Купете БАЗ со траверса маса користени (172)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на дрво ЦНЦ машински центри БАЗ со траверса маса
Класифицирана реклама
Италија Pineto
643 km
Essetre
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MORBIDELLI AUTHOR 444 MORBIDELLI AUTHOR 444 MORBIDELLI AUTHOR 444 MORBIDELLI AUTHOR 444 MORBIDELLI AUTHOR 444 MORBIDELLI AUTHOR 444 MORBIDELLI AUTHOR 444 MORBIDELLI AUTHOR 444
more images
8
Италија Medea
822 km
MORBIDELLI AUTHOR 444
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Szendehely
726 km
Biesse Rover 24 L
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија
763 km
BIESSE ROVER B 4.40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW BIESSE ARROW
more images
11
Италија Cordignano
889 km
BIESSE ARROW
2002
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE Rover B 2.30 BIESSE Rover B 2.30
more images
2
Италија Zona Industriale scerne
648 km
BIESSE Rover B 2.30
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Morbidelli A 504, CE Morbidelli A 504, CE Morbidelli A 504, CE Morbidelli A 504, CE Morbidelli A 504, CE Morbidelli A 504, CE Morbidelli A 504, CE Morbidelli A 504, CE Morbidelli A 504, CE Morbidelli A 504, CE Morbidelli A 504, CE Morbidelli A 504, CE
more images
12
Италија Scerne
647 km
Morbidelli A 504, CE
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN SCM RECORD 132NT TVN
more images
14
Италија Medea
822 km
SCM RECORD 132NT TVN
2006
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80 SCM Tech 80
more images
15
Унгарија Szendehely
726 km
SCM Tech 80
1999
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24 BIESSE ROVER 24
more images
15
Италија
763 km
BIESSE ROVER 24
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weeke Optimat Venture 5 L BHC Optimat Weeke Optimat Venture 5 L BHC Optimat Weeke Optimat Venture 5 L BHC Optimat Weeke Optimat Venture 5 L BHC Optimat Weeke Optimat Venture 5 L BHC Optimat Weeke Optimat Venture 5 L BHC Optimat Weeke Optimat Venture 5 L BHC Optimat
more images
7
Австрија Spatenhof
783 km
Weeke Optimat Venture 5 L BHC Optimat
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 24 XL BIESSE ROVER 24 XL BIESSE ROVER 24 XL BIESSE ROVER 24 XL BIESSE ROVER 24 XL
more images
5
Италија Zona Industriale "scerne"
648 km
BIESSE ROVER 24 XL
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weeke Venture 2.5 Weeke Venture 2.5 Weeke Venture 2.5 Weeke Venture 2.5 Weeke Venture 2.5 Weeke Venture 2.5 Weeke Venture 2.5 Weeke Venture 2.5 Weeke Venture 2.5 Weeke Venture 2.5 Weeke Venture 2.5
more images
11
Германија Piding
979 km
Weeke Venture 2.5
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge Biesse Rover A 1343 Edge
more images
15
Италија
763 km
Biesse Rover A 1343 Edge
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111 HOMAG BMG 111
more images
15
Италија Mestrino
910 km
HOMAG BMG 111
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM Record 132 Prisma SCM Record 132 Prisma SCM Record 132 Prisma SCM Record 132 Prisma SCM Record 132 Prisma SCM Record 132 Prisma SCM Record 132 Prisma SCM Record 132 Prisma SCM Record 132 Prisma SCM Record 132 Prisma SCM Record 132 Prisma SCM Record 132 Prisma
more images
12
Словенија Zalog pri Cerkljah 50c, 4207 Cerklje na Gorenjskem, Slovenia
773 km
SCM Record 132 Prisma
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија
763 km
BIESSE ROVER B 4.50 ATS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MASTERWOOD project 500xl MASTERWOOD project 500xl MASTERWOOD project 500xl MASTERWOOD project 500xl MASTERWOOD project 500xl MASTERWOOD project 500xl MASTERWOOD project 500xl
more images
7
Србија Нови Сад
439 km
MASTERWOOD project 500xl
2008
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC WEEKE VENTURE 3 BHC
more images
15
Германија Klipphausen
1227 km
WEEKE VENTURE 3 BHC
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210 Holz-Her Easy Master 7015-210
more images
15
Германија
1132 km
Holz-Her Easy Master 7015-210
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SERON ProNest SERON ProNest SERON ProNest SERON ProNest SERON ProNest SERON ProNest SERON ProNest SERON ProNest SERON ProNest SERON ProNest SERON ProNest
more images
11
Полска Stalowa Wola
996 km
SERON ProNest
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655 Morbidelli Author 655
more images
14
Словенија Zalog pri Cerkljah 50c, 4207 Cerklje na Gorenjskem, Slovenia
773 km
Morbidelli Author 655
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија
763 km
HOMAG BOF 211/40/AP
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG BMG 511 / 60 /12 / F / K HOMAG BMG 511 / 60 /12 / F / K HOMAG BMG 511 / 60 /12 / F / K HOMAG BMG 511 / 60 /12 / F / K HOMAG BMG 511 / 60 /12 / F / K HOMAG BMG 511 / 60 /12 / F / K HOMAG BMG 511 / 60 /12 / F / K HOMAG BMG 511 / 60 /12 / F / K HOMAG BMG 511 / 60 /12 / F / K HOMAG BMG 511 / 60 /12 / F / K
