категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Притиснете ги сопирачките 150-199t притисок користени

Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Притиснете ги сопирачките 150-199t притисок
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer EUROPA XL 4050 mm x 17 KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer EUROPA XL 4050 mm x 17 KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer EUROPA XL 4050 mm x 17 KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer EUROPA XL 4050 mm x 17 KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer EUROPA XL 4050 mm x 17 KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer EUROPA XL 4050 mm x 17
more images
6
Австрија
861 km
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer EUROPA XL 4050 mm x 17
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Adira PA 16030 PLUS Adira PA 16030 PLUS Adira PA 16030 PLUS Adira PA 16030 PLUS Adira PA 16030 PLUS Adira PA 16030 PLUS Adira PA 16030 PLUS
more images
7
Германија Hohenbrunn
1065 km
Adira PA 16030 PLUS
2018
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30 AMADA PROMECAM HFB0 170-30
more images
10
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
AMADA PROMECAM HFB0 170-30
1997
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Safan CNCL 150-4300 Safan CNCL 150-4300 Safan CNCL 150-4300 Safan CNCL 150-4300 Safan CNCL 150-4300 Safan CNCL 150-4300 Safan CNCL 150-4300
more images
7
Австрија Niederösterreich, Österreich
861 km
Safan CNCL 150-4300
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
RICO PRCB 40160 INV 24800
more images
1
Чешка република Beroun
1104 km
RICO PRCB 40160 INV 24800
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
1323 km
MENGELE H 160-3
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer 32175 4 Achsen Y1-Y2-
more images
1
Австрија
861 km
KK Kletzer CNC Abkantpresse KK kletzer 32175 4 Achsen Y1-Y2-
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
MENGELE A 160 / 3 B MENGELE A 160 / 3 B MENGELE A 160 / 3 B MENGELE A 160 / 3 B MENGELE A 160 / 3 B MENGELE A 160 / 3 B
more images
6
Германија Bürstadt
1364 km
MENGELE A 160 / 3 B
1961
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170 AMADA PROMECAM HFE 3i 170
more images
15
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
AMADA PROMECAM HFE 3i 170
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AMADA PROMECAM HFT 170-3 AMADA PROMECAM HFT 170-3 AMADA PROMECAM HFT 170-3 AMADA PROMECAM HFT 170-3 AMADA PROMECAM HFT 170-3
more images
5
Германија Günzburg
1178 km
AMADA PROMECAM HFT 170-3
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DARLEY EHP 175.43/37 INV 25263 DARLEY EHP 175.43/37 INV 25263 DARLEY EHP 175.43/37 INV 25263 DARLEY EHP 175.43/37 INV 25263 DARLEY EHP 175.43/37 INV 25263 DARLEY EHP 175.43/37 INV 25263 DARLEY EHP 175.43/37 INV 25263 DARLEY EHP 175.43/37 INV 25263 DARLEY EHP 175.43/37 INV 25263
more images
9
Чешка република Beroun
1104 km
DARLEY EHP 175.43/37 INV 25263
2006
добро (искористено)
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Bayern, Германија
1082 km
Baykal PRO-MAX APHS 31160 VST
2022
како нов (изложбена машина)
Класифицирана реклама
KK Kletzer Service, Inbetriebnahmen, Einschulunge, Wartung, E
more images
1
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK Kletzer Service, Inbetriebnahmen, Einschulunge, Wartung, E
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Baykal APH 3108 x 160 Baykal APH 3108 x 160 Baykal APH 3108 x 160 Baykal APH 3108 x 160 Baykal APH 3108 x 160 Baykal APH 3108 x 160 Baykal APH 3108 x 160 Baykal APH 3108 x 160
more images
8
Германија Werdau
1243 km
Baykal APH 3108 x 160
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TruBend 5170 (B03) TRUMPF TruBend 5170 (B03) TRUMPF TruBend 5170 (B03)
more images
3
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TruBend 5170 (B03)
2006
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VOLZ EuroBend SERVO Z9020
more images
1
Германија Witten
1548 km
VOLZ EuroBend SERVO Z9020
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
RICO RICO 3,6m 160T INV 25503 RICO RICO 3,6m 160T INV 25503 RICO RICO 3,6m 160T INV 25503 RICO RICO 3,6m 160T INV 25503 RICO RICO 3,6m 160T INV 25503
more images
5
Чешка република Beroun
1104 km
RICO RICO 3,6m 160T INV 25503
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Amada HFP 130.3 L Amada HFP 130.3 L Amada HFP 130.3 L
more images
3
Германија Ludwigsburg
1273 km
Amada HFP 130.3 L
