Chiron fz 22 купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
7

Machining centers (vertical) CHIRON FZ 22 S

Повеќе Chiron Fz 22
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2000
подготвен за работа (се користи)
3

Machining Center - Vertical CHIRON FZ 22 S

Повеќе Chiron Fz 22
Dreieich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6559 km
1992
користен
6

CNC-machining centre CHIRON FZ 22 L

Повеќе Chiron Fz 22
Michelstadt, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6595 km
1988
користен
5

milling machining centers - vertical CHIRON FZ 18 W

Повеќе Chiron Fz 18
St. Ingbert, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6494 km
1990
користен


chiron fz 22
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
0

Universal machining center 5 axes CHIRON FZ15K S

Erwitte , ГерманијаГерманија
6462 km
2007
одличен (користен)
8

Machining centers (vertical) CHIRON FZ 18L

Повеќе Chiron Fz 18
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
1996
подготвен за работа (се користи)
9

Machining Centres Chiron FZ-12S Chiron FZ-12S

Birmingham , Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5775 km
подготвен за работа (се користи)
3

CNC machining center Chiron FZ 08 W

Повеќе Chiron Fz 08
Schwäbisch Gmünd , ГерманијаГерманија
6690 km
1997
добар (користен)
9

Machining centers (vertical) CHIRON FZ 12 KS

Повеќе Chiron Fz 12
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2011
подготвен за работа (се користи)
5

Machining Center - Vertical CHIRON FZ 28 L

Karlsbad, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6602 km
1997
користен
11

Vertical machining center CHIRON FZ 08 S

Повеќе Chiron Fz 08
Leingarten , ГерманијаГерманија
6630 km
2008
подготвен за работа (се користи)
7

Milling machines CHIRON FZ 12 KS

Повеќе Chiron Fz 12
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2011
подготвен за работа (се користи)
1

CNC-machining centre CHIRON FZ 08 KS

Повеќе Chiron Fz 08
Neuhausen ob Eck, ГерманијаГерманија
6673 km
добра состојба (се користи)
10

Machining centers (vertical) CHIRON FZ 08 W

Повеќе Chiron Fz 08
Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2001
подготвен за работа (се користи)
3

Vertical Machining Center CHIRON FZ 12 S Magnum High Speed II

Повеќе Chiron Fz 12
Bovezzo (BS), ИталијаИталија локација на застапништво
6886 km
1997
добар (користен)
3

vertical machining center Chiron FZ 28 L

Kirchheim b. München, ГерманијаГерманија
6852 km
1997
добар (користен)
9

Machining Center - Vertical CHIRON FZ 08 S

Повеќе Chiron Fz 08
Engelsbrand, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6615 km
1999
користен
5

Vertical Machining Center CHIRON FZ 12 W Magnum High Speed

Повеќе Chiron Fz 12
Bovezzo (BS), ИталијаИталија локација на застапништво
6886 km
2001
добар (користен)
3

milling machining centers - universal CHIRON FZ15W

Korschenbroich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6372 km
2002
користен
8

Machining Center - Universal CHIRON FZ 15K S high speed

Engelsbrand, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6615 km
2001
користен
3

Vertical Machining Center CHIRON FZ 12 W Magnum High Speed

Повеќе Chiron Fz 12
Bovezzo (BS), ИталијаИталија локација на застапништво
6886 km
1995
добар (користен)
8

Milling Machining Centers 4 Axis CHIRON FZ 18 L

Повеќе Chiron Fz 18
Mülheim an der Ruhr, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6382 km
2007
користен
6

Profile Machining Center CHIRON WERKE GMBH & [...] FZ 18 S

Leipzig, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6727 km
користен
10

Machining Center - Universal CHIRON FZ 15K S high speed plus

Engelsbrand, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6615 km
2004
користен


chiron fz 22
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
CHIRON FZ 22
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.