категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за преклопување користени (482)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Машини за печатење и печатење Машини за завршна обработка Машини за преклопување
Класифицирана реклама
Словенија Miklavška Cesta 59a, 2311 Hoče, Slovenia
729 km
Horizon Japan AFC 502
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO T52/4X MBO T52/4X
more images
2
Германија Winkelhaid
1186 km
MBO T52/4X
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52 Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52
more images
13
Полска Radom
1089 km
Heidelberg Stahlfolder KH78-4KTL + SBP 46 + VFZ 52
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO SAP 46 MBO SAP 46
more images
2
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
MBO SAP 46
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Volkach
1279 km
Horizon AFC-746 F | folder | 6+knife+knife | 2010 | 55mio
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Stahl VFZ 52.D
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO FW II - 680/2 MBO FW II - 680/2 MBO FW II - 680/2
more images
3
Германија Weil der Stadt
1280 km
MBO FW II - 680/2
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Salzgitter
1446 km
Stahl K56/4KTL
1984
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Morgana DigiFold Pro Morgana DigiFold Pro Morgana DigiFold Pro Morgana DigiFold Pro Morgana DigiFold Pro Morgana DigiFold Pro Morgana DigiFold Pro Morgana DigiFold Pro Morgana DigiFold Pro
more images
9
Полска Radom
1089 km
Morgana DigiFold Pro
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6 HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6 HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6 HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6 HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6 HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6
more images
6
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
HEIDELBERG STAHLFOLDER TH-82-6.6
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon GFB-74 Horizon GFB-74
more images
2
Германија Volkach
1279 km
Horizon GFB-74
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg-Stahlfolder Ti 52/4 SAK
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO T 45/4-X - F MBO T 45/4-X - F MBO T 45/4-X - F
more images
3
Германија Weil der Stadt
1280 km
MBO T 45/4-X - F
1991
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl K78/4KTLL Stahl K78/4KTLL Stahl K78/4KTLL Stahl K78/4KTLL Stahl K78/4KTLL Stahl K78/4KTLL Stahl K78/4KTLL Stahl K78/4KTLL
more images
8
Германија Salzgitter
1446 km
Stahl K78/4KTLL
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Morgana DigiFold Morgana DigiFold Morgana DigiFold Morgana DigiFold Morgana DigiFold Morgana DigiFold Morgana DigiFold Morgana DigiFold
more images
8
Полска Radom
1089 km
Morgana DigiFold
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO T-400 / 4-K MBO T-400 / 4-K MBO T-400 / 4-K MBO T-400 / 4-K MBO T-400 / 4-K MBO T-400 / 4-K MBO T-400 / 4-K MBO T-400 / 4-K
more images
8
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
MBO T-400 / 4-K
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon AF-566 F + T-564 F | folder | 6+4 | 2011 | 93 mio Horizon AF-566 F + T-564 F | folder | 6+4 | 2011 | 93 mio Horizon AF-566 F + T-564 F | folder | 6+4 | 2011 | 93 mio Horizon AF-566 F + T-564 F | folder | 6+4 | 2011 | 93 mio Horizon AF-566 F + T-564 F | folder | 6+4 | 2011 | 93 mio Horizon AF-566 F + T-564 F | folder | 6+4 | 2011 | 93 mio
more images
6
Германија Volkach
1279 km
Horizon AF-566 F + T-564 F | folder | 6+4 | 2011 | 93 mio
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg VSA 66.1 Heidelberg VSA 66.1 Heidelberg VSA 66.1 Heidelberg VSA 66.1 Heidelberg VSA 66.1 Heidelberg VSA 66.1
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg VSA 66.1
1996
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg Stahlfolder Ti 55/44-KBK - R Heidelberg Stahlfolder Ti 55/44-KBK - R
more images
2
Германија Weil der Stadt
1280 km
Heidelberg Stahlfolder Ti 55/44-KBK - R
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon AFC 546 AKT Horizon AFC 546 AKT Horizon AFC 546 AKT Horizon AFC 546 AKT Horizon AFC 546 AKT Horizon AFC 546 AKT Horizon AFC 546 AKT
more images
7
Германија
1369 km
Horizon AFC 546 AKT
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Morgana Major Morgana Major Morgana Major Morgana Major Morgana Major Morgana Major Morgana Major
more images
7
Полска Radom
1089 km
Morgana Major
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MB Bäuerle Multimaster CAS 35 MB Bäuerle Multimaster CAS 35 MB Bäuerle Multimaster CAS 35
more images
3
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
MB Bäuerle Multimaster CAS 35
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon AFC-546 AKT | folder | 6+knife+2 | 30 mio Horizon AFC-546 AKT | folder | 6+knife+2 | 30 mio Horizon AFC-546 AKT | folder | 6+knife+2 | 30 mio Horizon AFC-546 AKT | folder | 6+knife+2 | 30 mio Horizon AFC-546 AKT | folder | 6+knife+2 | 30 mio Horizon AFC-546 AKT | folder | 6+knife+2 | 30 mio
more images
6
Германија Volkach
1279 km
Horizon AFC-546 AKT | folder | 6+knife+2 | 30 mio
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Hefter TF Master M
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO K800 MBO K800 MBO K800 MBO K800
more images
4
