Купете Battenfeld користени (154)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
battenfeld
Класифицирана реклама
Battenfeld TM 1300/525 Battenfeld TM 1300/525 Battenfeld TM 1300/525 Battenfeld TM 1300/525 Battenfeld TM 1300/525 Battenfeld TM 1300/525 Battenfeld TM 1300/525
more images
7
Словачка
802 km
Battenfeld TM 1300/525
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld BA 1000/12000 HM Battenfeld BA 1000/12000 HM Battenfeld BA 1000/12000 HM Battenfeld BA 1000/12000 HM Battenfeld BA 1000/12000 HM Battenfeld BA 1000/12000 HM Battenfeld BA 1000/12000 HM Battenfeld BA 1000/12000 HM
more images
8
Италија
763 km
Battenfeld BA 1000/12000 HM
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld PLUS 37-75
more images
1
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Battenfeld PLUS 37-75
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD PLUS 350 V UNILOG 1020 BATTENFELD PLUS 350 V UNILOG 1020 BATTENFELD PLUS 350 V UNILOG 1020 BATTENFELD PLUS 350 V UNILOG 1020 BATTENFELD PLUS 350 V UNILOG 1020 BATTENFELD PLUS 350 V UNILOG 1020 BATTENFELD PLUS 350 V UNILOG 1020 BATTENFELD PLUS 350 V UNILOG 1020
more images
8
Словенија Zminec 20, 4220 Škofja Loka, Slovenija
783 km
BATTENFELD PLUS 350 V UNILOG 1020
1994
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD screw dia. 65 mm BATTENFELD screw dia. 65 mm BATTENFELD screw dia. 65 mm BATTENFELD screw dia. 65 mm BATTENFELD screw dia. 65 mm BATTENFELD screw dia. 65 mm
more images
6
Унгарија Budapest
684 km
BATTENFELD screw dia. 65 mm
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD
more images
1
Словенија Planina pri Cerknem
798 km
BATTENFELD
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld TM 1300/525 Battenfeld TM 1300/525 Battenfeld TM 1300/525 Battenfeld TM 1300/525 Battenfeld TM 1300/525 Battenfeld TM 1300/525
more images
6
Словачка
802 km
Battenfeld TM 1300/525
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld Battenfeld BA600-50CDC Battenfeld Battenfeld BA600-50CDC
more images
2
Германија Pegnitz
1202 km
Battenfeld Battenfeld BA600-50CDC
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld TM 1300 RA2 Battenfeld TM 1300 RA2 Battenfeld TM 1300 RA2
more images
3
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Battenfeld TM 1300 RA2
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld TM 100/525 Battenfeld TM 100/525 Battenfeld TM 100/525 Battenfeld TM 100/525 Battenfeld TM 100/525 Battenfeld TM 100/525 Battenfeld TM 100/525 Battenfeld TM 100/525 Battenfeld TM 100/525 Battenfeld TM 100/525 Battenfeld TM 100/525
more images
11
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld TM 100/525
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD BA 2050 BATTENFELD BA 2050 BATTENFELD BA 2050 BATTENFELD BA 2050
more images
4
Германија Grenzach-Wyhlen
1295 km
BATTENFELD BA 2050
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD BA 600/200 CDC BATTENFELD BA 600/200 CDC BATTENFELD BA 600/200 CDC BATTENFELD BA 600/200 CDC
more images
4
Турција Serel, 45030 Keçiliköy Osb/Manisa Merkez/Manisa, Türkiye
583 km
BATTENFELD BA 600/200 CDC
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld TM750/210 Battenfeld TM750/210 Battenfeld TM750/210
more images
3
Словачка
802 km
Battenfeld TM750/210
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld Battenfeld Spritzzylinder und Schnecke Ø 18, IU50
more images
1
Германија Pegnitz
1202 km
Battenfeld Battenfeld Spritzzylinder und Schnecke Ø 18, IU50
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD TM 400-3400 BATTENFELD TM 400-3400
more images
2
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
BATTENFELD TM 400-3400
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld HM 110/525 Servo Power Battenfeld HM 110/525 Servo Power Battenfeld HM 110/525 Servo Power
more images
3
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld HM 110/525 Servo Power
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD BA 4500/2800 BK BATTENFELD BA 4500/2800 BK BATTENFELD BA 4500/2800 BK BATTENFELD BA 4500/2800 BK BATTENFELD BA 4500/2800 BK BATTENFELD BA 4500/2800 BK BATTENFELD BA 4500/2800 BK
more images
7
Чешка република Lysá nad Labem
1095 km
BATTENFELD BA 4500/2800 BK
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld TM1600/750 Battenfeld TM1600/750 Battenfeld TM1600/750 Battenfeld TM1600/750 Battenfeld TM1600/750 Battenfeld TM1600/750
more images
6
Германија Schwaigern
1298 km
Battenfeld TM1600/750
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld BKT 1300/400 Battenfeld BKT 1300/400 Battenfeld BKT 1300/400
more images
3
Словачка
802 km
Battenfeld BKT 1300/400
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD BATTENFELD BATTENFELD BATTENFELD BATTENFELD BATTENFELD BATTENFELD
more images
7
Полска Wrocław
1117 km
BATTENFELD
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD HM 6500-3300 BATTENFELD HM 6500-3300 BATTENFELD HM 6500-3300
more images
3
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
BATTENFELD HM 6500-3300
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525 Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525 Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525 Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525
more images
4
Полска Łódź
1150 km
Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD 25/50 Unilog B2 BATTENFELD 25/50 Unilog B2 BATTENFELD 25/50 Unilog B2 BATTENFELD 25/50 Unilog B2 BATTENFELD 25/50 Unilog B2 BATTENFELD 25/50 Unilog B2 BATTENFELD 25/50 Unilog B2 BATTENFELD 25/50 Unilog B2 BATTENFELD 25/50 Unilog B2 BATTENFELD 25/50 Unilog B2 BATTENFELD 25/50 Unilog B2
more images
11
Германија Hattingen
1552 km
BATTENFELD 25/50 Unilog B2
