категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2 Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2
more images
15
Германија Speicher
1490 km
Ringler / Kärcher, von Datron BAZ Typ: Kärcher RE 120 D 2,2
2010
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ
more images
6
Германија Lennestadt
1489 km
HOMAG BAZ
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag und ABB BAZ/32/30/G Optimat; Roboter IRB 6400 Homag und ABB BAZ/32/30/G Optimat; Roboter IRB 6400
more images
2
Германија Bad Oeynhausen
1533 km
Homag und ABB BAZ/32/30/G Optimat; Roboter IRB 6400
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K
more images
12
Италија
763 km
HOMAG BAZ 222/40/F/K
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20 BIESSE Rover 20
more images
6
Германија Sankt Wolfgang
1054 km
BIESSE Rover 20
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall BAZ 35 CNC Alzmetall BAZ 35 CNC Alzmetall BAZ 35 CNC Alzmetall BAZ 35 CNC Alzmetall BAZ 35 CNC Alzmetall BAZ 35 CNC
more images
6
Германија Übersee
1005 km
Alzmetall BAZ 35 CNC
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC
more images
9
Германија Leingarten
1292 km
ALZMETALL BAZ 15 CNC
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matec 30HV Matec 30HV Matec 30HV
more images
3
Германија Sternenfels
1303 km
Matec 30HV
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum
more images
11
Германија Augsburg
1136 km
Chiron FZ 12S Magnum
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag BAZ 31 Optimat Homag BAZ 31 Optimat Homag BAZ 31 Optimat Homag BAZ 31 Optimat Homag BAZ 31 Optimat Homag BAZ 31 Optimat
more images
6
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1198 km
Homag BAZ 31 Optimat
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO - MUBEA SYSTEMS Profile Flex 9250 HACO - MUBEA SYSTEMS Profile Flex 9250 HACO - MUBEA SYSTEMS Profile Flex 9250 HACO - MUBEA SYSTEMS Profile Flex 9250 HACO - MUBEA SYSTEMS Profile Flex 9250 HACO - MUBEA SYSTEMS Profile Flex 9250
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
HACO - MUBEA SYSTEMS Profile Flex 9250
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall BAZ 26 Alzmetall BAZ 26 Alzmetall BAZ 26 Alzmetall BAZ 26 Alzmetall BAZ 26 Alzmetall BAZ 26
more images
6
Германија Übersee
1005 km
Alzmetall BAZ 26
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE
more images
12
Италија Scerne
647 km
HOMAG BAZ 20/50/14/G, CE
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ Burkhardt-Hensel 595 BAZ
more images
11
Германија Mannheim
1345 km
Burkhardt-Hensel 595 BAZ
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000
more images
10
Германија Aicha vorm Wald
1028 km
ANGER SP2-X2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CMS PM8 CMS PM8 CMS PM8 CMS PM8 CMS PM8 CMS PM8 CMS PM8 CMS PM8 CMS PM8 CMS PM8 CMS PM8 CMS PM8
more images
12
Германија Achern
1329 km
CMS PM8
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Presta Eisele BAZ 6000 Presta Eisele BAZ 6000 Presta Eisele BAZ 6000 Presta Eisele BAZ 6000 Presta Eisele BAZ 6000 Presta Eisele BAZ 6000
more images
6
Германија Siegen
1474 km
Presta Eisele BAZ 6000
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Grudziądz
1338 km
Schirmer BAZ 1000
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER
more images
1
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC WALDRICH Multi Tec 4000 HC
more images
15
Германија Augsburg
1136 km
WALDRICH Multi Tec 4000 HC
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M MATSUURA MC 510 VG M
more images
15
Германија Iserlohn
1529 km
MATSUURA MC 510 VG M
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550 GROB G550
more images
15
Германија Sternenfels
1303 km
GROB G550
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alzmetall BAZ 26 CNC 120.60 Alzmetall BAZ 26 CNC 120.60 Alzmetall BAZ 26 CNC 120.60
more images
3
Германија Hösbach
1345 km
Alzmetall BAZ 26 CNC 120.60
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G
more images
5
Чешка република Starý Plzenec
1105 km
HOMAG BAZ 20/30/12/G
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag OPTIMAT JOKER BAZ 41 Homag OPTIMAT JOKER BAZ 41 Homag OPTIMAT JOKER BAZ 41
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Homag OPTIMAT JOKER BAZ 41
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640 WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640
more images
15
Германија
1242 km
WEMAS / Heidenhain VZG 65 - 5A / TNC 640
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K
more images
4