Словенија Perhavčeva ulica 44, 2000 Maribor, Slovenia
732 km
MBO K800
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mathias Bauerle Loader Mathias Bauerle Loader Mathias Bauerle Loader Mathias Bauerle Loader Mathias Bauerle Loader
more images
5
Полска Radom
1089 km
Mathias Bauerle Loader
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO T540-1-54/4-T540-2-X MBO T540-1-54/4-T540-2-X MBO T540-1-54/4-T540-2-X MBO T540-1-54/4-T540-2-X MBO T540-1-54/4-T540-2-X MBO T540-1-54/4-T540-2-X
more images
6
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
MBO T540-1-54/4-T540-2-X
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Volkach
1279 km
Horizon AFC-546 AKT | folder | 6+knife+2 | 2004 | 26.5 mio
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl K 56/4-KTL Stahl K 56/4-KTL Stahl K 56/4-KTL Stahl K 56/4-KTL Stahl K 56/4-KTL Stahl K 56/4-KTL
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Stahl K 56/4-KTL
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO T 45-1-45/4 MBO T 45-1-45/4 MBO T 45-1-45/4 MBO T 45-1-45/4 MBO T 45-1-45/4 MBO T 45-1-45/4
more images
6
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
MBO T 45-1-45/4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Volkach
1279 km
Horizon AFC-566 FKT | folder | 6+knife+2 | 76 mio
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO Couple box MBO Couple box MBO Couple box MBO Couple box MBO Couple box MBO Couple box
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
MBO Couple box
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STAHL VFZ 43 STAHL VFZ 43 STAHL VFZ 43
more images
3
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
STAHL VFZ 43
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TechniFold TriCraser TechniFold TriCraser
more images
2
Германија Volkach
1279 km
TechniFold TriCraser
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg 82 Digital Heidelberg 82 Digital Heidelberg 82 Digital Heidelberg 82 Digital Heidelberg 82 Digital Heidelberg 82 Digital
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg 82 Digital
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon AFC-746 F | folder | 6+knife+knife | 2011 | 45 mio Horizon AFC-746 F | folder | 6+knife+knife | 2011 | 45 mio Horizon AFC-746 F | folder | 6+knife+knife | 2011 | 45 mio Horizon AFC-746 F | folder | 6+knife+knife | 2011 | 45 mio Horizon AFC-746 F | folder | 6+knife+knife | 2011 | 45 mio Horizon AFC-746 F | folder | 6+knife+knife | 2011 | 45 mio
more images
6
Германија Volkach
1279 km
Horizon AFC-746 F | folder | 6+knife+knife | 2011 | 45 mio
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl KC 66/4-KTL Stahl KC 66/4-KTL Stahl KC 66/4-KTL Stahl KC 66/4-KTL Stahl KC 66/4-KTL Stahl KC 66/4-KTL
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Stahl KC 66/4-KTL
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon AFC-504 AKT Horizon AFC-504 AKT Horizon AFC-504 AKT Horizon AFC-504 AKT Horizon AFC-504 AKT
more images
5
Германија Volkach
1279 km
Horizon AFC-504 AKT
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heidelberg-Stahlfolder KH82-4KTL - Palamides Alpha 500 Plus Heidelberg-Stahlfolder KH82-4KTL - Palamides Alpha 500 Plus Heidelberg-Stahlfolder KH82-4KTL - Palamides Alpha 500 Plus Heidelberg-Stahlfolder KH82-4KTL - Palamides Alpha 500 Plus Heidelberg-Stahlfolder KH82-4KTL - Palamides Alpha 500 Plus Heidelberg-Stahlfolder KH82-4KTL - Palamides Alpha 500 Plus
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Heidelberg-Stahlfolder KH82-4KTL - Palamides Alpha 500 Plus
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO T540-6 + T530-4 MBO T540-6 + T530-4 MBO T540-6 + T530-4 MBO T540-6 + T530-4 MBO T540-6 + T530-4 MBO T540-6 + T530-4
more images
6
Германија Volkach
1279 km
MBO T540-6 + T530-4
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Palamides Alpha 700 Plus
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO T79-2-81/4 MBO T79-2-81/4 MBO T79-2-81/4 MBO T79-2-81/4 MBO T79-2-81/4 MBO T79-2-81/4
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
MBO T79-2-81/4
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO T79-3-46/2 MBO T79-3-46/2 MBO T79-3-46/2 MBO T79-3-46/2 MBO T79-3-46/2 MBO T79-3-46/2
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
MBO T79-3-46/2
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
MBO SBAP 46-ME
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MBO ASP 66 - 2 ME MBO ASP 66 - 2 ME MBO ASP 66 - 2 ME MBO ASP 66 - 2 ME MBO ASP 66 - 2 ME MBO ASP 66 - 2 ME
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
MBO ASP 66 - 2 ME
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl STA 30 Stahl STA 30 Stahl STA 30 Stahl STA 30 Stahl STA 30 Stahl STA 30
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Stahl STA 30
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
MBO ASP 66 - 2 ME
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Nürnberg
1204 km
Stahl KC66/6-KTL
1992
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl VFZ 52 Stahl VFZ 52 Stahl VFZ 52 Stahl VFZ 52 Stahl VFZ 52 Stahl VFZ 52
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Stahl VFZ 52
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl T 36.4/KB Stahl T 36.4/KB Stahl T 36.4/KB Stahl T 36.4/KB Stahl T 36.4/KB Stahl T 36.4/KB
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Stahl T 36.4/KB
1989
Втора рака
Јавете се