категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Bupi cleaner користени

Класифицирана реклама
BUPI-CLEANER 5 H (Korbgroesse 1200 mm Drm.) BUPI-CLEANER 5 H (Korbgroesse 1200 mm Drm.) BUPI-CLEANER 5 H (Korbgroesse 1200 mm Drm.) BUPI-CLEANER 5 H (Korbgroesse 1200 mm Drm.) BUPI-CLEANER 5 H (Korbgroesse 1200 mm Drm.)
more images
5
Германија Kassel
1433 km
BUPI-CLEANER 5 H (Korbgroesse 1200 mm Drm.)
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
JET-CLEANER Typ 800 JET-CLEANER Typ 800 JET-CLEANER Typ 800 JET-CLEANER Typ 800
more images
4
Германија Staufenberg
1426 km
JET-CLEANER Typ 800
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11 Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11
more images
14
Полска Kraków
952 km
Sandshot RIM CLEANER GRIT BLASTER 11
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
emifree ECO AIR CLEANER ECO 1200 EAC12-2CS-x-x emifree ECO AIR CLEANER ECO 1200 EAC12-2CS-x-x emifree ECO AIR CLEANER ECO 1200 EAC12-2CS-x-x
more images
3
Германија Lüdenscheid
1515 km
emifree ECO AIR CLEANER ECO 1200 EAC12-2CS-x-x
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Alfred Kärcher GmbH & Co. KG Alfred Kärcher GmbH & Co. KG Alfred Kärcher GmbH & Co. KG
more images
3
Германија Freising
1090 km
Alfred Kärcher GmbH & Co. KG
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat Vakuumat
more images
8
Австрија Vorchdorf
942 km
Vakuumat Vakuumat
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Siemens elmo-g 2BH 1910 Siemens elmo-g 2BH 1910 Siemens elmo-g 2BH 1910 Siemens elmo-g 2BH 1910 Siemens elmo-g 2BH 1910 Siemens elmo-g 2BH 1910
more images
6
Чешка република Pavlice
939 km
Siemens elmo-g 2BH 1910
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER
more images
2
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304 HOLZ-HER 1304
more images
10
Полска Gizałki
1200 km
HOLZ-HER 1304
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KMW APH - LA KMW APH - LA KMW APH - LA KMW APH - LA KMW APH - LA KMW APH - LA KMW APH - LA KMW APH - LA KMW APH - LA KMW APH - LA
more images
10
Унгарија Székesfehérvár
670 km
KMW APH - LA
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GEA Tuchenhagen GmbH GEA Tuchenhagen GmbH GEA Tuchenhagen GmbH GEA Tuchenhagen GmbH GEA Tuchenhagen GmbH GEA Tuchenhagen GmbH GEA Tuchenhagen GmbH GEA Tuchenhagen GmbH
more images
8
Германија Freising
1090 km
GEA Tuchenhagen GmbH
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kärcher IC 15 - 240W Kärcher IC 15 - 240W Kärcher IC 15 - 240W Kärcher IC 15 - 240W Kärcher IC 15 - 240W
more images
5
Германија Röthenbach an der Pegnitz
1197 km
Kärcher IC 15 - 240W
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INTERSONIK ROBOWASH INTERSONIK ROBOWASH INTERSONIK ROBOWASH INTERSONIK ROBOWASH
more images
4
Турција Orta, Alpaslan Sk. No:7, 34880 Kartal/İstanbul, Turkey
629 km
INTERSONIK ROBOWASH
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER
more images
2
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Maschinenbau Silberhorn GmbH Tool Cleaner Maschinenbau Silberhorn GmbH Tool Cleaner Maschinenbau Silberhorn GmbH Tool Cleaner Maschinenbau Silberhorn GmbH Tool Cleaner
more images
4
Германија Lupburg
1148 km
Maschinenbau Silberhorn GmbH Tool Cleaner
2020
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CB Chemie und Biotechnologie GmbH Bio-Circle Compact Teilereiniger CB Chemie und Biotechnologie GmbH Bio-Circle Compact Teilereiniger CB Chemie und Biotechnologie GmbH Bio-Circle Compact Teilereiniger CB Chemie und Biotechnologie GmbH Bio-Circle Compact Teilereiniger
more images
4
Германија Pfaffenhofen
1295 km
CB Chemie und Biotechnologie GmbH Bio-Circle Compact Teilereiniger
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kärcher Kärcher IB 7/40
more images
1
Германија Fürstenwalde/Spree
1331 km
Kärcher Kärcher IB 7/40
2018
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Ruinerwold
1698 km
Rioned HD 75
1995
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
INTERSONIK MIDI 50 PLC INTERSONIK MIDI 50 PLC INTERSONIK MIDI 50 PLC INTERSONIK MIDI 50 PLC INTERSONIK MIDI 50 PLC INTERSONIK MIDI 50 PLC
more images
6
Турција Orta, Alpaslan Sk. No:7, 34880 Kartal/İstanbul, Turkey
629 km
INTERSONIK MIDI 50 PLC
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER
more images
2
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EVO Products WS3010 EVO Products WS3010 EVO Products WS3010 EVO Products WS3010
more images
4
Германија Ebenweiler
1191 km
EVO Products WS3010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CB Chemie und Biotechnologie GmbH
more images
1
Германија Pfaffenhofen
1295 km
CB Chemie und Biotechnologie GmbH
2008
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WIPA MD 1500/3000-110 WIPA MD 1500/3000-110
more images
2
Германија Meckesheim
