категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Дигитални машини за печатење користени

Машини за печатење и печатење Дигитални машини за печатење
Класифицирана реклама
Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050 Riso ComColor 9050
more images
14
Македонија Skopje
52 km
Riso ComColor 9050
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BUSKRO CANADA ATLAS 5 heads each with 3 BUSKRO CANADA ATLAS 5 heads each with 3 BUSKRO CANADA ATLAS 5 heads each with 3 BUSKRO CANADA ATLAS 5 heads each with 3 BUSKRO CANADA ATLAS 5 heads each with 3 BUSKRO CANADA ATLAS 5 heads each with 3 BUSKRO CANADA ATLAS 5 heads each with 3
more images
7
Србија Beograd
376 km
BUSKRO CANADA ATLAS 5 heads each with 3" print width
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KIP color 80
more images
1
Грција Thessaloniki
152 km
KIP color 80
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Roland VersaExpress RF-640 Roland VersaExpress RF-640 Roland VersaExpress RF-640 Roland VersaExpress RF-640 Roland VersaExpress RF-640
more images
5
Бугарија Димитровград
324 km
Roland VersaExpress RF-640
2015
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Konica Minolta AccurioPress 6120 Konica Minolta AccurioPress 6120 Konica Minolta AccurioPress 6120 Konica Minolta AccurioPress 6120
more images
4
Романија Șura Mică
506 km
Konica Minolta AccurioPress 6120
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox D110
more images
1
Унгарија Budapest
685 km
Xerox D110
2019
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Oce VarioStream 7450 Oce VarioStream 7450 Oce VarioStream 7450 Oce VarioStream 7450 Oce VarioStream 7450 Oce VarioStream 7450 Oce VarioStream 7450
more images
7
Романија Galați
664 km
Oce VarioStream 7450
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo HP indigo 3000 series complete laser HP Indigo HP indigo 3000 series complete laser HP Indigo HP indigo 3000 series complete laser
more images
3
Романија Iași
774 km
HP Indigo HP indigo 3000 series complete laser
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Oce Canon VarioPrint i300 Oce Canon VarioPrint i300 Oce Canon VarioPrint i300 Oce Canon VarioPrint i300
more images
4
Словенија Slowenien
740 km
Oce Canon VarioPrint i300
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DTG VIPER 2 DTG VIPER 2 DTG VIPER 2 DTG VIPER 2 DTG VIPER 2 DTG VIPER 2 DTG VIPER 2 DTG VIPER 2 DTG VIPER 2 DTG VIPER 2
more images
10
Полска Stary Sącz
890 km
DTG VIPER 2
2015
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mimaki CJV 150-107 Mimaki CJV 150-107 Mimaki CJV 150-107 Mimaki CJV 150-107 Mimaki CJV 150-107 Mimaki CJV 150-107 Mimaki CJV 150-107
more images
7
Mimaki CJV 150-107
2016
Втора рака
Класифицирана реклама
Xerox C75
more images
1
Унгарија Budapest
685 km
Xerox C75
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60
more images
15
Австрија Linz
943 km
XEROX XEROX Digital Color Press C60
2019
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo Donaldosn Ultrafilter chiller HP Indigo Donaldosn Ultrafilter chiller HP Indigo Donaldosn Ultrafilter chiller
more images
3
Романија Iași
774 km
HP Indigo Donaldosn Ultrafilter chiller
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Canon Océ VarioPrints 5xxx
more images
1
Словенија Slowenien
740 km
Canon Océ VarioPrints 5xxx
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
KODAK NEXPRESS ZX3900 KODAK NEXPRESS ZX3900 KODAK NEXPRESS ZX3900 KODAK NEXPRESS ZX3900 KODAK NEXPRESS ZX3900 KODAK NEXPRESS ZX3900 KODAK NEXPRESS ZX3900 KODAK NEXPRESS ZX3900 KODAK NEXPRESS ZX3900 KODAK NEXPRESS ZX3900 KODAK NEXPRESS ZX3900 KODAK NEXPRESS ZX3900
more images
12
Швајцарија Höri
(Локација на дилерот)
1235 km
KODAK NEXPRESS ZX3900
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Fuji Advance X2 Fuji Advance X2 Fuji Advance X2 Fuji Advance X2 Fuji Advance X2
more images
5
Унгарија Budapest
690 km
Fuji Advance X2
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox D95 Xerox D95 Xerox D95
more images
3
Унгарија Budapest
685 km
Xerox D95
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550
more images
15
Австрија Linz
943 km
XEROX XEROX Digital Color Press C550
2016
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series ) HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series )
more images
10
Романија Iași
774 km
HP Indigo UltraStream 2000 ( 3000 series )
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
XEROX DocuColor 5000 A XEROX DocuColor 5000 A XEROX DocuColor 5000 A
more images
3
Полска Stary Sącz
890 km
XEROX DocuColor 5000 A
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Konica Minolta AccurioPress C3080 Konica Minolta AccurioPress C3080 Konica Minolta AccurioPress C3080
more images
3
Полска Cieszyn
938 km
Konica Minolta AccurioPress C3080
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AGFA MGI DP8700 XL+ Meteor Papier+Plastik AGFA MGI DP8700 XL+ Meteor Papier+Plastik
more images
2
Швајцарија Bischofszell
1187 km
AGFA MGI DP8700 XL+ Meteor Papier+Plastik
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox C60 Xerox C60 Xerox C60 Xerox C60 Xerox C60 Xerox C60
more images
6
