категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Дигитални машини за печатење користени (462)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
Машини за печатење и печатење Дигитални машини за печатење
Класифицирана реклама
Epson UV 2513-H
more images
1
Epson UV 2513-H
како нов (изложбена машина)
Класифицирана реклама
Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110 Riso ComCOLOR 3110
more images
8
Грција ΕΟ3, Εορδαία 502 00, Ελλάδα
117 km
Riso ComCOLOR 3110
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110 Apex 7110
more images
15
Унгарија Nagykanizsa
660 km
Apex 7110
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Bischofszell
1187 km
AGFA ANAPURNA M2540 FB
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Konica Minolta C1085
more images
1
Полска Cieszyn
938 km
Konica Minolta C1085
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
SwissQprint Impala UV
2014
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550
more images
15
Австрија Linz
943 km
XEROX XEROX Digital Color Press C550
2016
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Riso RZ-1070 Riso RZ-1070 Riso RZ-1070 Riso RZ-1070
more images
4
Грција Πτολεμαΐδα
122 km
Riso RZ-1070
2012
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Riso FW5230 A3 Riso FW5230 A3 Riso FW5230 A3 Riso FW5230 A3 Riso FW5230 A3 Riso FW5230 A3 Riso FW5230 A3
more images
7
Германија München
1080 km
Riso FW5230 A3
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Canon Océ Arizona® 318 GL UV Canon Océ Arizona® 318 GL UV Canon Océ Arizona® 318 GL UV Canon Océ Arizona® 318 GL UV
more images
4
Австрија Schildbach 230, 8230, Österreich
780 km
Canon Océ Arizona® 318 GL UV
2014
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matti R540
more images
1
Швајцарија Sulgen
1193 km
Matti R540
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
 GRAPHTEC CE 6000-40 PLUS  GRAPHTEC CE 6000-40 PLUS  GRAPHTEC CE 6000-40 PLUS  GRAPHTEC CE 6000-40 PLUS  GRAPHTEC CE 6000-40 PLUS
more images
5
Полска Włocławek
1244 km
GRAPHTEC CE 6000-40 PLUS
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60 XEROX XEROX Digital Color Press C60
more images
15
Австрија Linz
943 km
XEROX XEROX Digital Color Press C60
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Riso ComColor 7150 Riso ComColor 7150 Riso ComColor 7150 Riso ComColor 7150 Riso ComColor 7150 Riso ComColor 7150
more images
6
Грција ΕΟ3, Εορδαία 502 00, Ελλάδα
117 km
Riso ComColor 7150
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000 HP Indigo WS6000
more images
10
Австрија Kufstein
1008 km
HP Indigo WS6000
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VUTEK QS 220 VUTEK QS 220 VUTEK QS 220 VUTEK QS 220 VUTEK QS 220 VUTEK QS 220
more images
6
Романија Măgurele
465 km
VUTEK QS 220
2011
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EFI 32h EFI 32h EFI 32h EFI 32h EFI 32h EFI 32h EFI 32h EFI 32h EFI 32h EFI 32h EFI 32h EFI 32h EFI 32h EFI 32h
more images
14
Полска Warszawa
1178 km
EFI 32h
2022
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKI 9541 OKI 9541 OKI 9541 OKI 9541 OKI 9541 OKI 9541 OKI 9541
more images
7
Полска Włocławek
1244 km
OKI 9541
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550 XEROX XEROX Digital Color Press C550
more images
15
Австрија Linz
943 km
XEROX XEROX Digital Color Press C550
2016
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Македонија Skopje
52 km
Riso ComColor 9050
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HP Indigo WS4600 HP Indigo WS4600 HP Indigo WS4600 HP Indigo WS4600
more images
4
Италија Genova
1086 km
HP Indigo WS4600
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
XEROX 700 Digital Colour Press XEROX 700 Digital Colour Press XEROX 700 Digital Colour Press XEROX 700 Digital Colour Press XEROX 700 Digital Colour Press XEROX 700 Digital Colour Press
more images
6
Германија
1369 km
XEROX 700 Digital Colour Press
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600 Kodak Nexpress S3000 S3600
more images
15
Полска Trzebiatów
1466 km
Kodak Nexpress S3000 S3600
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OCE OCE VS7450 - VarioStream OCE OCE VS7450 - VarioStream OCE OCE VS7450 - VarioStream OCE OCE VS7450 - VarioStream
more images
4
Романија Bucharest
473 km
OCE OCE VS7450 - VarioStream
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75 XEROX Color Press J75
more images
15
Австрија Linz
943 km
XEROX Color Press J75
2018
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ricoh PRO C7100 Ricoh PRO C7100 Ricoh PRO C7100 Ricoh PRO C7100
more images
4
Германија Flörsheim am Main
1391 km
Ricoh PRO C7100
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S DURST RHO P10 200S
more images
13
Италија Via Torino, 10060 Airasca TO, Italia
1210 km
DURST RHO P10 200S
2013
