категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали
Класифицирана реклама
Xerox Colour C60 inkl Broschürenfinisher erst ca. 378.000 Ausdrucke Xerox Colour C60 inkl Broschürenfinisher erst ca. 378.000 Ausdrucke Xerox Colour C60 inkl Broschürenfinisher erst ca. 378.000 Ausdrucke Xerox Colour C60 inkl Broschürenfinisher erst ca. 378.000 Ausdrucke Xerox Colour C60 inkl Broschürenfinisher erst ca. 378.000 Ausdrucke Xerox Colour C60 inkl Broschürenfinisher erst ca. 378.000 Ausdrucke Xerox Colour C60 inkl Broschürenfinisher erst ca. 378.000 Ausdrucke Xerox Colour C60 inkl Broschürenfinisher erst ca. 378.000 Ausdrucke Xerox Colour C60 inkl Broschürenfinisher erst ca. 378.000 Ausdrucke Xerox Colour C60 inkl Broschürenfinisher erst ca. 378.000 Ausdrucke
more images
10
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Xerox Colour C60 inkl Broschürenfinisher erst ca. 378.000 Ausdrucke
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox C60 Xerox C60
more images
2
Холандија Niederlande
1707 km
Xerox C60
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CTS C-60/600 CTS C-60/600 CTS C-60/600 CTS C-60/600 CTS C-60/600 CTS C-60/600 CTS C-60/600 CTS C-60/600 CTS C-60/600
more images
9
Германија Borken
1603 km
CTS C-60/600
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Somaco C60, 500x200x300mm Somaco C60, 500x200x300mm Somaco C60, 500x200x300mm Somaco C60, 500x200x300mm Somaco C60, 500x200x300mm Somaco C60, 500x200x300mm Somaco C60, 500x200x300mm Somaco C60, 500x200x300mm Somaco C60, 500x200x300mm Somaco C60, 500x200x300mm
more images
10
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Somaco C60, 500x200x300mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox C60 Vivid-Kit Gold/silver/clear/white Xerox C60 Vivid-Kit Gold/silver/clear/white Xerox C60 Vivid-Kit Gold/silver/clear/white Xerox C60 Vivid-Kit Gold/silver/clear/white Xerox C60 Vivid-Kit Gold/silver/clear/white
more images
5
Холандија Weesp
1734 km
Xerox C60 Vivid-Kit Gold/silver/clear/white
2020
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60
more images
15
Австрија Linz
943 km
XEROX XEROX Digital Color Press C60
2019
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Trumpf TrumaBend C60 Trumpf TrumaBend C60 Trumpf TrumaBend C60 Trumpf TrumaBend C60 Trumpf TrumaBend C60 Trumpf TrumaBend C60 Trumpf TrumaBend C60 Trumpf TrumaBend C60 Trumpf TrumaBend C60
more images
9
Латвија Latvia
1712 km
Trumpf TrumaBend C60
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox Color C60 Xerox Color C60 Xerox Color C60 Xerox Color C60
more images
4
Германија Weyhe
1594 km
Xerox Color C60
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hedelius C60-2500 Hedelius C60-2500 Hedelius C60-2500 Hedelius C60-2500 Hedelius C60-2500 Hedelius C60-2500 Hedelius C60-2500 Hedelius C60-2500 Hedelius C60-2500
more images
9
Германија Werlte
1638 km
Hedelius C60-2500
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250 Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250 Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250 Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250 Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250 Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250
more images
6
Германија Horst
1627 km
Cortelia - Amandus Kahl C 60 - 1250
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
XEROX COLOUR COLOR C60 PRESS XEROX COLOUR COLOR C60 PRESS XEROX COLOUR COLOR C60 PRESS XEROX COLOUR COLOR C60 PRESS
more images
4
XEROX COLOUR COLOR C60 PRESS
2015
Ново
Класифицирана реклама
Холандија Geleen
1602 km
Xerox Colour C60 + GBC® AdvancedPunch™
2016
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox Colour C60/C70 Xerox Colour C60/C70 Xerox Colour C60/C70
more images
3
Германија Hannover
(Локација на дилерот)
1502 km
Xerox Colour C60/C70
2017
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox Colour C60 Xerox Colour C60 Xerox Colour C60
more images
3
Германија Hannover
1502 km
Xerox Colour C60
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H DECKEL MAHO DMC 60H
more images
9
Словенија
740 km
DECKEL MAHO DMC 60H
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V Hermle C 600 V
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hermle C 600 V
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија
763 km
KRAFT (Robbi) Omicron CNC 60 Serie
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF tc 600L TRUMPF tc 600L TRUMPF tc 600L TRUMPF tc 600L TRUMPF tc 600L TRUMPF tc 600L TRUMPF tc 600L TRUMPF tc 600L TRUMPF tc 600L TRUMPF tc 600L TRUMPF tc 600L TRUMPF tc 600L
more images
12
Словачка Beckov
854 km
TRUMPF tc 600L
1999
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600 WEEKE BHC 600
more images
15
Италија
763 km
WEEKE BHC 600
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA HD-TC 60170 HESSE by DURMA HD-TC 60170
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA HD-TC 60170
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U Arburg 320C 600-250U
more images
15
Словачка Trenčín
860 km
Arburg 320C 600-250U
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4 DMG DMC 60 H - RS4
more images
12
Германија Olching
1101 km
DMG DMC 60 H - RS4
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000
more images
12
Германија Friedberg
1135 km
Combilift C6000
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U HERMLE C600U
more images
8
Австрија
1021 km
HERMLE C600U
