Dmg dmc 60 h купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

5 axis milling center Deckel Maho DMG DMC 60U

Heilbronn, ГерманијаГерманија
6633 km
2000
добар (користен)
7

5-axis machining center Deckel Maho DMC 60 U Hi-Dyn

Kaufungen, ГерманијаГерманија
6559 km
2002
подготвен за работа (се користи)
5

Machining Center - Universal DMG DMC 80 U hi-dyn

Mönchengladbach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6363 km
2002
користен
0

Machining Center - Universal DMG DMC 125 FD hi-dyn

Schwabach, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6745 km
2001
користен
5

Used CNC machining center DMG DMC 70 V hi-dyn

Dieburg, ГерманијаГерманија
6575 km
1999
одличен (користен)
1

Portal milling & gantry-frasmaschinen DMG Deckel Maho DMC 100V

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
6

Horizontal Machining Center DECKEL MAHO DMC 60H

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6731 km
1998
подготвен за работа (се користи)
6

Universal Machining Center 5 axes DECKEL MAHO DMC 60 S

Lorsch, ГерманијаГерманија
6569 km
2003
подготвен за работа (се користи)
11

Universal DMG DMC 125 U hi-dyn

Mülheim an der Ruhr, ГерманијаГерманија
6379 km
2001
одличен (користен)


dmg dmc 60 h
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
6

Machining Center - Vertical DMG-DECKEL-MAHO DMC 835 V

Langenfeld, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6395 km
2011
користен
10

Machining Center - Horizontal DECKEL MAHO DMC 60 H hi-dyn

Monheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6394 km
1999
користен
10

5-Axis machining centre DMG DMC 60 T

OIching, ГерманијаГерманија
6821 km
2004
добар (користен)
1

5-axis CNC machining centre DMG DMU 60P hi-dyn

Baden-Württemberg, DeutschlandГерманија
6669 km
2002
добар (користен)
8

Horizontal milling machine DECKEL MAHO DMC 60H

Szekesfehervar, УнгаријаУнгарија
7343 km
2001
подготвен за работа (се користи)
7

Vertical Machine Center 5ax Deckel Maho DMC60TTwin Palet

AlemaniaГерманија
6617 km
2003
подготвен за работа (се користи)
13

Horizontal machining center Deckel Maho DMC 60H

Beckingen, ГерманијаГерманија
6459 km
1999
добар (користен)
8

CNC machining center DMG DMC 100 V hi-dyn

Düsseldorf, ГерманијаГерманија
6387 km
2000
добар (користен)
10

4-axis machining center DMG Deckel Maho DMF 360 linear

Trittau, ГерманијаГерманија
6498 km
2003
одличен (користен)
7

Processing center horizontal DMG BAZ Deckel Maho DMC 50H

Peiting, ГерманијаГерманија
6818 km
2003
одличен (користен)
3

Vertical Machining Centre - VMC Deckel Maho DMG DMC 103V

Bangalore, ИндијаИндија
13687 km
2000
добра состојба (се користи)
10

MACHINING CENTER DECKEL MAHO DMC 60H

BONNEVILLE, ФранцијаФранција
6599 km
2000
добра состојба (се користи)
6

CNC machining center Vertical DECKEL MAHO DMG DMC 65 V

Schwäbisch Gmünd, ГерманијаГерманија
6693 km
2002
одличен (користен)
7

Vertical Machining Centre Deckel Maho DMG DMC 103V

Bangalore, ИндијаИндија
13687 km
2000
одличен (користен)
3

VMC ( Double Column) Johnford DMC 1600

Zaragoza , ШпанијаШпанија
6285 km
2005
одличен (користен)
2

Horizontal machining center Deckel Maho DMC 60

Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија локација на застапништво
6690 km
1997
користен
10

Machining Center - Universal DECKEL MAHO DMC 60 T ´05

Oelde, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6440 km
2005
користен
5

CNC machining center DECKEL MAHO DMC 60S

Czestochowa, ПолскаПолска локација на застапништво
7169 km
2003
користен
1

CNC horizontal MC DMG Deckel Maho DMC 65 H duoBlock

Dietenheim, ГерманијаГерманија
6738 km
2012
добар (користен)
9

Horiz. BAZ Maho DMC 60 H

Augsburg, ГерманијаГерманија
6788 km
добар (користен)
13

Vertical Machining Center DMG Deckel Maho HSC 75 Linear

Oak Forest, Соединети ДржавиСоединети Држави
914 km
2009
одличен (користен)
15

Surface grinding DANOBAT Grinding machine DANOBAT RG60-21-15RG60-21-15

Burgos, ШпанијаШпанија локација на застапништво
6032 km
1988
подготвен за работа (се користи)
6

cycle lathe CHEVALIER FCL-2160H

Bochum, ГерманијаГерманија
6398 km
2018
како и нови (ex-дисплеј)
5

Sawing- and Drilling Plant Kaltenbach KBS 620 + APS 603

Köln, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6408 km
1999
користен
2

Voetsch NTU 60/40/60 - Trockenofen Voetsch NTU 60/40/60 - Drying oven

Barneveld, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6266 km
користен
5

Lathe - cycle controled PINACHO Taurus 260

Повеќе Pinacho Taurus 260
Niederlangen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6338 km
2000
користен
11

Lathes BOEHRINGER DUS 560

Повеќе Boehringer Dus 560
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
1998
подготвен за работа (се користи)
15

Bed type Correa Milling machine CORREA A10 - 9560412A10

Burgos, ШпанијаШпанија локација на застапништво
6032 km
1987
подготвен за работа (се користи)
5

Drilling and burn PEDDINGHAUS FDB 600/3

Повеќе Peddinghaus Fdb 600
Köln, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6408 km
1989
користен


dmg dmc 60 h
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
DMG DMC 60 H
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.