категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bft користени (36)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Класифицирана реклама
Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030 Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030
more images
13
Германија Elsenfeld
1338 km
Dardi International / BFT GmbH FB-2030 FB-2030
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT 110/6 UNION BFT 110/6 UNION BFT 110/6 UNION BFT 110/6 UNION BFT 110/6 UNION BFT 110/6 UNION BFT 110/6 UNION BFT 110/6 UNION BFT 110/6
more images
9
Германија Halberstadt
1403 km
UNION BFT 110/6
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT 63 UNION BFT 63 UNION BFT 63 UNION BFT 63 UNION BFT 63
more images
5
Данска Hvidovre
1701 km
UNION BFT 63
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW UNION BFT 130 WMW UNION BFT 130 WMW UNION BFT 130 WMW UNION BFT 130 WMW UNION BFT 130 WMW UNION BFT 130
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
WMW UNION BFT 130
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT 90 / 2 UNION BFT 90 / 2 UNION BFT 90 / 2 UNION BFT 90 / 2 UNION BFT 90 / 2
more images
5
Германија Krefeld
(Локација на дилерот)
1578 km
UNION BFT 90 / 2
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
WMW Union BFT 90/3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW BFT 80/ 2 WMW BFT 80/ 2 WMW BFT 80/ 2
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
WMW BFT 80/ 2
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2 UNION BFT 93/5-2
more images
7
Германија Halberstadt
1403 km
UNION BFT 93/5-2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT 130 UNION BFT 130 UNION BFT 130 UNION BFT 130
more images
4
Германија Leipzig
1295 km
UNION BFT 130
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Union Fritz Heckert BFT 90/3.1 Union Fritz Heckert BFT 90/3.1 Union Fritz Heckert BFT 90/3.1 Union Fritz Heckert BFT 90/3.1
more images
4
Германија Berlin
1365 km
Union Fritz Heckert BFT 90/3.1
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1 UNION BFT 90/3-1
more images
14
Германија Halberstadt
1403 km
UNION BFT 90/3-1
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Sonstige/Other Tebetron D400 G 24/190 B FTNI/0 Sonstige/Other Tebetron D400 G 24/190 B FTNI/0 Sonstige/Other Tebetron D400 G 24/190 B FTNI/0 Sonstige/Other Tebetron D400 G 24/190 B FTNI/0 Sonstige/Other Tebetron D400 G 24/190 B FTNI/0 Sonstige/Other Tebetron D400 G 24/190 B FTNI/0 Sonstige/Other Tebetron D400 G 24/190 B FTNI/0 Sonstige/Other Tebetron D400 G 24/190 B FTNI/0
more images
8
Германија Friedberg
1135 km
Sonstige/Other Tebetron D400 G 24/190 B FTNI/0
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidenhain BC 110BF TFT-Monitoreinheit Id.Nr. 374 964-01 SN:24807913A Heidenhain BC 110BF TFT-Monitoreinheit Id.Nr. 374 964-01 SN:24807913A Heidenhain BC 110BF TFT-Monitoreinheit Id.Nr. 374 964-01 SN:24807913A Heidenhain BC 110BF TFT-Monitoreinheit Id.Nr. 374 964-01 SN:24807913A Heidenhain BC 110BF TFT-Monitoreinheit Id.Nr. 374 964-01 SN:24807913A
more images
5
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Heidenhain BC 110BF TFT-Monitoreinheit Id.Nr. 374 964-01 SN:24807913A
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3 WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3
more images
8
Холандија Barendrecht
1733 km
WMW KARL-MARX-STADT UNION BFT90-3
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT90/3-2 UNION BFT90/3-2 UNION BFT90/3-2 UNION BFT90/3-2 UNION BFT90/3-2 UNION BFT90/3-2
more images
6
Австрија Himberg bei Wien
834 km
UNION BFT90/3-2
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Union BFT110/6 WMW Union BFT110/6 WMW Union BFT110/6 WMW Union BFT110/6 WMW Union BFT110/6 WMW Union BFT110/6
more images
6
Унгарија Szekesfehervar
(Локација на дилерот)
672 km
WMW Union BFT110/6
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G BIESSE ROVER B FT 2231 G
more images
9
Полска Gorzów Wielkopolski
1331 km
BIESSE ROVER B FT 2231 G
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT130/8 UNION BFT130/8 UNION BFT130/8
more images
3
Франција Ottmarsheim
1317 km
UNION BFT130/8
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BROTHER TC-32B FT BROTHER TC-32B FT BROTHER TC-32B FT BROTHER TC-32B FT BROTHER TC-32B FT BROTHER TC-32B FT BROTHER TC-32B FT BROTHER TC-32B FT BROTHER TC-32B FT BROTHER TC-32B FT BROTHER TC-32B FT
