Купете Bima користени (108)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Класифицирана реклама
IMA Klessmann BIMA IMA Klessmann BIMA IMA Klessmann BIMA IMA Klessmann BIMA IMA Klessmann BIMA IMA Klessmann BIMA IMA Klessmann BIMA
more images
Германија Hüllhorst
1.542 km
IMA Klessmann BIMA
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA BIMA/410/140/600 IMA BIMA/410/140/600 IMA BIMA/410/140/600 IMA BIMA/410/140/600 IMA BIMA/410/140/600 IMA BIMA/410/140/600
more images
Германија Berlin
1.365 km
IMA BIMA/410/140/600
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bad Oeynhausen
1.533 km
IMA BIMA / Gx50 / E / 160 / 630
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Italy
763 km
IMA BIMA GX30 R
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA CNC Machining Center BIMA 310V 120/600 IMA CNC Machining Center BIMA 310V 120/600 IMA CNC Machining Center BIMA 310V 120/600 IMA CNC Machining Center BIMA 310V 120/600
more images
Украина Chmelnyzkyi
(Локација на дилерот)
1.046 km
IMA CNC Machining Center BIMA 310V 120/600
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA BIMA Quadroflex IMA BIMA Quadroflex IMA BIMA Quadroflex IMA BIMA Quadroflex
more images
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1.198 km
IMA BIMA Quadroflex
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA Klessmann 23251 IMA Klessmann 23251 IMA Klessmann 23251 IMA Klessmann 23251 IMA Klessmann 23251 IMA Klessmann 23251 IMA Klessmann 23251 IMA Klessmann 23251 IMA Klessmann 23251 IMA Klessmann 23251
more images
Бугарија Пловдив
256 km
IMA Klessmann 23251
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500
more images
Италија Roreto
1.178 km
IMA BIMA 310 V - 120/500
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA BIMA 410 120/500 IMA BIMA 410 120/500 IMA BIMA 410 120/500 IMA BIMA 410 120/500
more images
Германија Brandenburg an der Havel
1.389 km
IMA BIMA 410 120/500
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија DE
1.369 km
IMA BIMA GX 50/E/160/630
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA IMA BIMA IMA IMA BIMA
more images
Литванија Kaunas
1.489 km
IMA IMA BIMA
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Deutschland
1.369 km
IMA BIMA Gx50 E 160/630
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80 IMA Klessmann GmbH BIMA PX80
more images
Бугарија Пловдив
256 km
IMA Klessmann GmbH BIMA PX80
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA BIMA 310 IMA BIMA 310 IMA BIMA 310 IMA BIMA 310 IMA BIMA 310 IMA BIMA 310 IMA BIMA 310 IMA BIMA 310 IMA BIMA 310
more images
Германија 51105 Köln, Deutschland
1.532 km
IMA BIMA 310
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Elbląg
1.407 km
IMA BIMA 310 V 120/600
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA BIMA 315 120/400 EXPERT IMA BIMA 315 120/400 EXPERT IMA BIMA 315 120/400 EXPERT IMA BIMA 315 120/400 EXPERT IMA BIMA 315 120/400 EXPERT IMA BIMA 315 120/400 EXPERT IMA BIMA 315 120/400 EXPERT IMA BIMA 315 120/400 EXPERT
more images
Германија Barntrup
1.498 km
IMA BIMA 315 120/400 EXPERT
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Roreto
1.178 km
IMA Bima 400 V/R - 145/400
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA BIMA CUT 145 IMA BIMA CUT 145 IMA BIMA CUT 145 IMA BIMA CUT 145 IMA BIMA CUT 145 IMA BIMA CUT 145 IMA BIMA CUT 145 IMA BIMA CUT 145 IMA BIMA CUT 145 IMA BIMA CUT 145
more images
Германија Barntrup
1.498 km
IMA BIMA CUT 145
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA BIMA CUT 145/630 IMA BIMA CUT 145/630 IMA BIMA CUT 145/630 IMA BIMA CUT 145/630 IMA BIMA CUT 145/630 IMA BIMA CUT 145/630
more images
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1.365 km
IMA BIMA CUT 145/630
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA Maschinenfabriken Klessmanm GmbH BIMA 610 IMA Maschinenfabriken Klessmanm GmbH BIMA 610 IMA Maschinenfabriken Klessmanm GmbH BIMA 610 IMA Maschinenfabriken Klessmanm GmbH BIMA 610 IMA Maschinenfabriken Klessmanm GmbH BIMA 610 IMA Maschinenfabriken Klessmanm GmbH BIMA 610
more images
Литванија Vilnius
1.470 km
IMA Maschinenfabriken Klessmanm GmbH BIMA 610
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA Klessmann Bima 200/300 IMA Klessmann Bima 200/300 IMA Klessmann Bima 200/300 IMA Klessmann Bima 200/300 IMA Klessmann Bima 200/300
more images
Германија Kronshagen
1.657 km
IMA Klessmann Bima 200/300
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Roreto
1.179 km
IMA BIMA Cut 140/530
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA BIMA 310V 120/ 600 IMA BIMA 310V 120/ 600 IMA BIMA 310V 120/ 600 IMA BIMA 310V 120/ 600 IMA BIMA 310V 120/ 600 IMA BIMA 310V 120/ 600
