Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Polish Russian Belarusian Dutch Ukrainian Estonian Turkish English English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Kazakh Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto Urdu

Pressbrakes 150-199t притисок купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
8
Ahaus, Германија Германија
локација на застапништво
6359 km
1993
користен
2
Bühl, Германија Германија
локација на застапништво
6584 km
1987
користен
6
Leipzig, Германија Германија
локација на застапништво
6727 km
1984
користен
6
Ahaus, Германија Германија
локација на застапништво
6359 km
1993
користен
5
Niederlangen, Германија Германија
локација на застапништво
6338 km
1991
користен
2
Bühl, Германија Германија
локација на застапништво
6584 km
1987
користен

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?
6
Ahaus, Германија Германија
локација на застапништво
6359 km
1995
користен
5
Wiefelstede, Германија Германија
локација на застапништво
6377 km
1982
користен
7
Ennepetal, Германија Германија
локација на застапништво
6414 km
1980
користен
3
Altbach, Германија Германија
локација на застапништво
6667 km
2003
користен
5
St. Ingbert, Германија Германија
локација на застапништво
6494 km
користен
5
Niederlangen, Германија Германија
локација на застапништво
6338 km
2003
користен
3
Ladis, Австрија Австрија
локација на застапништво
6835 km
2014
користен
3
Korschenbroich, Германија Германија
локација на застапништво
6372 km
1978
користен
2
SENS DE BRETAGNE, Франција Франција
5945 km
2009
добра состојба (се користи)
6
Dreieich, Германија Германија
локација на застапништво
6559 km
2010
користен
5
SENS DE BRETAGNE, Франција Франција
5945 km
2008
добра состојба (се користи)
1
Wiener Neudorf, Австрија Австрија
локација на застапништво
7152 km
2006
подготвен за работа (се користи)
15
Staufenberg, Германија Германија
6532 km
2017
како и нови (ex-дисплеј)
12
Brno - Slatina , Република Чешка Република Чешка
7114 km
1996
одличен (користен)
1
Werdau, Германија Германија
локација на застапништво
6762 km
2018
ново
10
Goldenstedt, Германија Германија
локација на застапништво
6416 km
1990
користен
11
Haaksbergen, Холандија Холандија
6337 km
1986
подготвен за работа (се користи)

Нови машини преку e-mail!

Да, испрати вести од оваа листа за мене!
Бидете информирани!
Можете да креирате етикета.
Кога и колку често сакате да бидете известени за новите понуди?

продаде веднаш

кај лидерот на светскиот пазар од 1} ЕУР по реклама.
Дознаете повеќе сега


телефон: +44 (0) 20 806 810 84
или продаде веднаш

Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
Flag gb
+44 (0) 20 806 810 84
Flag de
+49 (0) 201 857 86 10
Flag nl
+49 (0) 201 857 86 180
Flag pl
+48 (0) 223 076 958
Flag it
+39 800 12 58 38
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+33 9 80 09 19 36
Flag us
+1 312 94 04 581