категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bernardo hbs 400 користени

hbs
Класифицирана реклама
HBS CD 1501 HBS CD 1501 HBS CD 1501 HBS CD 1501 HBS CD 1501 HBS CD 1501
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
HBS CD 1501
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HBS 840-44-E HBS 840-44-E HBS 840-44-E HBS 840-44-E HBS 840-44-E HBS 840-44-E HBS 840-44-E HBS 840-44-E
more images
8
Шведска Gransnåret 17, 711 95 Gusselby, Sverige
2057 km
HBS 840-44-E
1984
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E Bark Shredder HBS 1260-34-E
more images
13
Шведска Karlholmsbruk
2124 km
Bark Shredder HBS 1260-34-E
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HBS Rotamat 800 /  M4 - M12 HBS Rotamat 800 /  M4 - M12 HBS Rotamat 800 /  M4 - M12 HBS Rotamat 800 /  M4 - M12 HBS Rotamat 800 /  M4 - M12 HBS Rotamat 800 /  M4 - M12
more images
6
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
HBS Rotamat 800 / M4 - M12
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw
more images
10
Полска Kłodawa
1331 km
HOLZMANN HBS 500 band saw HOLZMANN HBS 500 band saw
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HBS 210 Bandzaagmachine HBS 210 Bandzaagmachine HBS 210 Bandzaagmachine HBS 210 Bandzaagmachine HBS 210 Bandzaagmachine
more images
5
Холандија Enschede
1628 km
HBS 210 Bandzaagmachine
Ново
Јавете се

Искористено Bernardo hbs 400

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.