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-1 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-1 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-1 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-1
more images
4
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-1
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD PPEB 175/30 MNC LVD PPEB 175/30 MNC
more images
2
Германија Bühl
(Локација на дилерот)
1328 km
LVD PPEB 175/30 MNC
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF TrumaBend V 170x TRUMPF TrumaBend V 170x TRUMPF TrumaBend V 170x TRUMPF TrumaBend V 170x TRUMPF TrumaBend V 170x
more images
5
Германија Möglingen
1275 km
TRUMPF TrumaBend V 170x
2004
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO SynchroMaster 30150
more images
1
Германија Witten
1548 km
HACO SynchroMaster 30150
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BAYKAL APHS 3108 x 150 BAYKAL APHS 3108 x 150 BAYKAL APHS 3108 x 150 BAYKAL APHS 3108 x 150 BAYKAL APHS 3108 x 150 BAYKAL APHS 3108 x 150 BAYKAL APHS 3108 x 150 BAYKAL APHS 3108 x 150 BAYKAL APHS 3108 x 150 BAYKAL APHS 3108 x 150
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
BAYKAL APHS 3108 x 150
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S TRUMPF V85S
more images
9
Германија Niederlangen
1656 km
TRUMPF V85S
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-17 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-17 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-17 KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-17
more images
4
Австрија Böheimkirchen
(Локација на дилерот)
872 km
KK-Industries CNC elektrische Abkantpresse KKI Revolution DDM-17
Ново
Јавете се
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
Германија Sachsen, Германија
1229 km
HACO PPES40175
1995
добро (искористено)
Класифицирана реклама
TRUMPF V170 TRUMPF V170 TRUMPF V170 TRUMPF V170 TRUMPF V170 TRUMPF V170 TRUMPF V170
more images
7
Австрија Lafnitz
786 km
TRUMPF V170
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO EuroMaster S ES 30150
more images
1
Германија Witten
1548 km
HACO EuroMaster S ES 30150
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ATLANTIC HPT 40.180 ATLANTIC HPT 40.180 ATLANTIC HPT 40.180 ATLANTIC HPT 40.180 ATLANTIC HPT 40.180 ATLANTIC HPT 40.180 ATLANTIC HPT 40.180 ATLANTIC HPT 40.180 ATLANTIC HPT 40.180 ATLANTIC HPT 40.180
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ATLANTIC HPT 40.180
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
WIEGER AWHC 160/45 HH 300
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
WIEGER AWHC 160/45 HH 300
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PROMECAM RG 153 PROMECAM RG 153 PROMECAM RG 153 PROMECAM RG 153 PROMECAM RG 153
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
PROMECAM RG 153
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
YAWEI PBH160/3100-4C YAWEI PBH160/3100-4C YAWEI PBH160/3100-4C
more images
3
Германија Großrudestedt
1333 km
YAWEI PBH160/3100-4C
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Salvagnini SYNCRO B2 - 170/2500 Salvagnini SYNCRO B2 - 170/2500 Salvagnini SYNCRO B2 - 170/2500 Salvagnini SYNCRO B2 - 170/2500 Salvagnini SYNCRO B2 - 170/2500 Salvagnini SYNCRO B2 - 170/2500
more images
6
Италија Via Artigianato, 2, 25011 Calcinato BS, Italia
1012 km
Salvagnini SYNCRO B2 - 170/2500
2010
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KNUTH AHK A 32160 KNUTH AHK A 32160 KNUTH AHK A 32160 KNUTH AHK A 32160 KNUTH AHK A 32160 KNUTH AHK A 32160 KNUTH AHK A 32160 KNUTH AHK A 32160 KNUTH AHK A 32160 KNUTH AHK A 32160
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
KNUTH AHK A 32160
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750 VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750
more images
13
Германија Neubrandenburg
1474 km
VEB Umformtechnik Herbert Warnke Erfurt PKXA 160 / 4750
1983
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD TOOLCELL 135/30 LVD TOOLCELL 135/30 LVD TOOLCELL 135/30 LVD TOOLCELL 135/30 LVD TOOLCELL 135/30 LVD TOOLCELL 135/30 LVD TOOLCELL 135/30 LVD TOOLCELL 135/30
more images
8
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
LVD TOOLCELL 135/30
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Safan CNCL K 170 3100 TS1 Safan CNCL K 170 3100 TS1 Safan CNCL K 170 3100 TS1 Safan CNCL K 170 3100 TS1 Safan CNCL K 170 3100 TS1 Safan CNCL K 170 3100 TS1 Safan CNCL K 170 3100 TS1 Safan CNCL K 170 3100 TS1 Safan CNCL K 170 3100 TS1