more images
11
Франција Bonneville
1323 km
BROTHER TC-32B FT
2006
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ThermoKey BFT330 ThermoKey BFT330 ThermoKey BFT330 ThermoKey BFT330 ThermoKey BFT330
more images
5
Полска Zakrzewo
1258 km
ThermoKey BFT330
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT80/3 BFT90/3 BFT90/5 Spindel Ø 90mm UNION BFT80/3 BFT90/3 BFT90/5 Spindel Ø 90mm UNION BFT80/3 BFT90/3 BFT90/5 Spindel Ø 90mm
more images
3
Германија Chemnitz
1229 km
UNION BFT80/3 BFT90/3 BFT90/5 Spindel Ø 90mm
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Caterpillar 206B FT Caterpillar 206B FT Caterpillar 206B FT Caterpillar 206B FT Caterpillar 206B FT Caterpillar 206B FT
more images
6
Холандија Hardinxveld-Giessendam
1713 km
Caterpillar 206B FT
1993
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW UNION BF-T 90/3 WMW UNION BF-T 90/3 WMW UNION BF-T 90/3 WMW UNION BF-T 90/3 WMW UNION BF-T 90/3
more images
5
Германија Biebrich
(Локација на дилерот)
1437 km
WMW UNION BF-T 90/3
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT80/3 BFT90/3 BFT90/5 Spindel Ø 90mm UNION BFT80/3 BFT90/3 BFT90/5 Spindel Ø 90mm UNION BFT80/3 BFT90/3 BFT90/5 Spindel Ø 90mm
more images
3
Германија Chemnitz
1229 km
UNION BFT80/3 BFT90/3 BFT90/5 Spindel Ø 90mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT80/3-1 BFT90 BFT102 UNION BFT80/3-1 BFT90 BFT102
more images
2
Германија Chemnitz
1229 km
UNION BFT80/3-1 BFT90 BFT102
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
UNION BFT80 BFT80/2 Spindel Ø 80mm UNION BFT80 BFT80/2 Spindel Ø 80mm
more images
2
Германија Chemnitz
1229 km
UNION BFT80 BFT80/2 Spindel Ø 80mm
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW ApFU WMW ApFU WMW ApFU WMW ApFU WMW ApFU WMW ApFU
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WMW ApFU
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH Werkzeugmaschinen Water-Jet 5X 3015 KNUTH Werkzeugmaschinen Water-Jet 5X 3015
more images
2
Германија
1369 km
KNUTH Werkzeugmaschinen Water-Jet 5X 3015
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W MICROSTEP AquaCut 4001.20W
more images
10
Германија Bösel
1631 km
MICROSTEP AquaCut 4001.20W
2018
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Австрија Oberösterreich, Австрија
973 km
INTERMAC / Biesse Primus 322 3D
2016
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
Comi WJA II-TYP Comi WJA II-TYP Comi WJA II-TYP
more images
3
Германија Haan
1550 km
Comi WJA II-TYP
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens 6FC 3477-0AA-Z Siemens 6FC 3477-0AA-Z Siemens 6FC 3477-0AA-Z Siemens 6FC 3477-0AA-Z Siemens 6FC 3477-0AA-Z Siemens 6FC 3477-0AA-Z
more images
6
Германија Marienberg
1198 km
Siemens 6FC 3477-0AA-Z
1989
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Monheim am Rhein
1550 km
WANDERER GF 323
2012
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hezinger-CutLine Combi Plasma-Wasser 3020 Hezinger-CutLine Combi Plasma-Wasser 3020 Hezinger-CutLine Combi Plasma-Wasser 3020 Hezinger-CutLine Combi Plasma-Wasser 3020 Hezinger-CutLine Combi Plasma-Wasser 3020 Hezinger-CutLine Combi Plasma-Wasser 3020
more images
6
Германија Kornwestheim
1271 km
Hezinger-CutLine Combi Plasma-Wasser 3020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
COMI FBJET III - TYP COMI FBJET III - TYP COMI FBJET III - TYP COMI FBJET III - TYP COMI FBJET III - TYP
more images
5
Германија Haan
1550 km
COMI FBJET III - TYP
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12° STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12° STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12° STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12° STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12° STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12° STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12° STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12° STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12° STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12° STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12°
more images
11
Германија Haan
1550 km
STM STM WS 1530 Premium Cut TAC 12°
2017
добро (искористено)
Јавете се