Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bohle користени

Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Прекини
INGERSOLL-BOHLE INGERSOLL-BOHLE INGERSOLL-BOHLE INGERSOLL-BOHLE
more images
4
Јавете се
Ladis, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
1071 km
1991
Втора рака
BOHLE SOF 65 BOHLE SOF 65 BOHLE SOF 65 BOHLE SOF 65 BOHLE SOF 65
more images
5
Јавете се
Ennepetal, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1539 km
Втора рака
LB Bohle PRS-300 - Sieve granulator LB Bohle PRS-300 - Sieve granulator LB Bohle PRS-300 - Sieve granulator LB Bohle PRS-300 - Sieve granulator
more images
4
Јавете се
Barneveld Холандија
1692 km
Втора рака
BOHLE GBM   2/300/10 BOHLE GBM   2/300/10 BOHLE GBM   2/300/10
more images
3
Јавете се
Roßwein Германија
1240 km
1998
како нов (користен)
L.B. BOHLE HS 400 L.B. BOHLE HS 400 L.B. BOHLE HS 400 L.B. BOHLE HS 400 L.B. BOHLE HS 400
more images
5
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
1996
подготвен за употреба (искористен)
Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P Fabrikat: Bohle Typ: SBM 1500 P
more images
11
Јавете се
Leinefelde-Worbis Германија
1393 km
2014
многу добро (користено)
Pfeiffer, Tigrip, Siegert, Bohle, Fezer Pfeiffer, Tigrip, Siegert, Bohle, Fezer Pfeiffer, Tigrip, Siegert, Bohle, Fezer Pfeiffer, Tigrip, Siegert, Bohle, Fezer Pfeiffer, Tigrip, Siegert, Bohle, Fezer Pfeiffer, Tigrip, Siegert, Bohle, Fezer Pfeiffer, Tigrip, Siegert, Bohle, Fezer Pfeiffer, Tigrip, Siegert, Bohle, Fezer Pfeiffer, Tigrip, Siegert, Bohle, Fezer Pfeiffer, Tigrip, Siegert, Bohle, Fezer Pfeiffer, Tigrip, Siegert, Bohle, Fezer
more images
11
Јавете се
Hattingen Германија
1555 km
нештиклирано (искористено)
BOHLE KSA 15-T - 80.12-T BOHLE KSA 15-T - 80.12-T BOHLE KSA 15-T - 80.12-T BOHLE KSA 15-T - 80.12-T BOHLE KSA 15-T - 80.12-T
more images
5
Јавете се
Diest Белгија
1652 km
2005
многу добро (користено)
Boehler FOX EV 70 Mo Boehler FOX EV 70 Mo Boehler FOX EV 70 Mo Boehler FOX EV 70 Mo Boehler FOX EV 70 Mo
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
BFT GmbH/Boehler Hochdrucktechnik Hytron 40.55
more images
1
Јавете се
Eben im Pongau Австрија
926 km
2008
Втора рака
more images
Јавете се
Velen-Ramsdorf, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1602 km
Ново
Boehler SG 2 Boehler SG 2
more images
2
Јавете се
Dautphetal Германија
1440 km
2019
Ново
BHDT GmbH / Boehler Hochdrucktechnik Hytron 55 kW BHDT GmbH / Boehler Hochdrucktechnik Hytron 55 kW BHDT GmbH / Boehler Hochdrucktechnik Hytron 55 kW BHDT GmbH / Boehler Hochdrucktechnik Hytron 55 kW BHDT GmbH / Boehler Hochdrucktechnik Hytron 55 kW
more images
5
Јавете се
Sant Fost de Campsentelles Шпанија
1623 km
2008
Втора рака
Böhler Hochdrucktechnik DYNATRONIC 407 Böhler Hochdrucktechnik DYNATRONIC 407 Böhler Hochdrucktechnik DYNATRONIC 407 Böhler Hochdrucktechnik DYNATRONIC 407 Böhler Hochdrucktechnik DYNATRONIC 407 Böhler Hochdrucktechnik DYNATRONIC 407
more images
6
Јавете се
Eisenstadt Австрија
806 km
2002
подготвен за употреба (искористен)
Boehler FOX EV 50 Boehler FOX EV 50 Boehler FOX EV 50 Boehler FOX EV 50 Boehler FOX EV 50
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler Uranos 1500 Boehler Uranos 1500 Boehler Uranos 1500 Boehler Uranos 1500
more images
4
Јавете се
München Германија
1090 km
2021
како нов (изложбена машина)
Boehler Dynatronic 403R Boehler Dynatronic 403R Boehler Dynatronic 403R
more images
3
Јавете се
Haßloch Германија
1359 km
неисправен носач за резервни делови (користен)
BÖHLER BPI TD 222 BÖHLER BPI TD 222 BÖHLER BPI TD 222
more images
3
Јавете се
Berlin, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1365 km
1990
Втора рака
