Holz her купи користени

Признати локација: Ashburn (US) (промена)
Внесете е-пошта
или
потег
7

edge bending machine HOLZ-HER 1405

Sankt Peter im Sulmtal, АвстријаАвстрија локација на застапништво
476 km
1988
добар (користен)
6

Edge banding machine Holz-Her Auriga 1308

Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
2011
користен
4

edge trimmer HOLZHER UF 362

Sankt Peter im Sulmtal, АвстријаАвстрија локација на застапништво
476 km
користен


holz her
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!
6

Single side edge bander Holz-Her 1411-1

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
2001
користен
6

edge banding machine HOLZHER 1487 V

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
2002
подготвен за работа (се користи)
11

Edge Bander Holz Her

Повеќе Holz Her
Oberkail, ГерманијаГерманија
6428 km
1986
добар (користен)
6

Edge banding machine Holz-Her Auriga 1308

Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
2011
користен
4

CNC work centres Holz-Her Evolution 7405

Petershagen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6470 km
2013
користен
6

CNC machining centre HOLZ-HER PRO-MASTER 7123 K

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2005
користен
8

AUTOMATIC EDGE BANDING machine HOLZHER SPRINT 1411

MARIANO COMENSE, ИталијаИталија
6808 km
добра состојба (се користи)
6

Kantenanleimmaschine mit Fügen HolzHer Sprint - 1417

Повеќе Holzher Sprint 1417
Nattheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6725 km
1999
користен
6

panel saw HOLZHER 1215

Повеќе Holzher 1215
Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
подготвен за работа (се користи)
6

CNC machining centre HOLZ-HER PRO-MASTER 7123 K 410

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2007
користен
6

Edge banding machine Holz-Her 1405

Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
1988
користен
5

Edge banding machine HOLZ-HER CONTRIGA 1368

Zabnica, СловенијаСловенија
7128 km
2008
добар (користен)
6

edge banding machine HOLZHER 1487 TRIATHLON

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
2005
подготвен за работа (се користи)
6

CNC machining centre HOLZ-HER DYNESTIC 7521

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2015
користен
5

Sprint 1310 Holz-Her Sprint 1310

Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
2002
користен
4

Edge banding machine HOLZ-HER ACCURA 1554 automatic

Zabnica, СловенијаСловенија
7128 km
2015
добар (користен)
6

Edge bander single sided HOLZ-HER 1436 SE

Heule, БелгијаБелгија локација на застапништво
6169 km
1996
користен
4

Vertical panel saw, Holz-Her Supercut Holzher Supercut 1265

Boven-Leeuwen, ХоландијаХоландија
6274 km
1986
добра состојба (се користи)
6

CNC machining centre HOLZ-HER EVOLUTION 7405

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
2014
користен
4

ECO master 7120 K Holz-Her ECO Master 7120 K

Hochheim am Main, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6537 km
2004
користен
6

panel saw HOLZHER 1220 AUTOMATIC

Rietberg, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6460 km
1980
подготвен за работа (се користи)
5

stehende Plattensäge Holz-Her 1265 super cut

Nattheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6725 km
1993
користен
5

Chain mortiser HOLZ-HER FKV

Klipphausen, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6814 km
1965
користен
0

stehende Plattensäge Holzher 1220 automatic Super cut

Nattheim, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6725 km
1992
користен
4

Vorschubapparat Holz-Her

Barntrup, ГерманијаГерманија локација на застапништво
6496 km
користен


holz her
секој ден

Нови машини преку e-mail!

Бидете информирани!

Преглед на преку најпопуларните видови на машини:

до

до

промена пребарување
HOLZ HER
продаде веднаш
со светски лидер на пазарот од 0,79 EUR по котација.
Дознаете повеќе сега


телефон: +49 (0) 201 857 86 112
или продаде веднаш
Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.