Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
AGRAFIX BX AGRAFIX BX AGRAFIX BX AGRAFIX BX
more images
4
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
AGRAFIX BX
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
AGRAFIX BX
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX
more images
8
Полска Radom
1089 km
Agrafix BX
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Agrafix Stitching machine Agrafix Stitching machine Agrafix Stitching machine Agrafix Stitching machine
more images
4
Германија
1531 km
Agrafix Stitching machine
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agrafix
more images
1
Германија Öpfingen
1197 km
Agrafix
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agrafix - Hohner - Brehmer - Grapha Agrafix - Hohner - Brehmer - Grapha Agrafix - Hohner - Brehmer - Grapha
more images
3
Германија Lauda-Königshofen
1287 km
Agrafix - Hohner - Brehmer - Grapha
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGRAFIX BX AGRAFIX BX AGRAFIX BX AGRAFIX BX
more images
4
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
AGRAFIX BX
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX
more images
7
Германија Bochum
1553 km
Agrafix BX
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Agrafix BX Agrafix BX Agrafix BX
more images
3
Германија Dinslaken
1590 km
Agrafix BX
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
2
Германија Rösrath
1520 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Agrafix

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши