Купете Центри (вертикално) 400-599 mm (x-насочен) користени (230)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машински центри (вертикални) Центри (вертикално) 400-599 mm (x-насочен)
Класифицирана реклама
Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT Brother TC-32BN QT
more images
11
Италија
763 km
Brother TC-32BN QT
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ares Seiki R4530 Ares Seiki R4530 Ares Seiki R4530 Ares Seiki R4530 Ares Seiki R4530 Ares Seiki R4530
more images
6
Бугарија Kostievo
247 km
Ares Seiki R4530
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105 Optimum F105
more images
15
Унгарија Miskolc
727 km
Optimum F105
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR DMG MORI HSC 55 LINEAR
more images
15
Турција 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
626 km
DMG MORI HSC 55 LINEAR
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum Chiron FZ 12S Magnum
more images
11
Германија Augsburg
1136 km
Chiron FZ 12S Magnum
1996
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1 DMG MORI M1
more images
15
Швајцарија Root
1225 km
DMG MORI M1
2020
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT Brother TC-32 BN QT
more images
15
Италија
763 km
Brother TC-32 BN QT
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC Robodrill FANUC Robodrill FANUC Robodrill FANUC Robodrill FANUC Robodrill FANUC Robodrill
more images
6
Бугарија Kostievo
247 km
FANUC Robodrill
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HASS MiniMILL INV 26892 HASS MiniMILL INV 26892 HASS MiniMILL INV 26892 HASS MiniMILL INV 26892 HASS MiniMILL INV 26892
more images
5
Чешка република Beroun
1104 km
HASS MiniMILL INV 26892
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak V414 Mazak V414 Mazak V414 Mazak V414 Mazak V414 Mazak V414 Mazak V414 Mazak V414 Mazak V414 Mazak V414 Mazak V414 Mazak V414
more images
12
Германија
1369 km
Mazak V414
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BROTHER TC-R 2 A (X=420 mm) m. Werkzeugwechsler BROTHER TC-R 2 A (X=420 mm) m. Werkzeugwechsler BROTHER TC-R 2 A (X=420 mm) m. Werkzeugwechsler
more images
3
Германија Staufenberg
1426 km
BROTHER TC-R 2 A (X=420 mm) m. Werkzeugwechsler
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC FEHLMANN PICOMAX 55 CNC
more images
5
Швајцарија Niederhelfenschwil
(Локација на дилерот)
1189 km
FEHLMANN PICOMAX 55 CNC
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FEHLMANN PICOMAX 56 TOP FEHLMANN PICOMAX 56 TOP FEHLMANN PICOMAX 56 TOP FEHLMANN PICOMAX 56 TOP FEHLMANN PICOMAX 56 TOP FEHLMANN PICOMAX 56 TOP
more images
6
Чешка република Tschechien
1035 km
FEHLMANN PICOMAX 56 TOP
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN DAEWOO TC320D DOOSAN DAEWOO TC320D DOOSAN DAEWOO TC320D DOOSAN DAEWOO TC320D
more images
4
Бугарија Kostievo
247 km
DOOSAN DAEWOO TC320D
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak  NEXUS 510C INV 26695 Mazak  NEXUS 510C INV 26695
more images
2
Чешка република Beroun
1104 km
Mazak NEXUS 510C INV 26695
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i CINCINNATI CFV 550i
more images
14
Германија
1369 km
CINCINNATI CFV 550i
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
BROTHER TC-R 2 A (X420 mm) Werkzeugwechsler BROTHER TC-R 2 A (X420 mm) Werkzeugwechsler BROTHER TC-R 2 A (X420 mm) Werkzeugwechsler
more images
3
Германија Staufenberg
1426 km
BROTHER TC-R 2 A (X420 mm) Werkzeugwechsler
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Niederdorf
1282 km
Roku Roku RM 4v
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 50M DECKEL MAHO DMU 50M DECKEL MAHO DMU 50M DECKEL MAHO DMU 50M DECKEL MAHO DMU 50M DECKEL MAHO DMU 50M DECKEL MAHO DMU 50M DECKEL MAHO DMU 50M DECKEL MAHO DMU 50M
more images
9
Полска Poland
1165 km
DECKEL MAHO DMU 50M
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 50T DMG DMU 50T DMG DMU 50T DMG DMU 50T DMG DMU 50T
more images
5
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
DMG DMU 50T
2002
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hartford VMC 1020 INV 26689 Hartford VMC 1020 INV 26689 Hartford VMC 1020 INV 26689
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
Hartford VMC 1020 INV 26689
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 50 T DMG DMU 50 T DMG DMU 50 T DMG DMU 50 T
more images
4
Германија Engen
1237 km
DMG DMU 50 T
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIRON FZ 12 W CHIRON FZ 12 W CHIRON FZ 12 W CHIRON FZ 12 W CHIRON FZ 12 W
more images
5
Германија
1369 km
CHIRON FZ 12 W
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC-50H DMG DMC-50H DMG DMC-50H DMG DMC-50H DMG DMC-50H DMG DMC-50H DMG DMC-50H DMG DMC-50H DMG DMC-50H
more images
9
Унгарија Szekszárd
580 km
DMG DMC-50H
2001
многу добро (користено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
DMG DMU 40 evo DMG DMU 40 evo DMG DMU 40 evo DMG DMU 40 evo DMG DMU 40 evo DMG DMU 40 evo