Италија Roreto
1179 km
HOMAG BAZ 222 / 60 / K
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FAMUP MMV 160-65 LD FAMUP MMV 160-65 LD FAMUP MMV 160-65 LD FAMUP MMV 160-65 LD FAMUP MMV 160-65 LD FAMUP MMV 160-65 LD FAMUP MMV 160-65 LD
more images
7
Германија Sternenfels
1303 km
FAMUP MMV 160-65 LD
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Emmegi Phantomatic T4 Emmegi Phantomatic T4 Emmegi Phantomatic T4 Emmegi Phantomatic T4
more images
4
Германија Windsbach
1202 km
Emmegi Phantomatic T4
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K HOMAG Optimat BAZ 41/30/K
more images
15
Франција Saint-Laurent-de-Mure
1416 km
HOMAG Optimat BAZ 41/30/K
2002
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag JOKER BAZ 41 Homag JOKER BAZ 41 Homag JOKER BAZ 41
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Homag JOKER BAZ 41
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63
more images
10
Германија Iserlohn
1529 km
SCHNEEBERGER KRS-63
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag BAZ 32 Homag BAZ 32 Homag BAZ 32 Homag BAZ 32 Homag BAZ 32 Homag BAZ 32 Homag BAZ 32 Homag BAZ 32 Homag BAZ 32 Homag BAZ 32 Homag BAZ 32 Homag BAZ 32
more images
12
Полска Więcbork
1345 km
Homag BAZ 32
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FAMUP MCX 750-1200 FAMUP MCX 750-1200 FAMUP MCX 750-1200 FAMUP MCX 750-1200
more images
4
Германија Sternenfels
1303 km
FAMUP MCX 750-1200
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K
more images
11
Германија Brandenburg an der Havel
1389 km
Homag OPTIMAT BAZ 311/52/K
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 TNC 426 + Palettiersyst ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 TNC 426 + Palettiersyst ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 TNC 426 + Palettiersyst ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 TNC 426 + Palettiersyst ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 TNC 426 + Palettiersyst
more images
5
Германија Staufenberg
1426 km
ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 TNC 426 + Palettiersyst
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag BAZ 41 /G/(2) Optimat Homag BAZ 41 /G/(2) Optimat Homag BAZ 41 /G/(2) Optimat Homag BAZ 41 /G/(2) Optimat Homag BAZ 41 /G/(2) Optimat Homag BAZ 41 /G/(2) Optimat
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Homag BAZ 41 /G/(2) Optimat
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL - MAHO DMC 70 V
more images
1
Германија Bretzfeld-Schwabbach
1278 km
DECKEL - MAHO DMC 70 V
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller MCS-H / U 300 Heller MCS-H / U 300 Heller MCS-H / U 300 Heller MCS-H / U 300
more images
4
Германија Bessenbach
1339 km
Heller MCS-H / U 300
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T
more images
9
Германија Sternenfels
1303 km
Deckel Maho DMC 60 T
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hurco BMC30/M Hurco BMC30/M Hurco BMC30/M Hurco BMC30/M Hurco BMC30/M Hurco BMC30/M
more images
6
Германија
1558 km
Hurco BMC30/M
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23 Biesse Rover 23
more images
11
Германија Saarland, Deutschland
1435 km
Biesse Rover 23
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag BAZ 41/K OPTIMAT (1) Homag BAZ 41/K OPTIMAT (1)
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Homag BAZ 41/K OPTIMAT (1)
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK VQC-15 MAZAK VQC-15
more images
2
Германија Bretzfeld
1278 km
MAZAK VQC-15
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock
more images
13
Германија Sternenfels
1303 km
Deckel Maho DMU 160 P DuoBlock
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak VQC 20/50 B Mazak VQC 20/50 B Mazak VQC 20/50 B
more images
3
Германија Düsseldorf
(Локација на дилерот)
1558 km
Mazak VQC 20/50 B
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag OPTIMAT BAZ 31/60/K Homag OPTIMAT BAZ 31/60/K Homag OPTIMAT BAZ 31/60/K Homag OPTIMAT BAZ 31/60/K Homag OPTIMAT BAZ 31/60/K Homag OPTIMAT BAZ 31/60/K
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Homag OPTIMAT BAZ 31/60/K
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Chiron FZ 16
more images
1
Германија Düsseldorf
(Локација на дилерот)
1558 km
Chiron FZ 16
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Chiron FZ 16 Chiron FZ 16 Chiron FZ 16 Chiron FZ 16
more images
4
Германија Düsseldorf
(Локација на дилерот)
1558 km
Chiron FZ 16
1985
Втора рака
Јавете се

Искористено Baz

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.