1322 km
WIPA MD 1500/3000-110
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Холандија Ruinerwold
1698 km
Kermad K5S
1995
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
Турција Orta, Alpaslan Sk. No:7, 34880 Kartal/İstanbul, Turkey
629 km
INTERSONIK EVYESONIC C
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor
more images
14
Унгарија Tatabánya
714 km
Ringler Apparatebau GmbH Rüttelmotor
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Thom FC2-BP Thom FC2-BP Thom FC2-BP Thom FC2-BP Thom FC2-BP
more images
5
Германија Kirchlinteln
1563 km
Thom FC2-BP
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WIPA MD 1500/3000-110 WIPA MD 1500/3000-110
more images
2
Германија Meckesheim
1322 km
WIPA MD 1500/3000-110
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ringler Industrie-/ Spänesauger RI 331 - D2,2 Ringler Industrie-/ Spänesauger RI 331 - D2,2 Ringler Industrie-/ Spänesauger RI 331 - D2,2 Ringler Industrie-/ Spänesauger RI 331 - D2,2 Ringler Industrie-/ Spänesauger RI 331 - D2,2 Ringler Industrie-/ Spänesauger RI 331 - D2,2 Ringler Industrie-/ Spänesauger RI 331 - D2,2 Ringler Industrie-/ Spänesauger RI 331 - D2,2
more images
8
Германија Kierspe
1514 km
Ringler Industrie-/ Spänesauger RI 331 - D2,2
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
INTERSONIK SOLWASH INTERSONIK SOLWASH
more images
2
Турција Orta, Alpaslan Sk. No:7, 34880 Kartal/İstanbul, Turkey
629 km
INTERSONIK SOLWASH
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000 STALMONT MT-2000
more images
7
Полска Bełżyce
1066 km
STALMONT MT-2000
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Nilfisk CTS22 H Z22 Nilfisk CTS22 H Z22 Nilfisk CTS22 H Z22 Nilfisk CTS22 H Z22
more images
4
Германија Sonneberg
1270 km
Nilfisk CTS22 H Z22
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WIPA MD 1500/3000-110 WIPA MD 1500/3000-110
more images
2
Германија Meckesheim
1322 km
WIPA MD 1500/3000-110
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
K.D Stephan Putz Germany K.D Stephan Putz Germany K.D Stephan Putz Germany
more images
3
Унгарија Budakalász
703 km
K.D Stephan Putz Germany
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Herkules Herkules SR INOX Herkules Herkules SR INOX Herkules Herkules SR INOX Herkules Herkules SR INOX Herkules Herkules SR INOX
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Herkules Herkules SR INOX
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
5
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Nilfisk MH4 Nilfisk MH4 Nilfisk MH4 Nilfisk MH4 Nilfisk MH4
more images
5
Германија Philippsburg
1338 km
Nilfisk MH4
2023
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Nilfisk CTS22 H Z22 Nilfisk CTS22 H Z22 Nilfisk CTS22 H Z22 Nilfisk CTS22 H Z22 Nilfisk CTS22 H Z22
more images
5
Германија Sonneberg
1270 km
Nilfisk CTS22 H Z22
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WIPA MD 1500/3000-110 WIPA MD 1500/3000-110
more images
2
Германија Meckesheim
1322 km
WIPA MD 1500/3000-110
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ULMIA AG3 ULMIA AG3 ULMIA AG3 ULMIA AG3 ULMIA AG3 ULMIA AG3 ULMIA AG3 ULMIA AG3 ULMIA AG3 ULMIA AG3
more images
10
Полска Gizałki
1200 km
ULMIA AG3
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Nilfisk Z7 22370 Nilfisk Z7 22370 Nilfisk Z7 22370 Nilfisk Z7 22370 Nilfisk Z7 22370
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Nilfisk Z7 22370
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Woma, Duisburg Deutz Dieselmotor
more images
1
Германија Sonsbeck
1616 km
Woma, Duisburg Deutz Dieselmotor
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STAHLWERK GERMANY V100 - 2 STAHLWERK GERMANY V100 - 2 STAHLWERK GERMANY V100 - 2 STAHLWERK GERMANY V100 - 2 STAHLWERK GERMANY V100 - 2 STAHLWERK GERMANY V100 - 2 STAHLWERK GERMANY V100 - 2 STAHLWERK GERMANY V100 - 2
more images
8
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
STAHLWERK GERMANY V100 - 2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wetrok 500B Wetrok 500B Wetrok 500B Wetrok 500B Wetrok 500B Wetrok 500B
more images
6
Шведска Stormhallsvägen 10, 432 32 Varberg, Sweden
1855 km
Wetrok 500B
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AL-KO AIRSAFE 1600 AL-KO AIRSAFE 1600 AL-KO AIRSAFE 1600 AL-KO AIRSAFE 1600
more images
4
Германија Nettetal
1603 km
AL-KO AIRSAFE 1600
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 50 mm 5,2 m unbekannt Ø 50 mm 5,2 m unbekannt Ø 50 mm 5,2 m unbekannt Ø 50 mm 5,2 m
more images
4
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Ø 50 mm 5,2 m
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER WINTER
more images
6
Германија Leipzig-Stahmeln
(Локација на дилерот)
1304 km
WINTER
Ново
Јавете се

Искористено Bupi cleaner

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.