more images
10
Италија Roreto
1179 km
HOMAG BMG 511 / 60 /12 / F / K
многу добро (користено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4 REICHENBACHER ARTIS-X 4
more images
13
Германија Klipphausen
1227 km
REICHENBACHER ARTIS-X 4
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M Weeke Venture 108M
more images
14
Полска Toruń
1291 km
Weeke Venture 108M
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM RECORD 240TV SCM RECORD 240TV
more images
2
Словенија Pelechova c., 1235 Radomlje, Slovenia
765 km
SCM RECORD 240TV
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCM Routech R 3000 SCM Routech R 3000 SCM Routech R 3000 SCM Routech R 3000 SCM Routech R 3000 SCM Routech R 3000 SCM Routech R 3000 SCM Routech R 3000
more images
8
Германија Tauberbischofsheim
1294 km
SCM Routech R 3000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MASTERWOOD PROJECT 400 MASTERWOOD PROJECT 400 MASTERWOOD PROJECT 400 MASTERWOOD PROJECT 400 MASTERWOOD PROJECT 400
more images
5
Италија Pollenzo
(Локација на дилерот)
1174 km
MASTERWOOD PROJECT 400
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System Scm Integra System
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Scm Integra System
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Morbidelli Author M90 Morbidelli Author M90 Morbidelli Author M90 Morbidelli Author M90 Morbidelli Author M90
more images
5
Словенија Suhadole 19a, 1218 Komenda, Slovenia
770 km
Morbidelli Author M90
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEEKE VENTURE 109 M WEEKE VENTURE 109 M WEEKE VENTURE 109 M WEEKE VENTURE 109 M
more images
4
Италија Pollenzo
(Локација на дилерот)
1174 km
WEEKE VENTURE 109 M
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K HOMAG Profi Baz 222/60/K
more images
8
Италија Sesto Calende
1149 km
HOMAG Profi Baz 222/60/K
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Словенија Suhadole 19a, 1218 Komenda, Slovenia
770 km
Morbidelli Author M100 - 5axis
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER K 1232 G BIESSE ROVER K 1232 G BIESSE ROVER K 1232 G BIESSE ROVER K 1232 G BIESSE ROVER K 1232 G BIESSE ROVER K 1232 G
more images
6
Италија Pollenzo
(Локација на дилерот)
1174 km
BIESSE ROVER K 1232 G
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL Holzher Pro-Master 7225C 5 XL
more images
14
Италија Sesto Calende
1149 km
Holzher Pro-Master 7225C 5 XL
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија
763 km
HOMAG BHC VENTURE 4L
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Morbidelli Author 455 S Morbidelli Author 455 S Morbidelli Author 455 S
more images
3
Италија Sesto Calende
1149 km
Morbidelli Author 455 S
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEEKE VENTURE 3M WEEKE VENTURE 3M
more images
2
Италија
763 km
WEEKE VENTURE 3M
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A Scm TECH Z1 30A
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Scm TECH Z1 30A
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија
763 km
BIESSE ROVER K 1232
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Masterwood Winner 2.45 Masterwood Winner 2.45 Masterwood Winner 2.45 Masterwood Winner 2.45 Masterwood Winner 2.45 Masterwood Winner 2.45 Masterwood Winner 2.45
more images
7
Италија Sesto Calende
1149 km
Masterwood Winner 2.45
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEEKE BMG 211 / VENTURE 220L WEEKE BMG 211 / VENTURE 220L WEEKE BMG 211 / VENTURE 220L WEEKE BMG 211 / VENTURE 220L WEEKE BMG 211 / VENTURE 220L WEEKE BMG 211 / VENTURE 220L WEEKE BMG 211 / VENTURE 220L WEEKE BMG 211 / VENTURE 220L
more images
8
Италија
763 km
WEEKE BMG 211 / VENTURE 220L
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2 Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse + Kuka Rover B 7.65 + KR210-2
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија
763 km
WEEKE BHC VENTURE 08M
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27 Biesse Rover 27
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover 27
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL BIESSE ROVER 37 XL
more images
14
Италија
763 km
BIESSE ROVER 37 XL
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2 Biesse Rover C 9.65 Conf. 2
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Biesse Rover C 9.65 Conf. 2
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија
763 km
WEEKE BHC 600
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M Uniteam Sprint 3012M
more images
15
Италија Sesto Calende
1149 km
Uniteam Sprint 3012M
2004
Втора рака
Јавете се