more images
6
Италија
763 km
DMG DMU 40 evo
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIRON FZ 15 S five axis CHIRON FZ 15 S five axis CHIRON FZ 15 S five axis CHIRON FZ 15 S five axis CHIRON FZ 15 S five axis CHIRON FZ 15 S five axis CHIRON FZ 15 S five axis CHIRON FZ 15 S five axis
more images
8
Германија Villingen-Schwenningen
1270 km
CHIRON FZ 15 S five axis
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Nexus 410A INV 22556 Mazak Nexus 410A INV 22556 Mazak Nexus 410A INV 22556 Mazak Nexus 410A INV 22556 Mazak Nexus 410A INV 22556 Mazak Nexus 410A INV 22556 Mazak Nexus 410A INV 22556 Mazak Nexus 410A INV 22556
more images
8
Чешка република Beroun
1104 km
Mazak Nexus 410A INV 22556
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAP LPZ 550 MAP LPZ 550 MAP LPZ 550 MAP LPZ 550 MAP LPZ 550
more images
5
Австрија Ried im Oberinntal
1070 km
MAP LPZ 550
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo DECKEL MAHO DMU 50 eVo
more images
13
Германија Aach
1230 km
DECKEL MAHO DMU 50 eVo
2006
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIRON DZ12K W
more images
1
Германија
1248 km
CHIRON DZ12K W
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear DMG DMU 50 evo linear
more images
6
Италија
763 km
DMG DMU 50 evo linear
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki CV 500 Mori Seiki CV 500 Mori Seiki CV 500 Mori Seiki CV 500 Mori Seiki CV 500
more images
5
Франција Haguenau
1352 km
Mori Seiki CV 500
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON HPM 600HD INV 24636 MIKRON HPM 600HD INV 24636 MIKRON HPM 600HD INV 24636
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
MIKRON HPM 600HD INV 24636
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak VARIAXIS 500 Mazak VARIAXIS 500 Mazak VARIAXIS 500 Mazak VARIAXIS 500
more images
4
Германија Wiesbaden
1406 km
Mazak VARIAXIS 500
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U HERMLE C 22 U
more images
14
Германија Aach
1230 km
HERMLE C 22 U
2014
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 50 V DMG DMC 50 V DMG DMC 50 V DMG DMC 50 V DMG DMC 50 V DMG DMC 50 V
more images
6
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
DMG DMC 50 V
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HWACHEON SIRIUS U HWACHEON SIRIUS U HWACHEON SIRIUS U HWACHEON SIRIUS U
more images
4
Италија
763 km
HWACHEON SIRIUS U
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Argo A-56 APC Argo A-56 APC Argo A-56 APC
more images
3
Argo A-56 APC
2007
добро (искористено)
Класифицирана реклама
HAAS DT-1 INV 26630 HAAS DT-1 INV 26630
more images
2
Чешка република Beroun
1104 km
HAAS DT-1 INV 26630
2010
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fehlmann Picomax 60M Fehlmann Picomax 60M Fehlmann Picomax 60M Fehlmann Picomax 60M Fehlmann Picomax 60M Fehlmann Picomax 60M Fehlmann Picomax 60M Fehlmann Picomax 60M Fehlmann Picomax 60M Fehlmann Picomax 60M Fehlmann Picomax 60M Fehlmann Picomax 60M
more images
12
Германија Ubstadt-Weiher
1325 km
Fehlmann Picomax 60M
1999
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300
more images
5
Германија Bühl
1323 km
EMCO VMC 300
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Wiesbaden
1407 km
BROTHER TC 324 N
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Roeders RXP500 Roeders RXP500 Roeders RXP500 Roeders RXP500 Roeders RXP500 Roeders RXP500 Roeders RXP500 Roeders RXP500 Roeders RXP500
more images
9
Хрватска Zagreb
660 km
Roeders RXP500
2016
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKINO PS105 80-PS105-1016 INV 26416 MAKINO PS105 80-PS105-1016 INV 26416 MAKINO PS105 80-PS105-1016 INV 26416 MAKINO PS105 80-PS105-1016 INV 26416
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
MAKINO PS105 80-PS105-1016 INV 26416
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300 EMCO VMC 300
more images
4
Германија Bühl
1323 km
EMCO VMC 300
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
MAZAK VQC-15
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VF 4. INV 26647 HAAS VF 4. INV 26647 HAAS VF 4. INV 26647 HAAS VF 4. INV 26647
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
HAAS VF 4. INV 26647
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CHIRON DZ 12 W INV 25914 CHIRON DZ 12 W INV 25914 CHIRON DZ 12 W INV 25914
more images
3
Чешка република Beroun
1104 km
CHIRON DZ 12 W INV 25914
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CINCINATI VMC 500 3 OS INV 25814 CINCINATI VMC 500 3 OS INV 25814 CINCINATI VMC 500 3 OS INV 25814 CINCINATI VMC 500 3 OS INV 25814
more images
4
Чешка република Beroun
1104 km
CINCINATI VMC 500 3 OS INV 25814
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS VF 2BHE INV 26901 HAAS VF 2BHE INV 26901 HAAS VF 2BHE INV 26901 HAAS VF 2BHE INV 26901 HAAS VF 2BHE INV 26901
more images
5
Чешка република Beroun
1104 km
HAAS VF 2BHE INV 26901
2005
добро (искористено)
Јавете се