Купете Машини за преклопување користени (461)

 • Подреди резултати

 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за печатење и печатење Машини за завршна обработка Машини за преклопување
Класифицирана реклама
 Horizon CROSS FOLDER AFC 746F
 Horizon CROSS FOLDER AFC 746F
 Horizon CROSS FOLDER AFC 746F
 Horizon CROSS FOLDER AFC 746F
 Horizon CROSS FOLDER AFC 746F
more images
Бугарија Sofia
178 km


HorizonCROSS FOLDER AFC 746F

Јавете се
Класифицирана реклама
 Horizon Japan AFC 502
 Horizon Japan AFC 502
 Horizon Japan AFC 502
 Horizon Japan AFC 502
 Horizon Japan AFC 502
 Horizon Japan AFC 502
 Horizon Japan AFC 502
 Horizon Japan AFC 502
 Horizon Japan AFC 502
 Horizon Japan AFC 502
more images
Словенија Miklavška Cesta 59a, 2311 Hoče, Slovenia
729 km


Horizon JapanAFC 502

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MBO 1540-2-X
 MBO 1540-2-X
 MBO 1540-2-X
more images
Унгарија Inárcs
660 km


MBO1540-2-X

Јавете се
Класифицирана реклама
 Horizon AFC-566FKT
 Horizon AFC-566FKT
more images
Унгарија Dabas
649 km


HorizonAFC-566FKT

Јавете се
Класифицирана реклама
 Horizon AFC 544 AKT
 Horizon AFC 544 AKT
 Horizon AFC 544 AKT
 Horizon AFC 544 AKT
 Horizon AFC 544 AKT
 Horizon AFC 544 AKT
 Horizon AFC 544 AKT
 Horizon AFC 544 AKT
 Horizon AFC 544 AKT
 Horizon AFC 544 AKT
 Horizon AFC 544 AKT
 Horizon AFC 544 AKT
more images
Унгарија Nagykáta
665 km


HorizonAFC 544 AKT

Јавете се
Класифицирана реклама
 Heidelberg Cylinder 56 x 82
 Heidelberg Cylinder 56 x 82
 Heidelberg Cylinder 56 x 82
more images
Полска Ząbkowice Śląskie
1.069 km


Heidelberg Cylinder 56 x 82

Јавете се
Класифицирана реклама
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
 Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives
more images
Бугарија Sofia
178 km


Stahl KM 78-4-2 KTLL FEM SBP 46 3 knives

Јавете се
Класифицирана реклама
 MBO T 800
 MBO T 800
 MBO T 800
 MBO T 800
 MBO T 800
 MBO T 800
 MBO T 800
 MBO T 800
more images
Германија Volkach
1.279 km


MBOT 800

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Morgana DocuFold Pro
 Morgana DocuFold Pro
 Morgana DocuFold Pro
 Morgana DocuFold Pro
 Morgana DocuFold Pro
 Morgana DocuFold Pro
more images
Полска Radom
1.089 km


MorganaDocuFold Pro

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Horizon PSX-56
 Horizon PSX-56
 Horizon PSX-56
 Horizon PSX-56
 Horizon PSX-56
 Horizon PSX-56
more images
Унгарија Dabas
649 km


HorizonPSX-56

Јавете се
Класифицирана реклама
 MATHIAS BÄUERLE MB MULTIPLI CAS 524
more images
Швајцарија Uzwil
1.369 km


MATHIAS BÄUERLE MBMULTIPLI CAS 524

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Stahl K38/4K
 Stahl K38/4K
 Stahl K38/4K
 Stahl K38/4K
 Stahl K38/4K
 Stahl K38/4K
more images
Германија Nürnberg
1.204 km


StahlK38/4K

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
 SpeedLine Folder Gluer SL 1100
more images
Бугарија Sofia
178 km


SpeedLine Folder Gluer SL 1100

Јавете се
Класифицирана реклама
 Horizon AFC-504AKT
 Horizon AFC-504AKT
 Horizon AFC-504AKT
 Horizon AFC-504AKT
more images
Германија Volkach
1.279 km


HorizonAFC-504AKT

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Morgana Major
 Morgana Major
 Morgana Major
 Morgana Major
 Morgana Major
 Morgana Major
 Morgana Major
more images
Полска Radom
1.089 km


MorganaMajor

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Herzog + Heymann M7.46-72-T8
 Herzog + Heymann M7.46-72-T8
 Herzog + Heymann M7.46-72-T8
 Herzog + Heymann M7.46-72-T8
 Herzog + Heymann M7.46-72-T8
 Herzog + Heymann M7.46-72-T8
 Herzog + Heymann M7.46-72-T8
 Herzog + Heymann M7.46-72-T8
 Herzog + Heymann M7.46-72-T8
more images
Швајцарија Lufingen
1.229 km


Herzog + HeymannM7.46-72-T8

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Heidelberger - Stahl SRT 66
more images
Германија Nürnberg
1.204 km


Heidelberger - StahlSRT 66

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Horizon AFC-746AKT
more images
Германија Volkach
1.279 km


HorizonAFC-746AKT

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
 Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro
more images
Полска Radom
1.089 km


Morgana Autocreaser Pro 50 + AutoFold Pro

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MBO ASP 66-2 ME
more images
Германија Nürnberg
1.204 km


MBOASP 66-2 ME

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Horizon AFC-566 FKT
 Horizon AFC-566 FKT
 Horizon AFC-566 FKT
 Horizon AFC-566 FKT
more images
Германија Volkach
1.279 km


HorizonAFC-566 FKT

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Horizon AFC-504 AKT
 Horizon AFC-504 AKT
 Horizon AFC-504 AKT
 Horizon AFC-504 AKT
 Horizon AFC-504 AKT
 Horizon AFC-504 AKT
 Horizon AFC-504 AKT
 Horizon AFC-504 AKT
 Horizon AFC-504 AKT
more images
Полска Radom
1.089 km


HorizonAFC-504 AKT

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MBO T500/4 + T500-2/4
 MBO T500/4 + T500-2/4
 MBO T500/4 + T500-2/4
 MBO T500/4 + T500-2/4
 MBO T500/4 + T500-2/4
 MBO T500/4 + T500-2/4
 MBO T500/4 + T500-2/4
 MBO T500/4 + T500-2/4
 MBO T500/4 + T500-2/4
 MBO T500/4 + T500-2/4
more images
Полска Radom
1.089 km


MBOT500/4 + T500-2/4

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MBO T540/4 + X-FW cross knife + delivery
 MBO T540/4 + X-FW cross knife + delivery
 MBO T540/4 + X-FW cross knife + delivery
 MBO T540/4 + X-FW cross knife + delivery
 MBO T540/4 + X-FW cross knife + delivery
 MBO T540/4 + X-FW cross knife + delivery
 MBO T540/4 + X-FW cross knife + delivery
 MBO T540/4 + X-FW cross knife + delivery
 MBO T540/4 + X-FW cross knife + delivery
 MBO T540/4 + X-FW cross knife + delivery
more images
Полска Radom
1.089 km


MBOT540/4 + X-FW cross knife + delivery

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MBO T535/6F
 MBO T535/6F
 MBO T535/6F
 MBO T535/6F
 MBO T535/6F
 MBO T535/6F
 MBO T535/6F
 MBO T535/6F
 MBO T535/6F
 MBO T535/6F
more images
Полска Radom
1.089 km


MBOT535/6F

Потврден дилер
Јавете се