Citizen купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
15

Swiss Type CNC Lathe Citizen M32 Type III

Oak Forest, Соединети ДржавиСоединети Држави
914 km
2012
одличен (користен)
4

Automatic lathe CITIZEN Cincom L 32

Umkirch , ГерманијаГерманија локација на застапништво
6594 km
2010
одличен (користен)
5

- USED - 5-AXIS SLIDING HEADSTOCK LATHE WITH BAR FEEDER CITIZEN L20

Matelica (MC), ИталијаИталија локација на застапништво
7203 km
подготвен за работа (се користи)
9

Cnc swiss type cnc lathe Citizen L32 VII

Szekesfehervar, УнгаријаУнгарија
7343 km
2000
потребна е поправка (користени)
12

Lathes Citizen C16 VII

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2004
подготвен за работа (се користи)
9

Turning Automatic Lathe - swiss lathe CITIZEN L32 1M10

Göppingen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6690 km
2016
користен
7

CNC Swiss type lathe Citizen L - 20 - 5

Waldshut Tiengen, ГерманијаГерманија
6647 km
1998
неискористен (користен)
5

Automatic lathe CITIZEN Cincom L 20

Umkirch , ГерманијаГерманија локација на застапништво
6594 km
добар (користен)
1

CNC lathes Citizen Miyano LL-21 twin spindle - twin turret

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен


citizen
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
13

CNC Lathe Citizen M 32 V

Brno - Slatina , Република ЧешкаРепублика Чешка
7114 km
2005
одличен (користен)
2

swiss type (turning) machine Citizen L 32

Karlsbad, ГерманијаГерманија
6602 km
2008
добар (користен)
10

Turning Automatic Lathe - swiss lathe CITIZEN L5 20-VII

Engelsbrand, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6615 km
1998
користен
7

CNC lathe CITIZEN CINCOM M 20

Brügg, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6605 km
подготвен за работа (се користи)
15

Horizontal Lathe CITIZEN MIYANO BNA-42DHY2

Markgröningen, ГерманијаГерманија
6640 km
2016
одличен (користен)
5

Turning Automatic Lathe - swiss lathe CITIZEN B12V

Повеќе Citizen B 12
Korschenbroich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6372 km
1998
користен
4

CNC lathe CITIZEN CINCOM M 20

Brügg, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6605 km
подготвен за работа (се користи)
2

Turning Automatic Lathe - swiss lathe CITIZEN B12-I

Повеќе Citizen B 12
Engelsbrand, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6615 km
1996
користен
5

CNC LATHE Citizen K16 VIIP

Bienne, ШвајцаријаШвајцарија
6604 km
2008
одличен (користен)
6

CNC Lathe CITIZEN L 10

Korschenbroich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6372 km
2008
користен
10

CNC lathe CITIZEN CINCOM B 12 VI

Brügg, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6605 km
подготвен за работа (се користи)
10

CNC LATHE Citizen M32 VII

BONNEVILLE, ФранцијаФранција
6599 km
2000
добар (користен)
6

Turning Automatic Lathe - swiss lathe CITIZEN B12-VI

Повеќе Citizen B 12
Engelsbrand, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6615 km
2000
користен
4

Sliding Head Automatic Lathe CITIZEN Cincom L20/ L5/ 20

Berlin, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6731 km
2002
подготвен за работа (се користи)
9

CNC lathe CITIZEN CINCOM B 20

Brügg, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6605 km
подготвен за работа (се користи)
9

CNC LATHE Citizen M32 VII

BONNEVILLE, ФранцијаФранција
6599 km
2005
добар (користен)
12

CNC LATHE Citizen CINCOM B-12

Bienne, ШвајцаријаШвајцарија
6604 km
1995
добра состојба (се користи)
13

Automatic lathe Citizen B12

Повеќе Citizen B 12
Zuchwil, ШвајцаријаШвајцарија
6620 km
1995
одличен (користен)
15

CNC lathe CITIZEN CINCOM M 16 III

Brügg, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6605 km
подготвен за работа (се користи)
7

CNC LATHE CITIZEN C32 VIII

BONNEVILLE, ФранцијаФранција
6599 km
2008
одличен (користен)
2

Automatic lathe Citizen B16

Hornberg-Niederwasser, ГерманијаГерманија
6617 km
2013
подготвен за работа (се користи)
11

Automatic lathe Citizen B12

Повеќе Citizen B 12
Zuchwil, ШвајцаријаШвајцарија
6620 km
1996
одличен (користен)
9

CNC lathe CITIZEN CINCOM M 20

Brügg, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6605 km
подготвен за работа (се користи)
11

CNC lathe CITIZEN CINCOM M 20

Brügg, ШвајцаријаШвајцарија локација на застапништво
6605 km
подготвен за работа (се користи)
2

toolholder CITIZEN GSC 1507

Engelsbrand, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6615 km
2016
ново
2

toolholder CITIZEN GSC 1307

Engelsbrand, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6615 km
2016
ново


citizen
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

Преглед на преку најпопуларните видови на машини:

до

до

промена пребарување
CITIZEN
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.