Chiron fz 16 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
4

V. - BAZ Chiron FZ 16

Повеќе Chiron Fz 16
Düsseldorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6387 km
1985
користен
0

CNC vertical machining center Chiron FZ 16 L

Повеќе Chiron Fz 16
Margaretenhütte 57, 35398 Gießen, DEГерманија
6531 km
1986
добар (користен)
6

V. - BAZ Chiron FZ 16

Повеќе Chiron Fz 16
Düsseldorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6387 km
1987
користен
1

V. - BAZ Chiron FZ 16

Повеќе Chiron Fz 16
Düsseldorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6387 km
1985
користен
9

Machining centers (vertical) CHIRON FZ 12 KS

Повеќе Chiron Fz 12
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2011
подготвен за работа (се користи)
8

milling machining centers - vertical CHIRON FZ 18 S Highspeed

Повеќе Chiron Fz 18
Mülheim an der Ruhr, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6382 km
2003
користен
4

2 pallet vertical machining center CHIRON FZ15KW

Gussago, ИталијаИталија
6881 km
2005
одличен (користен)
5

Machining Center - Universal CHIRON FZ 12K-S five axis high speed

Повеќе Chiron Fz 12
Karlsbad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6602 km
2010
користен
1

CNC Processing Center/milling machine CHIRON FZ08 KW Magnum High Speed

Повеќе Chiron Fz 08
Warstein, ГерманијаГерманија
6464 km
2006
подготвен за работа (се користи)
9

Machining Centres Chiron FZ-12S Chiron FZ-12S

Birmingham , Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5775 km
подготвен за работа (се користи)


chiron fz 16
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
7

Milling machines CHIRON FZ 12 KS

Повеќе Chiron Fz 12
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2011
подготвен за работа (се користи)
13

CNC machining center, BAZ axes CHIRON FZ12S

Повеќе Chiron Fz 12
Weilheim an der Teck, ГерманијаГерманија
6683 km
1998
подготвен за работа (се користи)
8

milling machining centers - vertical CHIRON FZ 18 L

Повеќе Chiron Fz 18
Mülheim an der Ruhr, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6382 km
2007
користен
5

Machining Center - Vertical CHIRON FZ 28 L

Karlsbad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6602 km
1997
користен
9

milling machining centers - vertical CHIRON FZ 18 S Highspeed

Повеќе Chiron Fz 18
Mülheim an der Ruhr, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6382 km
2004
користен
3

vertical machining center with 4.Achs CHIRON FZ 28 L

Blumberg, ГерманијаГерманија
6654 km
1995
одличен (користен)
10

Machining centers (vertical) CHIRON FZ 08 W

Повеќе Chiron Fz 08
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2001
подготвен за работа (се користи)
5

milling machining centers - vertical CHIRON FZ 18 W

Повеќе Chiron Fz 18
St. Ingbert, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6494 km
1990
користен
0

Vertical CNC-BAZ CHIRON FZ 18 S Highspeed Magnum

Повеќе Chiron Fz 18
Bretzfeld-Schwabbach, ГерманијаГерманија
6647 km
1996
одличен (користен)
3

CNC machining center Chiron FZ 08 W

Повеќе Chiron Fz 08
Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6690 km
1997
добар (користен)
6

Profile Machining Center CHIRON WERKE GMBH & [...] FZ 18 S

Leipzig, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6727 km
користен
7

Vertical machining Center CHIRON FZ22W Magnum

Повеќе Chiron Fz 22
Düsseldorf, ГерманијаГерманија
6381 km
1987
подготвен за работа (се користи)
3

vertical machining center Chiron FZ 28 L

Kirchheim b. München, ГерманијаГерманија
6852 km
1997
добар (користен)
1

CNC-machining centre CHIRON FZ 08 KS

Повеќе Chiron Fz 08
Neuhausen ob Eck, ГерманијаГерманија
6673 km
добра состојба (се користи)
3

Vertical Machining Center CHIRON FZ 12 S Magnum High Speed II

Повеќе Chiron Fz 12
Bovezzo (BS), ИталијаИталија локација на застапништво
6886 km
1997
добар (користен)


chiron fz 16
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
CHIRON FZ 16
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.