more images
9
Холандија Drachten
1735 km
Safan CNCL K 170 3100 TS1
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Darley EHP150 31/25 Darley EHP150 31/25 Darley EHP150 31/25 Darley EHP150 31/25 Darley EHP150 31/25 Darley EHP150 31/25 Darley EHP150 31/25 Darley EHP150 31/25 Darley EHP150 31/25 Darley EHP150 31/25
more images
10
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Darley EHP150 31/25
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LVD PPED 165/30 LVD PPED 165/30 LVD PPED 165/30 LVD PPED 165/30 LVD PPED 165/30
more images
5
Чешка република Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
937 km
LVD PPED 165/30
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK ECO BEND EXPERT 37.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 37.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 37.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 37.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 37.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 37.160
more images
6
Германија Ahaus
1612 km
ERMAK ECO BEND EXPERT 37.160
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EHT EHP S 15-35 EHT EHP S 15-35 EHT EHP S 15-35 EHT EHP S 15-35 EHT EHP S 15-35 EHT EHP S 15-35 EHT EHP S 15-35 EHT EHP S 15-35 EHT EHP S 15-35 EHT EHP S 15-35
more images
10
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
EHT EHP S 15-35
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Safan CNCL-K 150-3100 TS1 Safan CNCL-K 150-3100 TS1 Safan CNCL-K 150-3100 TS1 Safan CNCL-K 150-3100 TS1 Safan CNCL-K 150-3100 TS1
more images
5
Полска Sosnowiec
987 km
Safan CNCL-K 150-3100 TS1
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK SPEED BEND PRO 4.135 ERMAK SPEED BEND PRO 4.135 ERMAK SPEED BEND PRO 4.135 ERMAK SPEED BEND PRO 4.135 ERMAK SPEED BEND PRO 4.135 ERMAK SPEED BEND PRO 4.135 ERMAK SPEED BEND PRO 4.135 ERMAK SPEED BEND PRO 4.135 ERMAK SPEED BEND PRO 4.135 ERMAK SPEED BEND PRO 4.135
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ERMAK SPEED BEND PRO 4.135
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK SPEED BEND PRO 3.175 ERMAK SPEED BEND PRO 3.175 ERMAK SPEED BEND PRO 3.175 ERMAK SPEED BEND PRO 3.175 ERMAK SPEED BEND PRO 3.175 ERMAK SPEED BEND PRO 3.175 ERMAK SPEED BEND PRO 3.175 ERMAK SPEED BEND PRO 3.175 ERMAK SPEED BEND PRO 3.175
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
ERMAK SPEED BEND PRO 3.175
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK SPEED BEND PRO 4.175 ERMAK SPEED BEND PRO 4.175 ERMAK SPEED BEND PRO 4.175 ERMAK SPEED BEND PRO 4.175 ERMAK SPEED BEND PRO 4.175 ERMAK SPEED BEND PRO 4.175 ERMAK SPEED BEND PRO 4.175
more images
7
Германија Ahaus
1612 km
ERMAK SPEED BEND PRO 4.175
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK POWER BEND FALCON 4.175 ERMAK POWER BEND FALCON 4.175 ERMAK POWER BEND FALCON 4.175 ERMAK POWER BEND FALCON 4.175 ERMAK POWER BEND FALCON 4.175 ERMAK POWER BEND FALCON 4.175 ERMAK POWER BEND FALCON 4.175 ERMAK POWER BEND FALCON 4.175 ERMAK POWER BEND FALCON 4.175
more images
9
Германија Ahaus
1612 km
ERMAK POWER BEND FALCON 4.175
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ERMAK ECO BEND EXPERT 3.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 3.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 3.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 3.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 3.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 3.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 3.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 3.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 3.160 ERMAK ECO BEND EXPERT 3.160
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
ERMAK ECO BEND EXPERT 3.160
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
EHT EHP 15-30 EHT EHP 15-30 EHT EHP 15-30 EHT EHP 15-30 EHT EHP 15-30 EHT EHP 15-30 EHT EHP 15-30 EHT EHP 15-30 EHT EHP 15-30 EHT EHP 15-30
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
EHT EHP 15-30
1970
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EHT EHPS 15-3550+H500 EHT EHPS 15-3550+H500 EHT EHPS 15-3550+H500 EHT EHPS 15-3550+H500 EHT EHPS 15-3550+H500 EHT EHPS 15-3550+H500 EHT EHPS 15-3550+H500 EHT EHPS 15-3550+H500 EHT EHPS 15-3550+H500 EHT EHPS 15-3550+H500
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
EHT EHPS 15-3550+H500
1989
Втора рака
Јавете се

Искористено Притиснете ги сопирачките 150-199t притисок

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.