Hitachi купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
5

CNC Horizontal Machining Centres HITACHI SEIKI HS500 500mm x 500mm Twin Pallet Horizontal Machining Centre. With Seicos 16M Control, 120 ATC, Manufactured 2000

Leicestershire, Обединето КралствоОбединето Кралство локација на застапништво
5824 km
подготвен за работа (се користи)
4

Excavator Hitachi ZX280LC-3

Повеќе Hitachi Zx 280
Dromore, Обединето КралствоОбединето Кралство
5361 km
2007
одличен (користен)
13

Machining centers (horizontal) HITACHI SEIKI HG 630

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
1998
подготвен за работа (се користи)
5

CNC Lathe HITACHI SEIKI TF20

Großhansdorf, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6490 km
1995
користен
11

water chiller Hitachi RCU1 E240AG2

Kendal, Обединето КралствоОбединето Кралство
5663 km
2010
добар (користен)
8

Wire cutter HITACHI 254Y/FF3

Brno, Република ЧешкаРепублика Чешка
7105 km
2003
одличен (користен)
4

Excavator Hitachi ZX135US-5B

Omagh , Обединето КралствоОбединето Кралство
5362 km
2014
одличен (користен)
15

Machining centers (horizontal) HITACHI SEIKI HS 500

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
1998
подготвен за работа (се користи)
7

Used CNC machining center Hitachi Seiki HG 400

Dieburg, ГерманијаГерманија
6575 km
1992
добар (користен)


hitachi
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
1

EDM cutting machine HITACHI 355Y

Brno, Република ЧешкаРепублика Чешка
7108 km
2000
добар (користен)
11

Wire cutter HITACHI 355R+

Brno, Република ЧешкаРепублика Чешка
7105 km
1999
добар (користен)
4

Excavator Hitachi ZX130LCN-5B

Повеќе Hitachi Zx 130
Omagh , Обединето КралствоОбединето Кралство
5362 km
2015
одличен (користен)
14

Machining centers (vertical) HITACHI SEIKI VS50

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2001
подготвен за работа (се користи)
2

EDM cutting machine HITACHI 254Y/FF3

Brno, Република ЧешкаРепублика Чешка
7108 km
2004
добар (користен)
11

Wire cutter HITACHI 355Y

Brno, Република ЧешкаРепублика Чешка
7105 km
2000
добар (користен)
4

Excavator Hitachi ZX130LCN-6

Повеќе Hitachi Zx 130
Omagh , Обединето КралствоОбединето Кралство
5362 km
2017
одличен (користен)
15

Machining centers (vertical) HITACHI SEIKI VS50

Kaiserslautern, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6526 km
2001
подготвен за работа (се користи)
1

CNC lathes Hitachi Seiki Hitec 40S Ø 1000 x 1270 mm CNC

Deinze, БелгијаБелгија локација на застапништво
6182 km
користен
4

Excavator Hitachi ZX38U-5A CLR

Leeds, Обединето КралствоОбединето Кралство
5754 km
2016
одличен (користен)
9

CNC Lathe Hitachi Seiki HT20SII

Frankfurt (Oder), ГерманијаГерманија
6806 km
2001
одличен (користен)
4

Excavator Hitachi ZX130LCN-5B

Повеќе Hitachi Zx 130
Leeds, Обединето КралствоОбединето Кралство
5754 km
2013
одличен (користен)
8

milling machining centers - horizontal HITACHI SEIKI HBAZ HS500

Luhden, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6482 km
1999
користен
8

CNC Machining Center Hitachi Seiki VM-40III

Tata, УнгаријаУнгарија
7307 km
1998
добар (користен)
1

ELECTROEROSION MACHINE HITACHI 250 MS H-CUT 8Q

25032 Chiari, Province of Brescia, ItalyИталија
6867 km
подготвен за работа (се користи)
3

HMC Hitachi Seiki HG 500II

DeutschlandГерманија
6617 km
1997
подготвен за работа (се користи)
4

Excavator Hitachi ZX130LCN-6

Повеќе Hitachi Zx 130
Leeds, Обединето КралствоОбединето Кралство
5754 km
2017
одличен (користен)
5

Universal Milling Machine HITACHI SEIKI VM400III

Korschenbroich, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6372 km
1997
користен
3

HMC Hitachi Seiki HG 400III

DeutschlandГерманија
6617 km
1995
подготвен за работа (се користи)
9

CNC Lathe HITACHI SEIKI HT 40 S

Wilbertoord, ХоландијаХоландија локација на застапништво
6299 km
1987
користен
3

Machining center Hitachi M-406 V

Düsseldorf, ГерманијаГерманија
6387 km
1986
добар (користен)
4

Frequency inverter Hitachi SJ200, SJ100

Bad Laasphe, ГерманијаГерманија
6491 km
2006
добар (користен)


hitachi
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

до

до

промена пребарување
HITACHI
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.