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld HM 13000/9200/7700 Battenfeld HM 13000/9200/7700 Battenfeld HM 13000/9200/7700 Battenfeld HM 13000/9200/7700 Battenfeld HM 13000/9200/7700 Battenfeld HM 13000/9200/7700 Battenfeld HM 13000/9200/7700 Battenfeld HM 13000/9200/7700 Battenfeld HM 13000/9200/7700
more images
9
Германија
1369 km
Battenfeld HM 13000/9200/7700
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Battenfeld 1000 cdc Battenfeld 1000 cdc
more images
2
Словачка
802 km
Battenfeld 1000 cdc
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD MBEX2-54c BATTENFELD MBEX2-54c BATTENFELD MBEX2-54c BATTENFELD MBEX2-54c BATTENFELD MBEX2-54c BATTENFELD MBEX2-54c BATTENFELD MBEX2-54c BATTENFELD MBEX2-54c BATTENFELD MBEX2-54c
more images
9
Холандија Breda
1698 km
BATTENFELD MBEX2-54c
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525 Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525 Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525 Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525 Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525 Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525
more images
6
Полска Łódź
1150 km
Wittmann Battenfeld Smart Power 120/525
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric
more images
14
Германија Hattingen
1552 km
BATTENFELD Eco-Power 110-130 Unilog B6S All electric
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld TM2100/1300 Battenfeld TM2100/1300 Battenfeld TM2100/1300 Battenfeld TM2100/1300 Battenfeld TM2100/1300 Battenfeld TM2100/1300 Battenfeld TM2100/1300 Battenfeld TM2100/1300 Battenfeld TM2100/1300 Battenfeld TM2100/1300 Battenfeld TM2100/1300
more images
11
Германија
1369 km
Battenfeld TM2100/1300
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld TM500/210 Battenfeld TM500/210 Battenfeld TM500/210
more images
3
Словачка
802 km
Battenfeld TM500/210
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R
more images
13
Полска Łódź
1150 km
BATTENFELD Battenfeld BA 1300V/315 V-R
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld 35/75 Unilog B2 Battenfeld 35/75 Unilog B2 Battenfeld 35/75 Unilog B2 Battenfeld 35/75 Unilog B2 Battenfeld 35/75 Unilog B2
more images
5
Словачка
802 km
Battenfeld 35/75 Unilog B2
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld TM 1600/750
more images
1
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld TM 1600/750
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6 Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6
more images
8
Словачка Trenčín
860 km
Wittmann Battenfeld Macro Power E450/2250 Unilog B6
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se
more images
15
Полска Łódź
1150 km
Wittmann Battenfeld VM 200/525H R1520 Se
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld 500/5100HM Battenfeld 500/5100HM Battenfeld 500/5100HM Battenfeld 500/5100HM Battenfeld 500/5100HM Battenfeld 500/5100HM Battenfeld 500/5100HM Battenfeld 500/5100HM
more images
8
Словачка Trenčín
860 km
Battenfeld 500/5100HM
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330 BATTENFELD TM 240/1330
more images
15
Полска Łódź
1150 km
BATTENFELD TM 240/1330
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6
more images
15
Словачка
802 km
Battenfeld EcoPower 110/130 UNILOG B6
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld Battenfeld TM 2700/1900 Battenfeld Battenfeld TM 2700/1900 Battenfeld Battenfeld TM 2700/1900
more images
3
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld Battenfeld TM 2700/1900
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6 Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6
more images
15
Словачка
802 km
Battenfeld EcoPower 180/750 UNILOG B6
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld Battenfeld HM 300/2250S Battenfeld Battenfeld HM 300/2250S Battenfeld Battenfeld HM 300/2250S Battenfeld Battenfeld HM 300/2250S Battenfeld Battenfeld HM 300/2250S Battenfeld Battenfeld HM 300/2250S Battenfeld Battenfeld HM 300/2250S
more images
7
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld Battenfeld HM 300/2250S
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld HM 210/1000 S Battenfeld HM 210/1000 S Battenfeld HM 210/1000 S Battenfeld HM 210/1000 S Battenfeld HM 210/1000 S Battenfeld HM 210/1000 S
more images
6
Словачка
802 km
Battenfeld HM 210/1000 S
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750 Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750
more images
15
Полска Łódź
1150 km
Wittmann Battenfeld EcoPower 300/750
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75
more images
13
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld Plus 350/75
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75
more images
3
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld Plus 350/75
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld Plus 350/75 Battenfeld Plus 350/75
more images
2
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld Plus 350/75
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld HM 45/60S Battenfeld HM 45/60S Battenfeld HM 45/60S
more images
3
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld HM 45/60S
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld HM 45/60S Battenfeld HM 45/60S Battenfeld HM 45/60S Battenfeld HM 45/60S Battenfeld HM 45/60S Battenfeld HM 45/60S
more images
6
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld HM 45/60S
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Battenfeld TM 500/210 Battenfeld TM 500/210 Battenfeld TM 500/210
more images
3
Полска Łódź
1150 km
Battenfeld TM 500/210
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wittmann Battenfeld Smart Power 90/350 Wittmann Battenfeld Smart Power 90/350 Wittmann Battenfeld Smart Power 90/350 Wittmann Battenfeld Smart Power 90/350 Wittmann Battenfeld Smart Power 90/350
more images
5
Полска Łódź
1150 km
Wittmann Battenfeld Smart Power 90/350
2015
многу добро (користено)
Јавете се