категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bohle користени

bohle
Класифицирана реклама
INGERSOLL-BOHLE INGERSOLL-BOHLE INGERSOLL-BOHLE INGERSOLL-BOHLE
more images
4
Австрија Ladis
(Локација на дилерот)
1071 km
INGERSOLL-BOHLE
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOHLE PRODUCENT S2.140/3090 BOHLE PRODUCENT S2.140/3090 BOHLE PRODUCENT S2.140/3090 BOHLE PRODUCENT S2.140/3090 BOHLE PRODUCENT S2.140/3090 BOHLE PRODUCENT S2.140/3090 BOHLE PRODUCENT S2.140/3090 BOHLE PRODUCENT S2.140/3090 BOHLE PRODUCENT S2.140/3090 BOHLE PRODUCENT S2.140/3090
more images
10
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
BOHLE PRODUCENT S2.140/3090
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOHLE SOF 65 BOHLE SOF 65 BOHLE SOF 65 BOHLE SOF 65 BOHLE SOF 65
more images
5
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
BOHLE SOF 65
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bohle VertiClean 16.4 Bohle VertiClean 16.4 Bohle VertiClean 16.4 Bohle VertiClean 16.4 Bohle VertiClean 16.4 Bohle VertiClean 16.4 Bohle VertiClean 16.4
more images
7
Германија Pleystein
1149 km
Bohle VertiClean 16.4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LB Bohle PRS-300 - Sieve granulator LB Bohle PRS-300 - Sieve granulator LB Bohle PRS-300 - Sieve granulator LB Bohle PRS-300 - Sieve granulator
more images
4
Холандија Barneveld
1692 km
LB Bohle PRS-300 - Sieve granulator
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bohle Bohle
more images
2
Германија Rosswein
(Локација на дилерот)
1240 km
Bohle
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Reinhard Bohle FS120 Reinhard Bohle FS120 Reinhard Bohle FS120 Reinhard Bohle FS120 Reinhard Bohle FS120 Reinhard Bohle FS120
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Reinhard Bohle FS120
1971
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Aschersleben
1379 km
Kuka, Rehmer+Stimpfig, Bohle, Beteler CNC-Bearbeitungslinie
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOHLE GBM 2/1000-S BOHLE GBM 2/1000-S BOHLE GBM 2/1000-S BOHLE GBM 2/1000-S BOHLE GBM 2/1000-S BOHLE GBM 2/1000-S
more images
6
Германија Würselen
1573 km
BOHLE GBM 2/1000-S
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P
more images
11
Германија Leinefelde-Worbis
1393 km
Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
L.B. BOHLE HS 400 L.B. BOHLE HS 400 L.B. BOHLE HS 400 L.B. BOHLE HS 400 L.B. BOHLE HS 400
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
L.B. BOHLE HS 400
1996
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Bohle SL 8328A Bohle SL 8328A
more images
2
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Bohle SL 8328A
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Bohle

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.