Купете Baz користени (104)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ
more images
10
Чешка република Křečkov
1082 km
HOMAG BAZ
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ HOMAG BAZ
more images
6
Германија Lennestadt
1489 km
HOMAG BAZ
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag und ABB BAZ/32/30/G Optimat; Roboter IRB 6400 Homag und ABB BAZ/32/30/G Optimat; Roboter IRB 6400
more images
2
Германија Bad Oeynhausen
1533 km
Homag und ABB BAZ/32/30/G Optimat; Roboter IRB 6400
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum
more images
11
Германија Augsburg
1136 km
Chiron FZ 12S Magnum
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K HOMAG BAZ 222/40/F/K
more images
12
Италија
763 km
HOMAG BAZ 222/40/F/K
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC ALZMETALL BAZ 15 CNC
more images
9
Германија Leingarten
1292 km
ALZMETALL BAZ 15 CNC
1999
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO MMV 160-65 LD EMCO MMV 160-65 LD EMCO MMV 160-65 LD EMCO MMV 160-65 LD EMCO MMV 160-65 LD EMCO MMV 160-65 LD EMCO MMV 160-65 LD
more images
7
Германија Sternenfels
1303 km
EMCO MMV 160-65 LD
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Emmegi Phantomatic T4 Emmegi Phantomatic T4 Emmegi Phantomatic T4 Emmegi Phantomatic T4
more images
4
Германија Windsbach
1202 km
Emmegi Phantomatic T4
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag BAZ 31 Optimat Homag BAZ 31 Optimat Homag BAZ 31 Optimat Homag BAZ 31 Optimat Homag BAZ 31 Optimat Homag BAZ 31 Optimat
more images
6
Германија Nattheim
(Локација на дилерот)
1198 km
Homag BAZ 31 Optimat
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Akira Seiki RMV 250 RT Akira Seiki RMV 250 RT Akira Seiki RMV 250 RT Akira Seiki RMV 250 RT
more images
4
Германија Idstein
1414 km
Akira Seiki RMV 250 RT
2013
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T Deckel Maho DMC 60 T
more images
15
Германија Augsburg
1136 km
Deckel Maho DMC 60 T
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO MCX 750-1200 EMCO MCX 750-1200 EMCO MCX 750-1200 EMCO MCX 750-1200
more images
4
Германија Sternenfels
1303 km
EMCO MCX 750-1200
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kitamura My3 Kitamura My3 Kitamura My3 Kitamura My3
more images
4
Австрија Kemeten
770 km
Kitamura My3
1986
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K
more images
8
Италија Sesto Calende
1149 km
HOMAG Profi Baz 222/60/K
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher
more images
15
Германија Langenberg
1521 km
Hüller Hille nb-h170, 8-fach Palettenspeicher
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA Vario 1 AXA Vario 1 AXA Vario 1 AXA Vario 1 AXA Vario 1 AXA Vario 1 AXA Vario 1 AXA Vario 1
more images
8
Германија Hamburg
1593 km
AXA Vario 1
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER
more images
1
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C 800 P HERMLE C 800 P HERMLE C 800 P HERMLE C 800 P HERMLE C 800 P HERMLE C 800 P HERMLE C 800 P HERMLE C 800 P HERMLE C 800 P
more images
9
Германија Sternenfels
1303 km
HERMLE C 800 P
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CMS PM8 Bearbeitungszentrum CMS PM8 Bearbeitungszentrum CMS PM8 Bearbeitungszentrum CMS PM8 Bearbeitungszentrum CMS PM8 Bearbeitungszentrum CMS PM8 Bearbeitungszentrum CMS PM8 Bearbeitungszentrum CMS PM8 Bearbeitungszentrum CMS PM8 Bearbeitungszentrum CMS PM8 Bearbeitungszentrum CMS PM8 Bearbeitungszentrum CMS PM8 Bearbeitungszentrum
more images
12
Германија Achern
1329 km
CMS PM8 Bearbeitungszentrum
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MA-600HIII
more images
1
Австрија Parndorf
809 km
Okuma MA-600HIII
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000 ANGER SP2-X2000
more images
10
Германија Aicha vorm Wald
1028 km
ANGER SP2-X2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700 DOOSAN DNM 5700
more images
6
Германија Heilbronn
1287 km
DOOSAN DNM 5700
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K
more images
11
Германија Barntrup
1498 km
HOMAG OPTIMAT BAZ 722/58/K
2004
добро (искористено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
GENIUS Typ BAZ 20/50/16/V/K GENIUS Typ BAZ 20/50/16/V/K GENIUS Typ BAZ 20/50/16/V/K GENIUS Typ BAZ 20/50/16/V/K GENIUS Typ BAZ 20/50/16/V/K
more images
5
Австрија Eferding
961 km
GENIUS Typ BAZ 20/50/16/V/K
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V HOMAG BAZ 20/50/14/V
more images
15
Белгија België
1655 km
HOMAG BAZ 20/50/14/V
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G HOMAG BAZ 20/30/12/G
more images
13
Германија Olsberg
1479 km
HOMAG BAZ 20/30/12/G
1995