Boehler FOX DCMS Kb Boehler FOX DCMS Kb Boehler FOX DCMS Kb Boehler FOX DCMS Kb Boehler FOX DCMS Kb
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler Uranos 2000 SMC Boehler Uranos 2000 SMC Boehler Uranos 2000 SMC
more images
3
Јавете се
München Германија
1090 km
2021
како нов (изложбена машина)
Boehler Dynatronic 403R Boehler Dynatronic 403R Boehler Dynatronic 403R Boehler Dynatronic 403R
more images
4
Јавете се
Haßloch Германија
1359 km
2001
подготвен за употреба (искористен)
Boehler FOX DMO Kb Boehler FOX DMO Kb Boehler FOX DMO Kb Boehler FOX DMO Kb Boehler FOX DMO Kb
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX SPE Boehler FOX SPE Boehler FOX SPE Boehler FOX SPE Boehler FOX SPE
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX DCMS Kb Boehler FOX DCMS Kb Boehler FOX DCMS Kb Boehler FOX DCMS Kb Boehler FOX DCMS Kb
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX CM 2 Kb Boehler FOX CM 2 Kb Boehler FOX CM 2 Kb Boehler FOX CM 2 Kb Boehler FOX CM 2 Kb
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX CM 2 Kb Boehler FOX CM 2 Kb Boehler FOX CM 2 Kb Boehler FOX CM 2 Kb Boehler FOX CM 2 Kb
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX EV 70 Mo Boehler FOX EV 70 Mo Boehler FOX EV 70 Mo Boehler FOX EV 70 Mo Boehler FOX EV 70 Mo
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX SPEM Boehler FOX SPEM Boehler FOX SPEM Boehler FOX SPEM Boehler FOX SPEM
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX MST Boehler FOX MST Boehler FOX MST Boehler FOX MST Boehler FOX MST
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX KES Boehler FOX KES Boehler FOX KES Boehler FOX KES Boehler FOX KES
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX FFB Boehler FOX FFB Boehler FOX FFB Boehler FOX FFB Boehler FOX FFB
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX DMO Kb Boehler FOX DMO Kb Boehler FOX DMO Kb Boehler FOX DMO Kb Boehler FOX DMO Kb
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX EV 50 Boehler FOX EV 50 Boehler FOX EV 50 Boehler FOX EV 50 Boehler FOX EV 50
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Böhler Thyssen Thermanit 14 Mn Böhler Thyssen Thermanit 14 Mn Böhler Thyssen Thermanit 14 Mn Böhler Thyssen Thermanit 14 Mn Böhler Thyssen Thermanit 14 Mn
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX DUR 600 Boehler FOX DUR 600 Boehler FOX DUR 600 Boehler FOX DUR 600 Boehler FOX DUR 600
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler Thermanit JE-308L (2,0) Boehler Thermanit JE-308L (2,0) Boehler Thermanit JE-308L (2,0)
more images
3
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX DMO Ti Boehler FOX DMO Ti Boehler FOX DMO Ti Boehler FOX DMO Ti Boehler FOX DMO Ti Boehler FOX DMO Ti
more images
6
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX DMO Ti Boehler FOX DMO Ti Boehler FOX DMO Ti Boehler FOX DMO Ti Boehler FOX DMO Ti
more images
5
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler FOX CN 19/9 M Boehler FOX CN 19/9 M Boehler FOX CN 19/9 M Boehler FOX CN 19/9 M
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Böhler Thyssen Thermanit D Böhler Thyssen Thermanit D Böhler Thyssen Thermanit D Böhler Thyssen Thermanit D
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler ER 309 Boehler ER 309 Boehler ER 309 Boehler ER 309
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler UNION K 56 (1,0) Boehler UNION K 56 (1,0) Boehler UNION K 56 (1,0)
more images
3
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler SAS 2-IG Boehler SAS 2-IG Boehler SAS 2-IG Boehler SAS 2-IG
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака
Boehler SG 3 Boehler SG 3 Boehler SG 3 Boehler SG 3
more images
4
Јавете се
Wiefelstede, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1647 km
Втора рака