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox CPJ75 Xerox CPJ75 Xerox CPJ75 Xerox CPJ75 Xerox CPJ75
more images
5
Германија
1369 km
Xerox CPJ75
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Konica Minolta Press 1250 eP inkl. Finisher + Paperdeck
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Epson TM-C7500G Epson TM-C7500G Epson TM-C7500G Epson TM-C7500G Epson TM-C7500G
more images
5
Epson TM-C7500G
како нов (изложбена машина)
Класифицирана реклама
Германија
1531 km
Xeikon CX3 | Xeikon Gold Service
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RISO RISO GD 9630 RISO RISO GD 9630 RISO RISO GD 9630 RISO RISO GD 9630 RISO RISO GD 9630 RISO RISO GD 9630 RISO RISO GD 9630 RISO RISO GD 9630 RISO RISO GD 9630 RISO RISO GD 9630
more images
10
Германија München
1080 km
RISO RISO GD 9630
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Konica Minolta AccurioPress 6136
more images
1
Полска Cieszyn
938 km
Konica Minolta AccurioPress 6136
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
YTO P20R6 YTO P20R6 YTO P20R6
more images
3
Швајцарија Dietlikon
1224 km
YTO P20R6
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Xerox Nuvera 144 inkl. 2x Paperdeck + High Capacity Stacker
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Guangzhou Douyin Special Equipment Co., TS 650 Guangzhou Douyin Special Equipment Co., TS 650 Guangzhou Douyin Special Equipment Co., TS 650 Guangzhou Douyin Special Equipment Co., TS 650 Guangzhou Douyin Special Equipment Co., TS 650
more images
5
Франција Freyming-Merlebach
1434 km
Guangzhou Douyin Special Equipment Co., TS 650
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1531 km
ABG Digicon Omega Series 2
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press Xerox Versant 80 Press
more images
13
Германија Winkelhaid
(Локација на дилерот)
1186 km
Xerox Versant 80 Press
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Konica Minolta AccurioPress C3080 Konica Minolta AccurioPress C3080
more images
2
Полска Cieszyn
938 km
Konica Minolta AccurioPress C3080
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Konica Minolta TN017- toners
more images
1
Чешка република Litomyšl
1010 km
Konica Minolta TN017- toners
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Langenfeld (Rheinland)
1547 km
Xerox Nuvera 120 EA inkl. Stacker + 3x Paperdeck
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Konica Minolta C 1085 Konica Minolta C 1085 Konica Minolta C 1085 Konica Minolta C 1085
more images
4
Франција Liévin
1759 km
Konica Minolta C 1085
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1531 km
ABG Digicon Omega Series 1
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SER.TEC. EAGLE TX70 2H SER.TEC. EAGLE TX70 2H SER.TEC. EAGLE TX70 2H SER.TEC. EAGLE TX70 2H SER.TEC. EAGLE TX70 2H SER.TEC. EAGLE TX70 2H SER.TEC. EAGLE TX70 2H SER.TEC. EAGLE TX70 2H
more images
8
Германија Wiesloch
1328 km
SER.TEC. EAGLE TX70 2H
2021
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
KERAjet Inkjet K-1800/757 MASTER K11 KERAjet Inkjet K-1800/757 MASTER K11 KERAjet Inkjet K-1800/757 MASTER K11 KERAjet Inkjet K-1800/757 MASTER K11 KERAjet Inkjet K-1800/757 MASTER K11 KERAjet Inkjet K-1800/757 MASTER K11
more images
6
Полска Łódź
1139 km
KERAjet Inkjet K-1800/757 MASTER K11
2018
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kyocera Morpho II C216 HS waterbased incl. PWC Kyocera Morpho II C216 HS waterbased incl. PWC Kyocera Morpho II C216 HS waterbased incl. PWC Kyocera Morpho II C216 HS waterbased incl. PWC
more images
4
Лихтенштајн Ruggell
1155 km
Kyocera Morpho II C216 HS waterbased incl. PWC
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Adphos Ref. 10300 NIRWeb IV S1 13 Adphos Ref. 10300 NIRWeb IV S1 13 Adphos Ref. 10300 NIRWeb IV S1 13 Adphos Ref. 10300 NIRWeb IV S1 13 Adphos Ref. 10300 NIRWeb IV S1 13 Adphos Ref. 10300 NIRWeb IV S1 13 Adphos Ref. 10300 NIRWeb IV S1 13 Adphos Ref. 10300 NIRWeb IV S1 13 Adphos Ref. 10300 NIRWeb IV S1 13 Adphos Ref. 10300 NIRWeb IV S1 13
more images
10
Лихтенштајн Ruggell
1155 km
Adphos Ref. 10300 NIRWeb IV S1 13"
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531 Kyocera DHS Ref. Nr. 11531
more images
13
Лихтенштајн Ruggell
1155 km
Kyocera DHS Ref. Nr. 11531
2020
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kodak DH 91/ DH 90 Kodak DH 91/ DH 90 Kodak DH 91/ DH 90 Kodak DH 91/ DH 90 Kodak DH 91/ DH 90 Kodak DH 91/ DH 90 Kodak DH 91/ DH 90
more images
7
Лихтенштајн Ruggell
1155 km
Kodak DH 91/ DH 90
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kyocera Morpho 432 HS waterbased Kyocera Morpho 432 HS waterbased Kyocera Morpho 432 HS waterbased
more images
3
Лихтенштајн Ruggell
1155 km
Kyocera Morpho 432 HS waterbased
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се