more images
Германија Berlin
1.365 km
IMA BIMA 310V 120/ 600
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Roreto
1.179 km
IMA Bima Gx30 (typ 130/430)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500 IMA BIMA 310 V - 120/500
more images
Италија Roreto
1.179 km
IMA BIMA 310 V - 120/500
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4 IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4
more images
Италија Roreto
1.179 km
IMA + MEINERT Combima (4) + Bima Cut Center (2) + P4
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Gheorgheni
646 km
Bimatic Prima 3.3.A
Јавете се
Класифицирана реклама
Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5 Bimatic challenge 8.5
more images
Полска Grońsko
1.277 km
Bimatic challenge 8.5
Јавете се
Класифицирана реклама
Bimatic Prima 5.2 r. - Partnership Edition
more images
Германија Egenhofen
1.112 km
Bimatic Prima 5.2 r. - Partnership Edition
Јавете се
Класифицирана реклама
BIMAX TH90H-500 BIMAX TH90H-500 BIMAX TH90H-500 BIMAX TH90H-500 BIMAX TH90H-500 BIMAX TH90H-500 BIMAX TH90H-500 BIMAX TH90H-500 BIMAX TH90H-500 BIMAX TH90H-500 BIMAX TH90H-500 BIMAX TH90H-500
more images
Швајцарија Beringen
1.242 km
BIMAX TH90H-500
Јавете се
Класифицирана реклама
Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak
more images
Полска
933 km
Bimak
Јавете се
Класифицирана реклама
Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak
more images
Холандија Staphorst
1.693 km
Bimak
Јавете се
Класифицирана реклама
Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3 Bimatic Prima 7.3
more images
Германија Bocholt
1.620 km
Bimatic Prima 7.3
Јавете се
Класифицирана реклама
Bimak 25 lpv Bimak 25 lpv Bimak 25 lpv Bimak 25 lpv
more images
Швајцарија Oberrohrdorf
1.245 km
Bimak 25 lpv
Јавете се
Класифицирана реклама
Bimatic PRIMA PLUS 7.3 R.A. Plus manuell PARTNERSHIP EDITION
more images
Германија Egenhofen
1.112 km
Bimatic PRIMA PLUS 7.3 R.A. Plus manuell PARTNERSHIP EDITION
Јавете се
Класифицирана реклама
Bimatec Soraluce Soramill SL4000 Bimatec Soraluce Soramill SL4000 Bimatec Soraluce Soramill SL4000 Bimatec Soraluce Soramill SL4000 Bimatec Soraluce Soramill SL4000 Bimatec Soraluce Soramill SL4000 Bimatec Soraluce Soramill SL4000 Bimatec Soraluce Soramill SL4000
more images
Германија Mühlacker
1.295 km
Bimatec Soraluce Soramill SL4000
Јавете се
Класифицирана реклама
Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak Bimak
more images
Полска Biertowice
933 km
Bimak
Јавете се
Класифицирана реклама
Firbimatic Eco Green 25kg Vapeur Firbimatic Eco Green 25kg Vapeur Firbimatic Eco Green 25kg Vapeur Firbimatic Eco Green 25kg Vapeur Firbimatic Eco Green 25kg Vapeur
more images
Франција Paris
1.711 km
Firbimatic Eco Green 25kg Vapeur
Јавете се
Класифицирана реклама
bimak 40 bimak 40 bimak 40 bimak 40
more images
Германија Berlin
1.365 km
bimak 40
Јавете се
Класифицирана реклама
Bimatech Botero Pratica STP Bimatech Botero Pratica STP Bimatech Botero Pratica STP Bimatech Botero Pratica STP Bimatech Botero Pratica STP Bimatech Botero Pratica STP Bimatech Botero Pratica STP
more images
Белгија Antwerpen
1.700 km
Bimatech Botero Pratica STP
Јавете се
Класифицирана реклама
Bimatic PRIMA PLUS 7.3 R.A. Plus TWO - Partnership edition
more images
Германија Egenhofen
1.112 km
Bimatic PRIMA PLUS 7.3 R.A. Plus TWO - Partnership edition
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Italy
763 km
IMA COMBIMA SYSTEMS/N/I/R75/1110
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Halberstadt
1.403 km
KOLB KLUEPPELBERG Cubimat YC 2000
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505) SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505)
more images
Унгарија Tatabánya
712 km
SCM minimax cu 300 Kombi- Maschine Abricht- und Dickenhobelmaschine (2505)
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3 IMA COMBIMA/II/190/B/R3
more images
Италија Italy
763 km
IMA COMBIMA/II/190/B/R3
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3
more images
Италија Italy
763 km
IMA COMBIMA/II/650/A/R3
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3 IMA COMBIMA/II/650/A/R3
more images
Италија Italy
763 km
IMA COMBIMA/II/650/A/R3
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Italy
763 km
IMA COMBIMA/IT/935/F/R3
Јавете се
Класифицирана реклама
IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA IMA COMBIMA
more images
Германија DE
1.369 km
IMA COMBIMA
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија DE
1.369 km
IMA COMBIMA-SYSTEMS/II 1060-B
Јавете се