категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Blohm користени

blohm
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
BLOHM Profimat MC 610 S
2013
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6
more images
6
Германија Hessisch Lichtenau
1408 km
BLOHM HFS 6
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM SIMPLEX -5- BLOHM SIMPLEX -5- BLOHM SIMPLEX -5- BLOHM SIMPLEX -5-
more images
4
Франција Bonneville
1323 km
BLOHM SIMPLEX -5-
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch
more images
7
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
ABA / BLOHM / ELB / Ziersch & Baltrusch
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm Planomat 612 Blohm Planomat 612 Blohm Planomat 612 Blohm Planomat 612 Blohm Planomat 612
more images
5
Германија Sternenfels
1303 km
Blohm Planomat 612
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm HFS 9
more images
1
Германија Weiterstadt
1372 km
Blohm HFS 9
1965
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S BLOHM Profimat MC 610 S
more images
7
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
BLOHM Profimat MC 610 S
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM - HAUNI Planomat 408 (800 x 400 mm) BLOHM - HAUNI Planomat 408 (800 x 400 mm)
more images
2
Германија Mörsdorf
1282 km
BLOHM - HAUNI Planomat 408 (800 x 400 mm)
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM PLANOMAT 406 BLOHM PLANOMAT 406 BLOHM PLANOMAT 406 BLOHM PLANOMAT 406 BLOHM PLANOMAT 406
more images
5
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
BLOHM PLANOMAT 406
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300 ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300
more images
8
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
ELB / ABA / BLOHM / Ziersch & Baltrusch div. 350/400/500/600 x 200/300
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm Redline 48S Blohm Redline 48S Blohm Redline 48S Blohm Redline 48S Blohm Redline 48S Blohm Redline 48S Blohm Redline 48S Blohm Redline 48S Blohm Redline 48S Blohm Redline 48S Blohm Redline 48S
more images
11
Холандија Babberich
1645 km
Blohm Redline 48S
2009
добро (искористено)
Класифицирана реклама
BLOHM Simplex 5 BLOHM Simplex 5
more images
2
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
BLOHM Simplex 5
1967
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
BLOHM Profimat MC 610 S
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM Planomat 408 CNC Steuerung Blohm BLOHM Planomat 408 CNC Steuerung Blohm
more images
2
Германија Mörsdorf
1282 km
BLOHM Planomat 408 CNC Steuerung Blohm
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616 BLOHM PLANOMAT 616
more images
6
Германија Metzingen
1244 km
BLOHM PLANOMAT 616
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200 Hauni-Blohm Profimat 1200
more images
13
Германија Augsburg
1136 km
Hauni-Blohm Profimat 1200
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A BLOHM 204 A
more images
6
Германија Kreis Bergstraße, Deutschland
1354 km
BLOHM 204 A
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1531 km
BLOHM Planomat 612
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6 BLOHM HFS 6
more images
5
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
BLOHM HFS 6
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM Simplex 5 (500 x 300 mm) BLOHM Simplex 5 (500 x 300 mm) BLOHM Simplex 5 (500 x 300 mm) BLOHM Simplex 5 (500 x 300 mm) BLOHM Simplex 5 (500 x 300 mm) BLOHM Simplex 5 (500 x 300 mm) BLOHM Simplex 5 (500 x 300 mm) BLOHM Simplex 5 (500 x 300 mm) BLOHM Simplex 5 (500 x 300 mm) BLOHM Simplex 5 (500 x 300 mm)
more images
10
Германија Mörsdorf
1282 km
BLOHM Simplex 5 (500 x 300 mm)
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM PROFIMAT MT 616 BLOHM PROFIMAT MT 616 BLOHM PROFIMAT MT 616 BLOHM PROFIMAT MT 616 BLOHM PROFIMAT MT 616
more images
5
Германија Metzingen
1244 km
BLOHM PROFIMAT MT 616
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM HFS 9 BLOHM HFS 9 BLOHM HFS 9 BLOHM HFS 9 BLOHM HFS 9 BLOHM HFS 9 BLOHM HFS 9 BLOHM HFS 9 BLOHM HFS 9 BLOHM HFS 9
more images
10
Германија Velen
1601 km
BLOHM HFS 9
1964
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203 Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203 Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203
more images
3
Германија Remscheid
(Локација на дилерот)
1538 km
Blohm OGT Schleifscheibenaufnahme Gegenflansch mit Wuchtelementen OGT 400x30-50x203
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75
more images
11
Германија Nortorf
1650 km
BLOHM Simplex 75
1965
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6 BLOHM HHS 6
more images
4
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
BLOHM HHS 6
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75 BLOHM Simplex 75
more images
6
Германија Bünde
1542 km
BLOHM Simplex 75
1968
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Унгарија Tatabánya
712 km
BLOHM HFS 6
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Częstochowa
1044 km
Blohm Hanseat 7
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408 BLOHM Planomat 408
more images
8
Италија Gallarate
1135 km
BLOHM Planomat 408
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM HFS 12
more images
1
Германија Grenzach-Wyhlen
(Локација на дилерот)
1292 km
BLOHM HFS 12
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT Blohm PROFIMAT
more images
4
Франција arnage
1836 km
Blohm PROFIMAT
2001
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik
more images
9
Германија Drebkau
1256 km
Körber AG / Hauni-Blohm Planomat 412 Sinumerik
1988
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6 Blohm HFS 6
more images
6
Германија Düsseldorf
(Локација на дилерот)
1558 km
Blohm HFS 6
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408 Blohm Planomat 408
more images
5
Франција Villeurbanne
1430 km
Blohm Planomat 408
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512 Blohm HFS-512
more images
8
Холандија Schijndel
1663 km
Blohm HFS-512
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Blohm HFS 9 Blohm HFS 9 Blohm HFS 9 Blohm HFS 9
more images
4
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
Blohm HFS 9
1962
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC BLOHM Planomat HB 412 CNC
more images
11
Шпанија Fuente de Cantos
2413 km
BLOHM Planomat HB 412 CNC
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Blohm

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.