Унгарија Budapest
685 km
Xerox C60
2017
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mimaki CJV150-75
more images
1
Австрија Wien
(Локација на дилерот)
851 km
Mimaki CJV150-75
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MGI MGI JETVARNISH 3DS & iFOIL S MGI MGI JETVARNISH 3DS & iFOIL S MGI MGI JETVARNISH 3DS & iFOIL S
more images
3
Македонија Skopje
53 km
MGI MGI JETVARNISH 3DS & iFOIL S
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SwissQprint Impala UV
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Konica Minolta C1100 Konica Minolta C1100
more images
2
Полска Cieszyn
938 km
Konica Minolta C1100
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BDT VX 370 FEEDER RICOH BDT VX 370 FEEDER RICOH BDT VX 370 FEEDER RICOH BDT VX 370 FEEDER RICOH BDT VX 370 FEEDER RICOH BDT VX 370 FEEDER RICOH BDT VX 370 FEEDER RICOH BDT VX 370 FEEDER RICOH BDT VX 370 FEEDER RICOH BDT VX 370 FEEDER RICOH
more images
10
Швајцарија Bischofszell
1187 km
BDT VX 370 FEEDER RICOH
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox 800 Xerox 800 Xerox 800
more images
3
Унгарија Budapest
685 km
Xerox 800
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Epson SC-F3000
more images
1
Германија Mindelheim
1138 km
Epson SC-F3000
2021
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Босна и Херцеговина Bijeljina
406 km
Xerox Versant 3100
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kornit Breeze Kornit Breeze Kornit Breeze Kornit Breeze Kornit Breeze Kornit Breeze Kornit Breeze Kornit Breeze
more images
8
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Kornit Breeze
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Konica Minolta C1060
more images
1
Полска Cieszyn
938 km
Konica Minolta C1060
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Konica Minolta C6000
more images
1
Германија Renningen
1281 km
Konica Minolta C6000
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox Versant 2100 Xerox Versant 2100 Xerox Versant 2100 Xerox Versant 2100 Xerox Versant 2100 Xerox Versant 2100 Xerox Versant 2100
more images
7
Унгарија Budapest
685 km
Xerox Versant 2100
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Scitex TurboJet 8350 HP Scitex TurboJet 8350 HP Scitex TurboJet 8350 HP Scitex TurboJet 8350 HP Scitex TurboJet 8350
more images
5
Чешка република 1128, Mladoboleslavská 902/9, 197 00 Praha 19, Czechia
1099 km
HP Scitex TurboJet 8350
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox D110
more images
1
Австрија Saalfelden am Steinernen Meer
958 km
Xerox D110
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox Color 800 Press Xerox Color 800 Press Xerox Color 800 Press Xerox Color 800 Press Xerox Color 800 Press Xerox Color 800 Press
more images
6
Германија Nürnberg
1204 km
Xerox Color 800 Press
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Mappano
1201 km
Xerox VERSANT 180 PRESS
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECARO INDUSTRIES R 300B - S2-015 DECARO INDUSTRIES R 300B - S2-015 DECARO INDUSTRIES R 300B - S2-015
more images
3
Лихтенштајн Ruggell
1155 km
DECARO INDUSTRIES R 300B - S2-015
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox Vivid kit
more images
1
Унгарија Budapest
685 km
Xerox Vivid kit
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox Xerox XWFIJP2000 Xerox Xerox XWFIJP2000 Xerox Xerox XWFIJP2000 Xerox Xerox XWFIJP2000
more images
4
Чешка република 1128, Mladoboleslavská 902/9, 197 00 Praha 19, Czechia
1099 km
Xerox Xerox XWFIJP2000
2016
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500 Oce Page Stream 440 and Page Stream 500
more images
15
Полска Piotrków Trybunalski
1102 km
Oce Page Stream 440 and Page Stream 500
2003
неисправен носач за резервни делови (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Canon iR Advance 6555i PRT NEUGERÄT inkl. Finisher V2 Canon iR Advance 6555i PRT NEUGERÄT inkl. Finisher V2 Canon iR Advance 6555i PRT NEUGERÄT inkl. Finisher V2
more images
3
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Canon iR Advance 6555i PRT NEUGERÄT inkl. Finisher V2
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox NV144EA Xerox NV144EA Xerox NV144EA Xerox NV144EA
more images
4
Унгарија Budapest
685 km
Xerox NV144EA
2018
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Durst Durst RHO 500R Durst Durst RHO 500R Durst Durst RHO 500R Durst Durst RHO 500R Durst Durst RHO 500R Durst Durst RHO 500R
more images
6
Чешка република 1128, Mladoboleslavská 902/9, 197 00 Praha 19, Czechia
1099 km
Durst Durst RHO 500R
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Xerox PrimeLink C9065 inkl. Paperdeck + Finisher + Fiery E400-07
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox J75 Xerox J75
more images
2
Унгарија Budapest
685 km
Xerox J75
2018
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox Xerox IGEN 150/4 gen Xerox Xerox IGEN 150/4 gen Xerox Xerox IGEN 150/4 gen
more images
3
Чешка република Mladoboleslavská 1128, 197 00 Praha 19, Czechia
1100 km
Xerox Xerox IGEN 150/4 gen
2014
многу добро (користено)
Јавете се

Искористено Дигитални машини за печатење

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.