категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Автоматски стругови од швајцарски тип користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Автоматски стругови од швајцарски тип
Класифицирана реклама
STAR 	 SR 32-JN STAR 	 SR 32-JN STAR 	 SR 32-JN STAR 	 SR 32-JN STAR 	 SR 32-JN STAR 	 SR 32-JN STAR 	 SR 32-JN STAR 	 SR 32-JN STAR 	 SR 32-JN STAR 	 SR 32-JN STAR 	 SR 32-JN STAR 	 SR 32-JN
more images
12
Турција 104. SK. No:9 D:Sitesi A Blok, 34776 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye
626 km
STAR SR 32-JN
2020
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAUB TNK 28 TRAUB TNK 28 TRAUB TNK 28 TRAUB TNK 28 TRAUB TNK 28 TRAUB TNK 28 TRAUB TNK 28
more images
7
Австрија Ladis
(Локација на дилерот)
1071 km
TRAUB TNK 28
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Tsugami HS2075AX Tsugami HS2075AX Tsugami HS2075AX Tsugami HS2075AX Tsugami HS2075AX Tsugami HS2075AX
more images
6
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Tsugami HS2075AX
2012
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER GD 16 GILDEMEISTER GD 16 GILDEMEISTER GD 16 GILDEMEISTER GD 16 GILDEMEISTER GD 16 GILDEMEISTER GD 16 GILDEMEISTER GD 16 GILDEMEISTER GD 16 GILDEMEISTER GD 16 GILDEMEISTER GD 16
more images
10
Германија Bühl
1323 km
GILDEMEISTER GD 16
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC INDEX GE 42 NC
more images
7
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
INDEX GE 42 NC
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Traub TNL26
more images
1
Германија Olching
1101 km
Traub TNL26
2002
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ŠKODA S1000/3750 INV 24293 ŠKODA S1000/3750 INV 24293
more images
2
Чешка република Beroun
1104 km
ŠKODA S1000/3750 INV 24293
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAUB TNK 36 TRAUB TNK 36 TRAUB TNK 36 TRAUB TNK 36 TRAUB TNK 36 TRAUB TNK 36
more images
6
Австрија Ladis
(Локација на дилерот)
1071 km
TRAUB TNK 36
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Maier ML 125 linear Maier ML 125 linear Maier ML 125 linear Maier ML 125 linear Maier ML 125 linear Maier ML 125 linear Maier ML 125 linear Maier ML 125 linear Maier ML 125 linear Maier ML 125 linear
more images
10
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Maier ML 125 linear
2010
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tsugami H206E Tsugami H206E Tsugami H206E Tsugami H206E Tsugami H206E Tsugami H206E Tsugami H206E Tsugami H206E Tsugami H206E Tsugami H206E Tsugami H206E Tsugami H206E Tsugami H206E
more images
13
Германија Brigachtal
1266 km
Tsugami H206E
2017
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
MAS OPTIMAT A 42
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE HANWHA SL 16SE
more images
5
Германија Hattingen
(Локација на дилерот)
1555 km
HANWHA SL 16SE
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Immendingen
1245 km
HANWHA XD26II NH
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T
more images
10
Австрија
1021 km
STAR ECAS 32T
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Traub TNL 26 Traub TNL 26 Traub TNL 26 Traub TNL 26 Traub TNL 26 Traub TNL 26 Traub TNL 26 Traub TNL 26 Traub TNL 26 Traub TNL 26 Traub TNL 26 Traub TNL 26
more images
12
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1248 km
Traub TNL 26
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Citizen E20/L320 Citizen E20/L320 Citizen E20/L320 Citizen E20/L320
more images
4
Германија Brigachtal
1266 km
Citizen E20/L320
1997
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HANWHA ML26H HANWHA ML26H HANWHA ML26H HANWHA ML26H
more images
4
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
HANWHA ML26H
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XII / 26XII / 32XII / 45XII / 52XII NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XII / 26XII / 32XII / 45XII / 52XII NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XII / 26XII / 32XII / 45XII / 52XII NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XII / 26XII / 32XII / 45XII / 52XII NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XII / 26XII / 32XII / 45XII / 52XII
more images
5
Германија Denkingen
1254 km
NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XII / 26XII / 32XII / 45XII / 52XII
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HANWHA XDI26/32 (NEU zum vorbestellen) HANWHA XDI26/32 (NEU zum vorbestellen) HANWHA XDI26/32 (NEU zum vorbestellen) HANWHA XDI26/32 (NEU zum vorbestellen) HANWHA XDI26/32 (NEU zum vorbestellen)
more images
5
Германија Immendingen
1245 km
HANWHA XDI26/32 (NEU zum vorbestellen)
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T STAR ECAS 32T
more images
9
Австрија
1021 km
STAR ECAS 32T
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR ECAS-20 STAR ECAS-20 STAR ECAS-20 STAR ECAS-20 STAR ECAS-20 STAR ECAS-20 STAR ECAS-20 STAR ECAS-20
more images
8
Германија Hattingen
1554 km
STAR ECAS-20
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MANURHIN K`MX 20 MANURHIN K`MX 20 MANURHIN K`MX 20 MANURHIN K`MX 20 MANURHIN K`MX 20 MANURHIN K`MX 20
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
MANURHIN K`MX 20
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија
1369 km
CITIZEN B12-E-VI
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_12B / SA_20B / SA_32B NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_12B / SA_20B / SA_32B NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_12B / SA_20B / SA_32B NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_12B / SA_20B / SA_32B NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_12B / SA_20B / SA_32B
more images
5
Германија Denkingen
1254 km
NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_12B / SA_20B / SA_32B
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Immendingen
1245 km
HANWHA XD10
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Oelde