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ 20/50/14/G HOMAG BAZ 20/50/14/G HOMAG BAZ 20/50/14/G HOMAG BAZ 20/50/14/G HOMAG BAZ 20/50/14/G HOMAG BAZ 20/50/14/G HOMAG BAZ 20/50/14/G HOMAG BAZ 20/50/14/G HOMAG BAZ 20/50/14/G HOMAG BAZ 20/50/14/G HOMAG BAZ 20/50/14/G
more images
11
Италија Zona Industriale "scerne"
648 km
HOMAG BAZ 20/50/14/G
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V Deckel-Maho DMU 50 V
more images
8
Германија Gerstetten
1205 km
Deckel-Maho DMU 50 V
1997
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100 POS POSmill 1100
more images
14
Германија Bonn
1514 km
POS POSmill 1100
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller MCT 160 Heller MCT 160 Heller MCT 160 Heller MCT 160 Heller MCT 160 Heller MCT 160 Heller MCT 160 Heller MCT 160 Heller MCT 160 Heller MCT 160 Heller MCT 160 Heller MCT 160 Heller MCT 160
more images
13
Германија Bochum
1557 km
Heller MCT 160
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63 SCHNEEBERGER KRS-63
more images
10
Германија Iserlohn
1529 km
SCHNEEBERGER KRS-63
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC Waldrich Multi Tec 4000 HC
more images
15
Германија Augsburg
1136 km
Waldrich Multi Tec 4000 HC
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma MB-5000HII-260ATC-6APC
more images
1
Белгија Antwerpen
1700 km
Okuma MB-5000HII-260ATC-6APC
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ 41 HOMAG BAZ 41 HOMAG BAZ 41 HOMAG BAZ 41 HOMAG BAZ 41 HOMAG BAZ 41 HOMAG BAZ 41 HOMAG BAZ 41 HOMAG BAZ 41 HOMAG BAZ 41 HOMAG BAZ 41 HOMAG BAZ 41
more images
12
Германија Fuchstal
1111 km
HOMAG BAZ 41
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ 211 Venture 20 L HOMAG BAZ 211 Venture 20 L HOMAG BAZ 211 Venture 20 L HOMAG BAZ 211 Venture 20 L HOMAG BAZ 211 Venture 20 L HOMAG BAZ 211 Venture 20 L HOMAG BAZ 211 Venture 20 L HOMAG BAZ 211 Venture 20 L HOMAG BAZ 211 Venture 20 L
more images
9
Чешка република Křečkov
1082 km
HOMAG BAZ 211 Venture 20 L
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 60T DMG DMU 60T DMG DMU 60T DMG DMU 60T DMG DMU 60T DMG DMU 60T DMG DMU 60T DMG DMU 60T
more images
8
Германија Sauerlach
1064 km
DMG DMU 60T
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG Optimat Profi BAZ 322/60/K HOMAG Optimat Profi BAZ 322/60/K HOMAG Optimat Profi BAZ 322/60/K HOMAG Optimat Profi BAZ 322/60/K HOMAG Optimat Profi BAZ 322/60/K
more images
5
Германија Ravensburg
1179 km
HOMAG Optimat Profi BAZ 322/60/K
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 mit TNC 426 ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 mit TNC 426 ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 mit TNC 426 ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 mit TNC 426 ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 mit TNC 426
more images
5
Германија Staufenberg
1426 km
ALZMETALL BAZ 15 CNC 60.40 mit TNC 426
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Bretzfeld
1278 km
HARDINGE VMC 1250 II
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AVEREX HS-540i GTS AVEREX HS-540i GTS AVEREX HS-540i GTS AVEREX HS-540i GTS AVEREX HS-540i GTS AVEREX HS-540i GTS AVEREX HS-540i GTS AVEREX HS-540i GTS
more images
8
Германија Lippstadt
1517 km
AVEREX HS-540i GTS
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K HOMAG BAZ 222 / 60 / K
more images
15
Италија Roreto
1179 km
HOMAG BAZ 222 / 60 / K
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matec 30HV Matec 30HV Matec 30HV
more images
3
Германија Sternenfels
1303 km
Matec 30HV
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG OPTIMAT BAZ 41 HOMAG OPTIMAT BAZ 41 HOMAG OPTIMAT BAZ 41 HOMAG OPTIMAT BAZ 41 HOMAG OPTIMAT BAZ 41
more images
5
Германија Barntrup
1498 km
HOMAG OPTIMAT BAZ 41
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller MCS-H / U 300 Heller MCS-H / U 300 Heller MCS-H / U 300 Heller MCS-H / U 300
more images
4
Германија Bessenbach
1339 km
Heller MCS-H / U 300
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL - MAHO DMC 70 V
more images
1
Германија Bretzfeld-Schwabbach
1278 km
DECKEL - MAHO DMC 70 V
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag OPTIMAT JOKER BAZ 41 Homag OPTIMAT JOKER BAZ 41 Homag OPTIMAT JOKER BAZ 41
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Homag OPTIMAT JOKER BAZ 41
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK VQC-15 MAZAK VQC-15
more images
2
Германија Bretzfeld
1278 km
MAZAK VQC-15
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag JOKER BAZ 41 Homag JOKER BAZ 41 Homag JOKER BAZ 41
more images
3
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Homag JOKER BAZ 41
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Homag BAZ 41/K OPTIMAT (1) Homag BAZ 41/K OPTIMAT (1)
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Homag BAZ 41/K OPTIMAT (1)
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се