категорија
Главна категорија:
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Casagrande c 6 користени

Casagrande
Класифицирана реклама
Casagrande Perforatrice C14S Casagrande Perforatrice C14S Casagrande Perforatrice C14S Casagrande Perforatrice C14S Casagrande Perforatrice C14S Casagrande Perforatrice C14S
more images
6
Холандија Holten
(Локација на дилерот)
1657 km
Casagrande Perforatrice C14S
2004
Втора рака
Јавете се

Искористено Casagrande c 6

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.