km
1995
подготвен за употреба (искористен)
DESTA BAS-FSA 450 DESTA BAS-FSA 450 DESTA BAS-FSA 450 DESTA BAS-FSA 450
more images
4
Јавете се
Diesdorf Германија
1484 km
2004
реновиран (користен)
KO-PACK EURO 400 Super 01
more images
1
Јавете се
Remscheid Германија
1541 km
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Bielawa Полска
1084 km
2021
Ново

Искористено Basf

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши