Купете Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 400-499мм користени (171)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови Струг со олово/влечење на вретеното. Диви. Кревет 400-499мм
Класифицирана реклама
KAMI/SHEM DKM420
more images
1
Унгарија Székesfehérvár
672 km
KAMI/SHEM DKM420
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
colchester Mascot 1600 colchester Mascot 1600 colchester Mascot 1600 colchester Mascot 1600 colchester Mascot 1600
more images
5
Италија Novi Ligure
1107 km
colchester Mascot 1600
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER Matador WEILER Matador WEILER Matador WEILER Matador WEILER Matador WEILER Matador WEILER Matador WEILER Matador
more images
8
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
WEILER Matador
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2 Reiden R200-2
more images
14
Германија Mindelheim
1138 km
Reiden R200-2
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Wohlenberg M 850 Wohlenberg M 850 Wohlenberg M 850 Wohlenberg M 850 Wohlenberg M 850
more images
5
Германија Prien am Chiemsee
1017 km
Wohlenberg M 850
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250 NOSOTTI h 250
more images
7
Германија Halberstadt
1403 km
NOSOTTI h 250
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40 TOS Trencin SN40
more images
6
Унгарија Székesfehérvár
672 km
TOS Trencin SN40
2000
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Staßfurt
1377 km
WMW DLZ1000/12000
1962
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000 TOS GALANTA SUIL40A/1000
more images
8
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
TOS GALANTA SUIL40A/1000
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MIOTAL®  TC 180 V
more images
1
Германија Mindelheim
1138 km
MIOTAL® TC 180 V
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55 TOS SN 55
more images
10
Германија Tönisvorst
1588 km
TOS SN 55
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
more images
4
Германија Halberstadt
1403 km
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L MEUSER M 0 L
more images
7
Германија Bühl
1323 km
MEUSER M 0 L
1965
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WAFUM TUD 40 WAFUM TUD 40 WAFUM TUD 40 WAFUM TUD 40
more images
4
Германија Barsbüttel/Hamburg
(Локација на дилерот)
1585 km
WAFUM TUD 40
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO SOLID 460-1500 DIGI PRO
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER DA 210 WEILER DA 210 WEILER DA 210 WEILER DA 210 WEILER DA 210
more images
5
Германија Mindelheim
1138 km
WEILER DA 210
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
more images
4
Германија Malsch
1324 km
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
more images
8
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Reiden R 200 Reiden R 200 Reiden R 200 Reiden R 200 Reiden R 200 Reiden R 200
more images
6
Швајцарија Reiden
1260 km
Reiden R 200
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500 WAGNER DCJ 230 x 1500
more images
9
Германија Bühl
1323 km
WAGNER DCJ 230 x 1500
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Wiesbaden
1407 km
MARTIN KM 200
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIOTAL TC 205 V
more images
1
Германија Mindelheim
1138 km
MIOTAL TC 205 V
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Mondiale Celtic 20
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AIRCRAFT optiturn TM 4010D 200 x 1000 mm
more images
1
Австрија
861 km
AIRCRAFT optiturn TM 4010D 200 x 1000 mm
Ново
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
BERNARDO MASTER PRO 360 BERNARDO MASTER PRO 360 BERNARDO MASTER PRO 360 BERNARDO MASTER PRO 360 BERNARDO MASTER PRO 360 BERNARDO MASTER PRO 360
more images
6
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO MASTER PRO 360
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480 HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
more images
7
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
HEIDENREICH & HARBECK Hanseat 480
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE NARDINI ND 220 AE
more images
6
Германија Bremen
1602 km
NARDINI ND 220 AE
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA Optimum D420x1500DPA
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Optimum D420x1500DPA
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Tongil TIPL 4 SP Tongil TIPL 4 SP Tongil TIPL 4 SP
more images
3
Германија Kaufungen
1419 km
Tongil TIPL 4 SP
1987
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SALTEC SL6240x1000 SALTEC SL6240x1000 SALTEC SL6240x1000 SALTEC SL6240x1000 SALTEC SL6240x1000
more images
5
Германија Barsbüttel
1585 km
SALTEC SL6240x1000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO Standard 165 V-D BERNARDO Standard 165 V-D BERNARDO Standard 165 V-D BERNARDO Standard 165 V-D BERNARDO Standard 165 V-D BERNARDO Standard 165 V-D
more images
6
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO Standard 165 V-D
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
more images
3
Германија Witten
1548 km
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
JET JET GH 1840 ZX
more images
1
Австрија
861 km
JET JET GH 1840 ZX
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600, Colchester Mascot 1600,
more images
9
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Colchester Mascot 1600,
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEISSER WEISSER WEISSER WEISSER WEISSER WEISSER WEISSER WEISSER WEISSER
more images
9
Германија Niederlangen
1656 km
WEISSER
1961
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AYEL-TECH CD6241 x 1500 AYEL-TECH CD6241 x 1500 AYEL-TECH CD6241 x 1500 AYEL-TECH CD6241 x 1500 AYEL-TECH CD6241 x 1500 AYEL-TECH CD6241 x 1500 AYEL-TECH CD6241 x 1500 AYEL-TECH CD6241 x 1500 AYEL-TECH CD6241 x 1500 AYEL-TECH CD6241 x 1500 AYEL-TECH CD6241 x 1500
more images
11
Холандија Enschede
1631 km
AYEL-TECH CD6241 x 1500
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital BERNARDO MASTER 400-1000 Digital
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO MASTER 400-1000 Digital
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
more images
3
Германија Witten
1548 km
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија Spanien
2137 km
KRAFT DLZ 200 Serie
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm Imatec ID230, 460x1000mm
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Imatec ID230, 460x1000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000 AYEL-TECH CD6241 x 1000
more images
14
Холандија Enschede
1631 km
AYEL-TECH CD6241 x 1000
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital BERNARDO MASTER 180-1000 Digital
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO MASTER 180-1000 Digital
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500 COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
more images
3
Германија Witten
(Локација на дилерот)
1547 km
COLCHESTER TRIUMPH VS 2500
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
H.Ernault-Batignolles HN400 H.Ernault-Batignolles HN400 H.Ernault-Batignolles HN400 H.Ernault-Batignolles HN400 H.Ernault-Batignolles HN400 H.Ernault-Batignolles HN400 H.Ernault-Batignolles HN400 H.Ernault-Batignolles HN400 H.Ernault-Batignolles HN400
more images
9
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
H.Ernault-Batignolles HN400
1962
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital BERNARDO SMART 410-1000 Digital
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO SMART 410-1000 Digital
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
PBR TM-200s, 400x1000mm PBR TM-200s, 400x1000mm PBR TM-200s, 400x1000mm PBR TM-200s, 400x1000mm PBR TM-200s, 400x1000mm PBR TM-200s, 400x1000mm PBR TM-200s, 400x1000mm PBR TM-200s, 400x1000mm PBR TM-200s, 400x1000mm PBR TM-200s, 400x1000mm PBR TM-200s, 400x1000mm
more images
11
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
PBR TM-200s, 400x1000mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital
more images
6
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO SMART 410-1000 Vario Digital
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital BERNARDO MASTER 380-1000 Digital
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO MASTER 380-1000 Digital
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital
more images
6
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO SMART 410-1500 Vario Digital
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC ZMM / HUVEMA HU 310 VAC
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ZMM / HUVEMA HU 310 VAC
2004
Втора рака
Јавете се