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon VAC-60Hm | collator | 6stations | 2005 Horizon VAC-60Hm | collator | 6stations | 2005 Horizon VAC-60Hm | collator | 6stations | 2005 Horizon VAC-60Hm | collator | 6stations | 2005
more images
4
Германија Volkach
1279 km
Horizon VAC-60Hm | collator | 6stations | 2005
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Plastmac sc6000s
more images
1
Словенија Slovenija
740 km
Plastmac sc6000s
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIANCO 350 A CNC 60° BIANCO 350 A CNC 60° BIANCO 350 A CNC 60° BIANCO 350 A CNC 60°
more images
4
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
BIANCO 350 A CNC 60°
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schwarze Robitec CNC 60 TB MR Schwarze Robitec CNC 60 TB MR Schwarze Robitec CNC 60 TB MR Schwarze Robitec CNC 60 TB MR Schwarze Robitec CNC 60 TB MR Schwarze Robitec CNC 60 TB MR
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Schwarze Robitec CNC 60 TB MR
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W
more images
6
Германија Offenburg
1327 km
TRUMPF TruMatic 6000 FMC -1300 2700W
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Полска Cieszyn
938 km
Konica Minolta C 6085
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Horizon VAC-60Ha VAC-60Hm SPF-20A FC-20A Horizon VAC-60Ha VAC-60Hm SPF-20A FC-20A Horizon VAC-60Ha VAC-60Hm SPF-20A FC-20A Horizon VAC-60Ha VAC-60Hm SPF-20A FC-20A
more images
4
Германија Volkach
1279 km
Horizon VAC-60Ha VAC-60Hm SPF-20A FC-20A
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Monforts MNC 602-E Monforts MNC 602-E Monforts MNC 602-E Monforts MNC 602-E Monforts MNC 602-E Monforts MNC 602-E Monforts MNC 602-E Monforts MNC 602-E
more images
8
Романија Cugir
488 km
Monforts MNC 602-E
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 320C 600-250 Arburg 320C 600-250 Arburg 320C 600-250 Arburg 320C 600-250 Arburg 320C 600-250
more images
5
Полска Łódź
1150 km
Arburg 320C 600-250
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC) Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC) Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC) Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC) Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC) Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC)
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Schilt Engineering BV SBC 60 SP (PLC)
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627 HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627
more images
14
Чешка република Beroun
1104 km
HERMLE C 600 U 5 OS INV 25627
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL-MAHO DMC 60 H DECKEL-MAHO DMC 60 H DECKEL-MAHO DMC 60 H DECKEL-MAHO DMC 60 H DECKEL-MAHO DMC 60 H
more images
5
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
DECKEL-MAHO DMC 60 H
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000
more images
3
Германија Oberschweinbach
1112 km
Combilift C6000
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000
more images
9
Германија Crailsheim
1237 km
Combilift C6000
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg 370C 600-100 Arburg 370C 600-100 Arburg 370C 600-100 Arburg 370C 600-100 Arburg 370C 600-100 Arburg 370C 600-100 Arburg 370C 600-100 Arburg 370C 600-100 Arburg 370C 600-100 Arburg 370C 600-100
more images
10
Полска Łódź
1150 km
Arburg 370C 600-100
1995
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SALVAMAC CLASSIC 60 SALVAMAC CLASSIC 60 SALVAMAC CLASSIC 60 SALVAMAC CLASSIC 60
more images
4
Италија Conegliano
896 km
SALVAMAC CLASSIC 60
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
CHARMILLES Penta CNC 60 INV 23815 CHARMILLES Penta CNC 60 INV 23815 CHARMILLES Penta CNC 60 INV 23815
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
CHARMILLES Penta CNC 60 INV 23815
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T Deckel Maho DMC60T
more images
14
Германија Geretsried
1069 km
Deckel Maho DMC60T
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Arburg Arburg 320C 600-225 Arburg Arburg 320C 600-225 Arburg Arburg 320C 600-225 Arburg Arburg 320C 600-225 Arburg Arburg 320C 600-225 Arburg Arburg 320C 600-225 Arburg Arburg 320C 600-225 Arburg Arburg 320C 600-225 Arburg Arburg 320C 600-225 Arburg Arburg 320C 600-225 Arburg Arburg 320C 600-225 Arburg Arburg 320C 600-225
more images
12
Унгарија Gyöngyössolymos
711 km
Arburg Arburg 320C 600-225
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000 Combilift C6000
more images
10
Германија Crailsheim
1237 km
Combilift C6000
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Volkach
1279 km
Horizon VAC-600Ha / 4 Stationen
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMC 60 T RS3 DECKEL MAHO DMC 60 T RS3 DECKEL MAHO DMC 60 T RS3 DECKEL MAHO DMC 60 T RS3 DECKEL MAHO DMC 60 T RS3 DECKEL MAHO DMC 60 T RS3 DECKEL MAHO DMC 60 T RS3
more images
7
Германија
1369 km
DECKEL MAHO DMC 60 T RS3
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
1531 km
DECKEL MAHO DMC 60 U duoBLOCK
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL Combilift C6000SL
more images
10
Германија Friedberg
1135 km
Combilift C6000SL
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4
more images
15
Германија Striegistal
1238 km
Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4
1999
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено C60

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.