(Локација на дилерот)
1537 km
TRAUB TNL 26 K
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
12
Франција Vougy
1320 km
2009
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX E 60 mit Stangenvorschub INDEX E 60 mit Stangenvorschub INDEX E 60 mit Stangenvorschub INDEX E 60 mit Stangenvorschub INDEX E 60 mit Stangenvorschub INDEX E 60 mit Stangenvorschub INDEX E 60 mit Stangenvorschub INDEX E 60 mit Stangenvorschub
more images
8
Германија Mörsdorf
1282 km
INDEX E 60 mit Stangenvorschub
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CITIZEN A20-VII CITIZEN A20-VII CITIZEN A20-VII CITIZEN A20-VII CITIZEN A20-VII CITIZEN A20-VII CITIZEN A20-VII CITIZEN A20-VII CITIZEN A20-VII CITIZEN A20-VII
more images
10
Германија
1369 km
CITIZEN A20-VII
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20/26/32/38 (PII / PYII) NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20/26/32/38 (PII / PYII) NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20/26/32/38 (PII / PYII) NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20/26/32/38 (PII / PYII) NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20/26/32/38 (PII / PYII) NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20/26/32/38 (PII / PYII) NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20/26/32/38 (PII / PYII) NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20/26/32/38 (PII / PYII)
more images
8
Германија Denkingen
1254 km
NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20/26/32/38 (PII / PYII)
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
TORNOS ENC 264 TORNOS ENC 264 TORNOS ENC 264 TORNOS ENC 264
more images
4
Германија Metzingen
1244 km
TORNOS ENC 264
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronis SR 32 STAR Micronis SR 32 STAR Micronis SR 32 STAR Micronis SR 32
more images
4
Германија Tuningen
1257 km
STAR Micronis SR 32
1997
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 192 192 192 192 192 192 192 192 192 192 192 192 192 192 192
more images
15
Франција Vougy
1320 km
192
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Star SW-7 R Star SW-7 R Star SW-7 R Star SW-7 R Star SW-7 R
more images
5
Германија Freiburg i. Br.
(Локација на дилерот)
1309 km
Star SW-7 R
2003
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI
more images
9
Германија
1369 km
CITIZEN L16-VI
1989
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XIII / 32XIII / 38XIII / 45XIII NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XIII / 32XIII / 38XIII / 45XIII NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XIII / 32XIII / 38XIII / 45XIII NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XIII / 32XIII / 38XIII / 45XIII NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XIII / 32XIII / 38XIII / 45XIII
more images
5
Германија Denkingen
1254 km
NEXTURN, ähnlich Star, Citizen, etc. SA_20XIII / 32XIII / 38XIII / 45XIII
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1581 km
DMG MSL 60/7
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Tornos / Almac BA 1008 Tornos / Almac BA 1008 Tornos / Almac BA 1008 Tornos / Almac BA 1008 Tornos / Almac BA 1008 Tornos / Almac BA 1008 Tornos / Almac BA 1008 Tornos / Almac BA 1008 Tornos / Almac BA 1008 Tornos / Almac BA 1008 Tornos / Almac BA 1008
more images
11
Холандија Eindhoven
1658 km
Tornos / Almac BA 1008
2015
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Citizen M316-V Citizen M316-V Citizen M316-V Citizen M316-V Citizen M316-V Citizen M316-V Citizen M316-V
more images
7
Германија Furtwangen im Schwarzwald
1285 km
Citizen M316-V
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y HAAS ST-20Y
more images
13
Романија Odorheiu Secuiesc
596 km
HAAS ST-20Y
2021
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI CITIZEN L16-VI
more images
10
Германија
1369 km
CITIZEN L16-VI
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100 GAUTHIER GM 200 / GM 100
more images
15
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
GAUTHIER GM 200 / GM 100
1981
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Index OR12 Index OR12 Index OR12 Index OR12
more images
4
Германија Düsseldorf
1558 km
Index OR12
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Star SA-16 RC Star SA-16 RC Star SA-16 RC Star SA-16 RC Star SA-16 RC Star SA-16 RC Star SA-16 RC Star SA-16 RC
more images
8
Германија Freiburg i. Br.
(Локација на дилерот)
1309 km
Star SA-16 RC
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N STAR Micronics SR-20J type N
more images
13
Швајцарија Zuchwil
1286 km
STAR Micronics SR-20J type N
2011
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TORNOS Swiss GT 32 TORNOS Swiss GT 32 TORNOS Swiss GT 32 TORNOS Swiss GT 32 TORNOS Swiss GT 32 TORNOS Swiss GT 32
more images
6
Германија Sankt Leon-Rot
1327 km
TORNOS Swiss GT 32
2017
многу добро (користено)
Класифицирана реклама
HANWHA STL 32 H HANWHA STL 32 H HANWHA STL 32 H HANWHA STL 32 H
more images
4
Германија Karlsbad
1313 km
HANWHA STL 32 H
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister GD 16 Gildemeister GD 16 Gildemeister GD 16 Gildemeister GD 16 Gildemeister GD 16 Gildemeister GD 16
more images
6
Германија Hornberg
1290 km
Gildemeister GD 16
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STAR Micronics SV-20 STAR Micronics SV-20 STAR Micronics SV-20 STAR Micronics SV-20 STAR Micronics SV-20 STAR Micronics SV-20 STAR Micronics SV-20 STAR Micronics SV-20 STAR Micronics SV-20 STAR Micronics SV-20 STAR Micronics SV-20 STAR Micronics SV-20
more images
12
Швајцарија Zuchwil
1286 km
STAR Micronics SV-20
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HANWHA STL 38 H HANWHA STL 38 H HANWHA STL 38 H HANWHA STL 38 H
more images
4
Германија Karlsbad
1313 km
HANWHA STL 38 H
2011
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Автоматски стругови од швајцарски тип

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.